Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 420
Дам, прекалено fucked up са всички и всичко. Та даже на моменти ми става много потиснато докато го гледам. Но иначе ми харесва как е заснет. Мноооого тъпо развитие на образа на Барби Ферейра - беше интересен в началото, но от почти никакво участие във втори сезон стигна до излизане от сериала много безславно.
Виж целия пост
# 421
Нещо май се бяха изпокарали, затова я изкараха така. И на мен ми харесва как е заснет, музиката също е емблематична, но много депресиращ.
Виж целия пост
# 422
някак не ме удариха проблемите им и тоталната липса на борба за подобрение. за разлика примерно от Прислужницата и темата за свободата или любимия ми Тру детектив сезон едно
Виж целия пост
# 423
любим филм ми е. само някак тъмни вампири не мога да възприема.
Черен Брад Пит - не.
Виж целия пост
# 424
Всеки герой в сериала е толкова изтормозен, че се чудиш как още е жив, всичко е секс, наркотици, но без рокендрол. Пряко сили го гледах и така и не го догледах.

Аз затова и не планувам да го гледам. Виж ако имаше поне рокендрол, да се прежаля, ама щом и това няма.😂
Виж целия пост
# 425
Ох, кажете некво инфо, различно от лъжите кога ще пуснат втори сезон на The mosquito coast Sad
Направо ми писна през два дни да ровя  и .. нищо.
От скука си зяпам стари сериали,  дето съм си записвала на дискове преди 10-12  години..Пък ще съм още поне 3 седмици в гипс, болнични, де..
Виж целия пост
# 426
Шантарам:



Аз нямам намерение да го гледам, но майка ми е фен на книгата, сега ще ме кара да й го сваля...
Виж целия пост
# 427
Как за устои чавек на Чарлито Хънам с дълга коса Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Виж целия пост
# 428
Irene Adler, и аз това се канех да питам. 🤤
Виж целия пост
# 429
Чарли Хънам го гледам всякак. Blush
Виж целия пост
# 430
за мен прехвалена книга. сходни неща като в Пеперудата /пак с Чарли Хънам и пак по книга/. обичам разнообразни типажи да прави един актьор
Виж целия пост
# 431
Виж целия пост
# 432
Голям guilty pleasure ми е този сериал. 🙈
Виж целия пост
# 433
Аз честно си мислех, че няма все пак да прескочат Бенедикт, че ще има времеви скок за тяхната история и ще сменят актрисата или да заслабне.
Виж целия пост
# 434
Няма да прескочат, сигурно за всички ще има, но не вървят по реда на книгите явно.🤔

Допълвам се за един сериал, който започнахме и хич нямаме намерение да се връщаме към него - Outer Range. Много муден, много нищо не става, като манджа с грозде е. Започна като семейна драма, ама вкараха една дупка, която води към бъдещето, само че продължиха със семейната драма, а за дупката почти нищо, трошички. И всичко е бавно. Това ми е впечатлението след 3-4-5 епизода. Не си спомням вече до кой стигнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия