Гел против белези вече и с UV защита - Kelo-Cote SPF 30

  • 9 851
  • 145
# 120
Да, зная, че белезите трябва да се защитават от слънцето.
Белегът не трябва да е на повече от 2 години, за да се повлияе д
Виж целия пост
# 121
1 въпрос
Да, зная, че както бенките,  така и белезите трябва да са защитени от слънцето. Ако не са предпазени, може да потъмнеят, да се уголемят или да се втвърдят.
2 въпрос
KELO-COTE gel може да повлия и заличи белези с давност до 2 години. Важно е да не се излага на слънце белега, за да има ефект.
Виж целия пост
# 122
Не знаех, предполагам, че може да се въздейства само върху скорошни белези.
Виж целия пост
# 123
1. Имахте ли представа, че белезите трябва да са защитени от слънцето?
Да, запозната съм с това.

2.Колко стар белег може да третира Кело Кот?
KELO-COTE® е ефективен при белези на възраст под две години
Виж целия пост
# 124
Знам, че пресен белег трябва да се пази от слънце. Може да се нанася гела след като падне коричката. Имам белег на лицето от катастрофа и ми се иска да го третирам.
Виж целия пост
# 125
Зная, че белезите трябва да се защитени от слънцето. Кело-кот е ефективен за белези до 2 години.
Виж целия пост
# 126
Бих го използвала на рана по невнимание вследствие на недоспиване заради бебето. Преди съм го ползвала след лазерно лечение за премахване на бенки и резултатът е доста добър. Използвах го за 10тина дни след падане на коричката на раната.
Може да се използва при белези от този момент до белези на 2 години, за да има максимален ефект.
Виж целия пост
# 127
Белезите трябва да се пазят от слънце защото на тези места кожата е млада.
Белезите може да се третират с Кело Кот до 2 години след появата им.
Виж целия пост
# 128
Да зная ,че белезите трябва да се защитават от слънцето. Кело-кот е ефективен за белези до 2 години.
Виж целия пост
# 129
Имахте ли представа, че белезите трябва да са защитени от слънцето и според вас колко стар белег може да третира Кело Кот?

  Да, зная, че белезите трябва да се предпазват от слънчева светлина, защото могат да потъмнеят или да се уголемят, т.е.от естетична гледна точка да се влошат.
   От Вашата презентация разбрах, че  KELO-COTE gel има 30 фактор слънцезащита и успешно предпазва и заличава белези с давност до 2 години, което е чудесно.
Виж целия пост
# 130

Да, зная, че както бенките,  така и белезите трябва да са защитени от слънцето. Ако не са предпазени, може да потъмнеят, да се уголемят или да се втвърдят.

KELO-COTE gel е с 30 фактор слънцезащита и може да заличи белези с давност до 2 години. Също и да ги предпази - важно е да не се излагат на слънце белезите, за да има ефект.
Виж целия пост
# 131
Имахте ли представа, че белезите трябва да са защитени от слънцето и според вас колко стар белег може да третира Кело Кот?

Да, зная, че трябва да се защитават. Но до момента съм го правила само със слънцезащитен крем.
KELO-COTE gel е с 30 фактор слънцезащита и може да заличи белези с давност до 2 години.
Виж целия пост
# 132
Знам, че белезите трябва да се защитават от слънцето. Белегът не трябва да е на повече от 2 години.
Виж целия пост
# 133
Не се бях замисляла, че белезите се влияят от UV лъчите, но вече знам.
Белегът не трябва да е на повече от 2 години, за да се повлияе добре.
Виж целия пост
# 134
Да, знам. Белег на не повече от 2г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия