Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 405
Този трейлър не е пускан, май (Изгубеният символ не беше интересен, Кръв и съкровище поне е забавен, а този ми изглежда като детски):



А в Замунда е качен първи епизод на 16-ти сезон на Мистериите на Мърдок Simple Smile
Виж целия пост
# 406
нямаше ли такива два филма с Никълъс Кейдж. даже този последния дето се появява в трейлъра и той участваше във филмите
Виж целия пост
# 407
Да, това е продължение, но без главния герой. Имаше брожение и от Дисни уж обещаха, че ще се появи във втори сезон. Оптимисти (за втория сезон).
Виж целия пост
# 408
Лотуса е интересен ако се идентифицираш с някой герой, вероятно, за мен е брилянтен, всички у дома го харесаха, вероятно по различни причини
Наследниците и мен не ме грабнаха
Виж целия пост
# 409
Изгледах го и аз Лотуса. Не мога да определя дали ми харесва. Не на всеки би допаднал и не му е идеята да има някакъв сюжет, а по-скоро набляга на различни човешки типажи. На фона на Succession обаче Лотуса е много напред в личната ми класация, понеже Succession ми е по-скоро към дъното Grinning Лотуса ми е да кажем на равното Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Два нови сериала

Recipes for Love and Murder
Monarch

Не знам за вас, но аз чакам да почнат с нетърпение следните нови сериали:
Interview with Vampire- 02.10
Wednesday
National Treasure: Edge of History- 14.12
The Mayfair Witches -2023
Виж целия пост
# 411
За Интервю с вампир съм на тръни, дано да е приятна изненада.
Виж целия пост
# 412
изглежда добре трейлъра. любим филм ми е. само някак тъмни вампири не мога да възприема. а и Том Круз Лестат ми е като Док Холидей на Вал Килмър - немат аналог
Виж целия пост
# 413
"Белият лотос" ме кефи много мен. Героите са с различни характеропатии и все с някакви отклонения от нормата сякаш. В бащата от семейството виждам себе си под микроскоп. Много са ми интересни всички герои. Само жената от двойката на меден месец ми изглежда все още без някакви отклонения от нормата, но очаквам и тя покаже някаква зависимост или изтрещялост в даден момент. А, и масажистката.
Виж целия пост
# 414
Емитата са малко разочарование за мен. От една страна се радвам за Тед Ласо, писала съм, че ми е любим комедиен сериал в последно време. Разочарованието ми е в драмата. Очаквах повече награди за Severance, а не само две и то не в големи категории. За сериал определено това беше моят фаворит, заедно с Yellowjackets. За пореден път не разбирам и цялата еуфория около Еуфория Rolling Eyes
Радвам се, че видях любимката си Джина Дейвис и естествено, Селма Блеър Heart

National Treasure бяха много симпатични филми, виждам част от оригиналния каст, но без Никълъс Кейдж малко...ще видим колко ще издържи.
Виж целия пост
# 415
Не съм гледал сериала и няма да го сторя никога, но мисля, че е ясно защо е толкова награждаван... Няма да давам жокери. 😉
Виж целия пост
# 416
идеята е добра но прекалено забиха в една посока. нереална посока
Виж целия пост
# 417
За Euphoria ли говорите? Безспорно Зендея играе като звяр, всяка нейна награда е заслужена. Като сюжет на мен ми е едно огромно meh, както често се случва с много нахвалени продукции (няма да давам други примери, да не ме изядете с парцалите 😂). Всеки герой в сериала е толкова изтормозен, че се чудиш как още е жив, всичко е секс, наркотици, но без рокендрол. Пряко сили го гледах и така и не го догледах.
Виж целия пост
# 418
Така е. Няма баланс
Виж целия пост
# 419
най съм разочарован от образователната част. при такъв тип наркотици няма епизоди на горе-долу нормалност каквито тя има. когато е във фаза го играе супер признавам. ако бяха сложили поне капка радост и щастие в този бидон на глупостта и слабостта немаше да е лошо. /в последния сезон речта на бащата на нейт Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия