Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 571
  • 744
# 435
Нищо де , ако не са налични веднага , може да ги поръчаш като станат . Или да изчакаш да пуснат подарък към поръчка .
Би трябвало да пуснат нови скрънчита , предполагам ще са по-скъпи , защото са по-различни .
Виж целия пост
# 436
Нищо де , ако не са налични веднага , може да ги поръчаш като станат . Или да изчакаш да пуснат подарък към поръчка .
Би трябвало да пуснат нови скрънчита , предполагам ще са по-скъпи , защото са по-различни .

На мен не ми пречи да изчакам за подарък/код и да пусна повторно поръчка.

Важен е принципа и коректността,а с тази постъпка и случка днес осъзнах, че и коректност явно няма вече.

Виж целия пост
# 437
Нищо де , ако не са налични веднага , може да ги поръчаш като станат . Или да изчакаш да пуснат подарък към поръчка .
Би трябвало да пуснат нови скрънчита , предполагам ще са по-скъпи , защото са по-различни .

На мен не ми пречи да изчакам за подарък/код и да пусна повторно поръчка.

Важен е принципа и коректността,а с тази постъпка и случка днес осъзнах, че и коректност явно няма вече.



 Според мен им звънни и ги питай. Може да са се объркали. По принцип никога не съм имала проблеми за замяна /поправка на нещо.
Реално наистина въпросът е принципен иначе и е редно да ти се запази отстъпката.
Виж целия пост
# 438
На мен ми се е случвало да поръчам с отстъпка и след няколко дни да заменя артикул и да добавя още един и за цялата поръчка си ми остана намалението, нищо, че бяха минали дни от валидността на кода.
Изненадана съм от този случай, но май напоследък е нещо нормално...

Нали си спомняте, че в събота пуснах поръчка с новия принт. Бях я пуснала с код 10% намаление.
Днес звъннах, за да помоля да махнем розовата рокля и коланчето и на тяхно място да сложим дългия розов панталон.
Представете си изненадата ми, когато влезнах в профила, за да проверя дали сме се разбрали правилно с момичето и какво да видя? Махнали кода ми и го пуснали на редовна цена поръчката ми.
ИЗБЕСНЯХ!!!!!!!!!!!
звъннах и отказах поръчката.
Сериозно ли за 25-30 лв ще ми правят тарикатлъци?!
Крайно разочарована съм от тези селски номера, честно Simple Smile , особено пък, че аз редовно поръчвам и НЕ връщам продукти, а само съм заменяла някои, тъй като не винаги си улучвам размерите при тях. И накрая заслужих това?
Виж целия пост
# 439
Оф, аз пък започвам да се отчайвам от рекламните им лица.
На Николчето изпращат безплатно от всяка нова колекция, а сега и Деница Василева ( маникюристката от Пловдив) и тя май ще започва да ги рекламира...
Много, много ниско падат с тия девойки.
Виж целия пост
# 440
Качват банските! Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Банските изглеждат неудобни и прекалени. Предполагам, че са правени за хора, които са на яхти и не влизат във водата или за партита около басейн.
Виж целия пост
# 442
И на мен ми пратиха 10% отстъпка валидна за 48ч. Който изтекоха точно преди да пуснат последните модели. И си мисля, че заради това е била, за да може да се излъжем да поръчаме от вече старите модели. И аз бих я отказала ако ми се случи това.
Виж целия пост
# 443
Видях, че са качили “новите” бански. Снимките отново са оскъдни и не може да се разбере нищо за самите модели. Само пози на Мими и Мая. Снимки в гръб няма. Грешка, има една, на която косата на Мими закрива гърба на банския и единственото, което може да се види е как стоят късите дънкови панталонки.

Butterfly, много неприятна ситуация.

Момичета, утре сутрин ще снимам роклята. Прибрах се късно от тренировка и забравих кутията в колата. Сега ме мързи да сляза и да я взема. 😁
Виж целия пост
# 444
Оф, аз пък започвам да се отчайвам от рекламните им лица.
На Николчето изпращат безплатно от всяка нова колекция, а сега и Деница Василева ( маникюристката от Пловдив) и тя май ще започва да ги рекламира...
Много, много ниско падат с тия девойки.
Да, според мен, с риск някой да ме подреди,и двете са много смотани някакви, не знам, не са подходящи според мен, не им отиват на Алеса дрехите...има толкова красиви жени, с фигури, на които ще стоят прекрасно дрехите, на тях да пращат, не на Николче и нейната приятелка. Развалят всичко. И на партито отишла с дънките и потника, все едно ще си разкарва кучето в парка. Никакъв усет за нещата, направо нула!
Виж целия пост
# 445
Не са лоши новите бански, харесаха ми 2 модела и рокличките също, но моето море ще е в средата на месеца и до тогава няма да са налични.... Пък и цените нещо ми се виждат височки 🙄
Виж целия пост
# 446
Да, рокличките са сладки, и аз ги харесах, да си ги носиш върху банския, ама не си струват парите мисля.
Виж целия пост
# 447
Влязох да видя новите бански. И да ви кажа, много се издразних! Какви са тези снимки?! 🙄 То аз направо се нервирах докато разцъквах. 5 - 10 еднакви снимки на безмислени чупки и пози. От самите модели не се вижда абсолютно нищо. За снимки отзад да не говорим. Наистина ли клиентките им са такива върли фенки, че грабват в кошницата и купуват само, защото е Алеса? Пък какво ще дойде, пък дали ще се улучи размера, няма значение. Само аз ли оглеждам отвсякъде не знам. Все пак не са малко пари. А новите, плажни роклички са хубави, да, няма спор. Но всички са направени в такива десени, че да се носят предимно в комбинация с бански, чехли и чанти от същата разцветка. Какво е това безумие, поне за мен де, да пръснеш 1000 лв, за да отидеш на плаж един - два пъти, облечена по този начин....
Виж целия пост
# 448
Тъпи са снимките, ама те и банските са 90% стари модели, така че си ги знаем. Аз си поръчах ей тия неща (тя бялата блузка съм я поръчала отдавна де). Исках някакъв потник, гледах, гледах, то всичко яко е изчерпано и поръчах този. А за горнището на бански, аз ли се бъркам или беше по 40 и няколко лв преди тоя модел?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 449
Аз виждам едно предимство, освен красивия принт в новата лятна (плажна) рокличка с пиленцата, и това е, че е цветна и няма да и треперя както на бялата например, която пуснаха от новите, защото няма да личат петна. Обожавам бели рокли на кожа с тен, ама все трябва да им трепери човек, къде сяда, да не се тръкне някъде, как яде, да не падне нещо, плюс това при повече носене, под мишниците се захабява и пожълтява леко. Пък при тази цветната не е така. Но материята разбира се пак е гадна, като се препотиш ще ти се лепне навсякъде и ще стане чудна картинка. Ама все пак, толкова ми харесва принта, май може и с кецове да стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия