Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 375
Irene Adler, За съжаление точно за кастване не дават награда, обаче ако имаше такава, трябва задължително да дадат на екипа на Dark.
Виж целия пост
# 376
Има ли тема за Lord of the Rings сериала?
Виж целия пост
# 377
Има ли тема за Lord of the Rings сериала?

Има ли тема за Lord of the Rings сериала?
Не сме направили, защото сме малко гледащите. Можеш да коментираш в темата за научна фантастика, фентъзи и мистери
Виж целия пост
# 378
Може би е по-добре феновете му да си направят, за да не се сърдят на тези, които не го харесват.
Виж целия пост
# 379
Виж целия пост
# 380
Ех, детски спомени с филмите на Тим Алън като Дядо Коледа ❤️ дано са запазили духа от филмчетата
Виж целия пост
# 381
Като изгледате Surface, с две ръце препоръчвам Лоши сестри, отново по Apple +. Излезли са 4 серии до сега. Ако  бяха изсипали всички серии на веднъж сигурно нямаше да стана от дивана докато не ги изгледам всичките.

Дойдох в темата специално за да проверя дали още някой гледа Лоши сестри. Сега изгледах и петия епизод, нямам търпение до следващия петък за шести и така до 10.

Скрит текст:
Хайде да правим предположения кой опит за убийство ще е успешния! Според мен сестрите няма да успеят,  някой друг ще ги изпревари.
Виж целия пост
# 382
ПОДНОВЕНИ
Pretty Little Liars: Original Sin
House of the Dragon
The Umbrella Academy за последен 4-ти сезон
The Handmaid's Tale  за последен 6-ти сезон


СПРЕНИ
Paper Girls
Resident Evil


Излязъл е целият сезон на Devil in Idaho
Kakто и първи епизод на  The Serpent Queen за Катерина де Медичи
Виж целия пост
# 383
ще скапят Прислужницата значи
Скрит текст:
освен ако не убият главната геройка и не изтеглят онова новото малко момиче което ако то реве така на леглото в трейлъра много ме впечатли. /главната е започнала нов сериал и ми се струва напълно възможно
Виж целия пост
# 384
Шести може да е по втората книга.
Виж целия пост
# 385
и само един сезон ?_? едва ли
Виж целия пост
# 386
Шести може да е по втората книга.

Или пък ще направят филм сикуел по втората книга.
Виж целия пост
# 387
Под втората книга имате предвид Заветите ли?
Виж целия пост
# 388
Под втората книга имате предвид Заветите ли?
Да, The Testaments. Историята там се развива 15 години след първата книга.
Виж целия пост
# 389
Това пък откога го дават по Фокс?
Аз вече съм до 10-ти епизод на втори сезон, но се изненадах, че не съм забелязала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия