Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 390
Отдавна - сигурно преди месеци случайно гледах канала и мернах анонс за този сериал.
Виж целия пост
# 391
Сигурно е било за първия сезон, щом е било отдавна, а сега дават втори, който започна относително скоро в САЩ. Даже още не е приключил.

А от вчера са започнали да дават и новия сезон на Орвил.
Виж целия пост
# 392
От създателите на Dark

Виж целия пост
# 393
Някой знае ли дали Black Bird може да се гледа вече някъде, освен в Apple TV+?
https://www.imdb.com/title/tt4301160/?ref_=nv_sr_srsg_0
Много е нов и съм му много навита.
Виж целия пост
# 394
в замунда го има със супер качество. откъм действие и случки сериала е разочарование за мен. и аз така му бях много навит като вас
Виж целия пост
# 395
NuageBlanche,

Black Bird Season 1 / Черна птица Сезон 1 (2022), може да се гледа и онлайн: filmi7.com, както и в други онлайн платформи.
Виж целия пост
# 396
Не знам защо си мислех, че Дяволо ще напише някоя дума за Емитата...
Виж целия пост
# 397
Благодаря ви много! Намерих го. Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Не знам защо си мислех, че Дяволо ще напише някоя дума за Емитата...
Може да подготвя по-обстоен анализ. 😅

Аз да си кажа, че много се радвам за наградите за Ted Lasso. Иначе Succession е големият победител, а него го пазя за гледане от известно време. На White Lotus не успях да догледам и първия епизод дори. Става ли по-добре нататък?
Виж целия пост
# 399
Доста е добър лотуса
Виж целия пост
# 400
Ще му дам пак шанс значи. Благодаря, 🍀HAPPY 🍀!
Виж целия пост
# 401
добре че прочетох тук за еми-тата /никога не съм ги гледал или да са ми фактор/ че да видя че Майкъл Кийтън участва в сериал /dopesick/
Виж целия пост
# 402
Ще взема да дам шанс на Белият лотос, въпреки че не ми изглежда мой тип сериал. Напоследък Дженифър Кулидж ми е симпатична, радвам се, че печели.
Жалко, че Severance няма награда, но поне Скуид гейм има две (най-добър актьор и режисьор).
Виж целия пост
# 403
На мен лично лотусът много ми хареса, но според мен идва малко странен, странен хумор, малко муден, разбирам защо не всеки го харесва. Аз пък от Наследници изгледах няколко епизода и засега нещо не ми допада. Отново е доста муден, но и самата история не ме грабва засега.
Виж целия пост
# 404
Не знам защо си мислех, че Дяволо ще напише някоя дума за Емитата...

Няма време дяволчето, много дини под една мишница до това води. 😉
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия