Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 270
Вероятно не си била вляза в акаунта си.
Виж целия пост
# 271
А такаааа.. дайте да регистрираме нови акаунти и и Диди (помня, че беше в ит сектора) да ни пренасочи през гръцко прокси😅

Така навлизат на нови пазари значи..тцтц
Виж целия пост
# 272
Аз нещо почвам да се дразня. Навсякъде отстъпка, за нас...от трите най-дългото. Еми няма пък. Още нищо не съм купила от тъпата нова колекция, май няма и да купя. Дънковата пола ще им я върна. Тя сватбата почти дойде, докато чакам роклята с пиленцата, нямам за кога да я режа и да се занимавам. Ще си ходя с роклята с яхтения принт. Ама е много тъпо това, все едно няма да ги разберем какво правят. Тука ни пускат трохички, изостанали модели на 30% и ние купуваме като бесни и седим на клавиатурите да броим секундите!
Виж целия пост
# 273
Може би искат да пробият в чужбина и за там да пускат намаление .
Виж целия пост
# 274
Ами който ще ходи на почивка в Гърция, честито!!! Аз в момента нямам някой там, за да помоля да поръча.
И според мен е кампания, с която навлизат на пазара там, но е обидно към старите клиенти. Нали уж не можеха да си позволят да правят отстъпки. Ще взема да си откажа поръчката от новата колекция.
Виж целия пост
# 275
E , до там доставката сигурно ще е доста пари .
Виж целия пост
# 276
Компенсират с цената за доставка предполагам, за чужбина не е безплатна.
Виж целия пост
# 277
E , до там доставката сигурно ще е доста пари .
Ами то може да се поръча  до  Бг адрес ,особено при плащане с карта. Но не знаем дали е действаща тази промоция.
Виж целия пост
# 278
Когато живях в Гърция доставката ми беше около 4 евро ако не се лъжа. И трябваше задължително да се плати с карта предварително..... Много неудобно...
Отнемаше по цяла седмица да дойде поръчката от деня на изпращането.... Абе кофти си беше хаха... После не ми се мисли с връщания и замени 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 279
Аз съм в Гърция сега и влезнах в сайта им. Наистина всичко е на минус 30% и е на гръцки.
Ама цените май са по високи от тия в лева? Ако някой е по- информиран, нека сподели.
Виж целия пост
# 280
Момичета,  тази рокля дали си заслужава ?
Ама май не става за лятото.

Кофти обаче ,.че няма мой размер Л...




Ще ме прощаваш , но абсолютно нищо не се вижда на снимката ти !

Аз съм в Гърция сега и влезнах в сайта им. Наистина всичко е на минус 30% и е на гръцки.
Ама цените май са по високи от тия в лева? Ако някой е по- информиран, нека сподели.

Виж целия пост
# 281
Ужас какви са тези цени.... Не отговарят на българските.... Ако не броим намалението... Една тениска 50€ това е абсурдно!!!🤷‍♀️
Виж целия пост
# 282
Butterfly, тази рокля е разкошна. Толкова се влюбих в нея, че си я купих и в черно. Много е нежна, мека и удобна, не се мачка. Красива е и с перфектната дължина. Велурът е много приятен на допир, леко като промазан изглежда. Нося я и през лятото, но е доста плътна и препоръчвам повече за пролет/есен да се носи.
Виж целия пост
# 283
Аз съм в Гърция сега и влезнах в сайта им. Наистина всичко е на минус 30% и е на гръцки.
Ама цените май са по високи от тия в лева? Ако някой е по- информиран, нека сподели.

А при поръчка,ако въведете код EL30 излизат ли с още 30%?
Виж целия пост
# 284
Доста скъпо са ги пуснали дрехите там. Тениската с мечето е към 79 лв. С 30% отстъпка 😟
То най-лошото е че скоро и ние ще плащаме толкова както са тръгнали нещата......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия