Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 285
Показвам я и с маратонки. Направила съм я тука с по-висока талия, затова изглежда по-къса. Ми много си я харесвам, обичам практични дрехи, които не са за едно обличане.
Виж целия пост
# 286
Доста скъпо са ги пуснали дрехите там. Тениската с мечето е към 79 лв. С 30% отстъпка 😟
То най-лошото е че скоро и ние ще плащаме толкова както са тръгнали нещата......
Аа хич няма да плащам аз, продължат ли да качват цените, рязко ще ми намалеят поръчките към тях. Да не ви казвам, че имам няколко артикула с етикетите още 🙈 които може да заминат към тях, ако ме ядосат с високи цени. 😅
Виж целия пост
# 287
Страхотна пола Диди!
Чак се замислям дали да не я купя и аз !
Виж целия пост
# 288
Момичета,  тази рокля дали си заслужава ?
Ама май не става за лятото.

Кофти обаче ,.че няма мой размер Л...




Ще ме прощаваш , но абсолютно нищо не се вижда на снимката ти !

Аз съм в Гърция сега и влезнах в сайта им. Наистина всичко е на минус 30% и е на гръцки.
Ама цените май са по високи от тия в лева? Ако някой е по- информиран, нека сподели.


Беше качена с ниско качество, след това редактирах. Виж отново , мисля че се вижда Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Някой може ли да качи снимка на тази тениска отпред? В сайта е сниман само гърбът...
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета, рокличката която поръчах преди 2 дни е вече при мен, та преди това ме подготвиха по телефона че е останал само един размер S от нея и е с лек дефект(снимката по долу), който не се забелязвал от далеч.



Нишката е отзад на гърба наистина трябва да се позагледа някой доста за да я види, но все пак взимали ли сте дреха от Alessa с подобен дефект?



Мислех да поръчам XS заради този дефект, но добре че не отказах S, в тази жега после малко трудно я съблякох. Sweat Smile И се чудя дали да я задържа макар че става и за работа и за ежедневието…
Виж целия пост
# 291
Не ти ли направиха отстъпка поне заради дефекта? Иначе не мисля, че ще имаш проблем заради този дефект, ама пак не е приятно.
За моята пола единственото което ме притеснява е, че надписът е от тия дето сигурно на 5тото пране ще е олющен.
Виж целия пост
# 292
Не ти ли направиха отстъпка поне заради дефекта? Иначе не мисля, че ще имаш проблем заради този дефект, ама пак не е приятно.
За моята пола единственото което ме притеснява е, че надписът е от тия дето сигурно на 5тото пране ще е олющен.

О, не мога да отрека много хубава отстъпка направиха понеже не бях поръчвала от 1 година дрехи от Alessa и ми изпратиха код с 30% намаление, който важи в рамките на 48 часа и поръчах точно тази рокля, та реших да споделя тук някой дали е връщал дреха от тях заради подобна причина или пък ако я е задържал да не би след 2-3 носения да е станала дупчица.

Така и не съм си взимала дрехи с надписи от тях, но пък защо не я изпираш на ръка за всеки случай.
Виж целия пост
# 293
Само се включвам, че имат и румънска версия, там също цените са завишени и сега имат 30 процента отстъпка за поръчка.
Иначе явно до Румъния доставката и връщането са безплатни.
Виж целия пост
# 294
Супер ти е роклята
Виж целия пост
# 295
Само се включвам, че имат и румънска версия, там също цените са завишени и сега имат 30 процента отстъпка за поръчка.
Иначе явно до Румъния доставката и връщането са безплатни.


И в гръцката версия го пише същото отгоре-доставка и безплатна замяна.
Виж целия пост
# 296
Нищо ново не предлагат .Тези поскъпнали неща , все по-малко хора ще си ги купуват .
Виж целия пост
# 297
Определено така ще стане, съдя по себе си. Преди поръчвах поне по няколко неща на нова колекция и отделно по нещо за повод или защото ми е хрумнало, че искам нещо ново. От новата колекция един колан поръчах само.
Нищо ново не предлагат .Тези поскъпнали неща , все по-малко хора ще си ги купуват .
Виж целия пост
# 298
А ако наистина предлагат безплатна доставка и замяна до чужбина,  може заради това да са завишили цените..... Маркетингов трик 🤔
Виж целия пост
# 299
В чужбина малко хора биха си поръчали , поне така си мисля .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия