Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 571
  • 744
# 420
Тази не бих си я взела и на 50 процента намаление , прекалено стар модел стана , за мен все пак си им минава модата на старите неща , иначе сигурно е хубава и тази  . Имам зелената обаче и ми харесва .

На мен май по-старите модели (по-точно тези, които направо рекламират бранда), ми допадат повече, не знам.. Чисто като дизайн, не просто защото са определена марка.
Предполагам имаш предвид зелената от пролетната колекция. Уникална е, но ми се струва, че ще я върна, ако я поръчам. На 99% съм сигурна, че няма да се възприема в този цвят.
Виж целия пост
# 421
Имах я тази рокличка. Колана стана на нещо като топчета, а самата рокля я закачих и се пусна нещо като бримка. Средна плътност, става и за зимата даже с по-дебел клин. Обаче самия модел е прав и само от колана се вталява. Не е лоша като цяло. Според мен и сега си е актуална. Този принт си ми остава любим, колкото ѝ разцветки да му пусната, това беше първия отличаващ се Alessa принт и за мен си е класика. Ако пуснат дрехи с нов дизайн с този принт, бих си купила пак.
Да се включа и аз.. Simple Smile Още от рекламата на Verano Azur много ми хареса яхтеният принт в розово и се надявах да пуснат в продажба дрешки с него. Та, сега когато ги разгледах, като че ли роклята най-много ми привлече вниманието, но като се замислих е доста ограничаваща - само за летния сезон, не знам как бих я носила без сутиен и т.н. Взех, че се отказах от нея.
Сега сериозно съм се "хванала" за роклята в Luxury модела, защото ми се струва, че е подходяща и за официални поводи, и за ежедневно носене. Някой има ли я, харесва ли ви моделът, предимства, недостатъци?
Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 422
След колко време носене се появиха топчетата на колана (ако имате спомен)? И отговаря ли си на размера? Аз съм между M и L, но съм по-склонна L да поръчам.
Имах я тази рокличка. Колана стана на нещо като топчета, а самата рокля я закачих и се пусна нещо като бримка. Средна плътност, става и за зимата даже с по-дебел клин. Обаче самия модел е прав и само от колана се вталява. Не е лоша като цяло. Според мен и сега си е актуална. Този принт си ми остава любим, колкото ѝ разцветки да му пусната, това беше първия отличаващ се Alessa принт и за мен си е класика. Ако пуснат дрехи с нов дизайн с този принт, бих си купила пак.
Виж целия пост
# 423
Момичета , обмислям да откажа роклята и розовия колан и на тяхно място да сложа розовия панталон. Просто няма смисъл от 2 напълно еднакви рокли.

Панталона обаче май само с напълно изчистен бял топ ще си ходи.
Можете ли да ми препоръчате такъв ?
Да мога да го обмисля и в понеделник да си коригирам поръчката.
Виж целия пост
# 424
Момичета , обмислям да откажа роклята и розовия колан и на тяхно място да сложа розовия панталон. Просто няма смисъл от 2 напълно еднакви рокли.

Панталона обаче май само с напълно изчистен бял топ ще си ходи.
Можете ли да ми препоръчате такъв ?
Да мога да го обмисля и в понеделник да си коригирам поръчката.
Да, и аз се замислих, че с бял топ ще е ок. Може да пробваш с Test my limits топ екрю. Има обаче само XS и L. Или с What a delight топ в екрю. Чисто бял топ не се сещам да имат.
P. S. Много се надявам да пуснат топове Test my limits или What a delight с тези принтoве в нормална дължина, тъй като пък аз искам да ги съчетавам с бели панталони и поли. 🙂
Едитвам коментара: сега видях че имат и бели топове, но са изчерпани. Наличен е Lovelink кроп топ, ако държиш да е бял. 😉
Виж целия пост
# 425
Да, права си.
Аз мислех и за топ с перличките в бежово ама няма да си ходи.
Чудя се за тези ,ама не мога да си представя дали ще е ок.








ПС: Сега се замислих за зелената рокля. Много ми харесва,  но като вървя няма ли да се набира нагоре и да се вдига и ще стане като потник. Една идея няма да е удобно и практично .
Виж целия пост
# 426
Да се включа и аз.. Simple Smile Още от рекламата на Verano Azur много ми хареса яхтеният принт в розово и се надявах да пуснат в продажба дрешки с него. Та, сега когато ги разгледах, като че ли роклята най-много ми привлече вниманието, но като се замислих е доста ограничаваща - само за летния сезон, не знам как бих я носила без сутиен и т.н. Взех, че се отказах от нея.
Сега сериозно съм се "хванала" за роклята в Luxury модела, защото ми се струва, че е подходяща и за официални поводи, и за ежедневно носене. Някой има ли я, харесва ли ви моделът, предимства, недостатъци?
Благодаря предварително! Simple Smile

Aз я имам и съм много доволна -и от моделчето,и от материята и не е прекалено къса Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Аз пък що така нищо не мога да харесам. Нищо не ми е уау и като цяло не виждам особено практични дрехи, а пък аз такива обичам. Особено като видя доставка края на юли... А бански, нещо? Или тия късите потници това ще са банските? В същата ситуация съм като миналата година - пак има semi annual sale на VS's и се чудя да им чакам ли банските на Алеса за септември или да поръчам пак от Щатите и да дойдат по-бързо от техните...
Виж целия пост
# 428
Получих бялата рокля. Успях за кратко да я пробвам, че съм на работа.
https://alessa.bg/love-is-the-answer-ruffles-roklya-byala?current_category=new

Моделът е свободен, платът е лек, но ужасно много се лепи по тялото. Отдавам го на изкуствената материя и наелектризирането. Колкото и да я оправям, все повече се наелектризира и лепи по тялото. Това определено ще ме влуди и най-вероятно ще я върна.
Снимки ще мога да публикувам късно вечерта или утре сутрин.
Виж целия пост
# 429
Нали си спомняте, че в събота пуснах поръчка с новия принт. Бях я пуснала с код 10% намаление.
Днес звъннах, за да помоля да махнем розовата рокля и коланчето и на тяхно място да сложим дългия розов панталон.
Представете си изненадата ми, когато влезнах в профила, за да проверя дали сме се разбрали правилно с момичето и какво да видя? Махнали кода ми и го пуснали на редовна цена поръчката ми.
ИЗБЕСНЯХ!!!!!!!!!!!
звъннах и отказах поръчката.
Сериозно ли за 25-30 лв ще ми правят тарикатлъци?!
Крайно разочарована съм от тези селски номера, честно Simple Smile , особено пък, че аз редовно поръчвам и НЕ връщам продукти, а само съм заменяла някои, тъй като не винаги си улучвам размерите при тях. И накрая заслужих това?
Виж целия пост
# 430
Нали си спомняте, че в събота пуснах поръчка с новия принт. Бях я пуснала с код 10% намаление.
Днес звъннах, за да помоля да махнем розовата рокля и коланчето и на тяхно място да сложим дългия розов панталон.
Представете си изненадата ми, когато влезнах в профила, за да проверя дали сме се разбрали правилно с момичето и какво да видя? Махнали кода ми и го пуснали на редовна цена поръчката ми.
ИЗБЕСНЯХ!!!!!!!!!!!
звъннах и отказах поръчката.
Сериозно ли за 25-30 лв ще ми правят тарикатлъци?!
Крайно разочарована съм от тези селски номера, честно Simple Smile , особено пък, че аз редовно поръчвам и НЕ връщам продукти, а само съм заменяла някои, тъй като не винаги си улучвам размерите при тях. И накрая заслужих това?
То аз не съм сигурна, че ако не си с карта, може да заменяш неща, запазвайки си отстъпката.
Виж целия пост
# 431
Нали си спомняте, че в събота пуснах поръчка с новия принт. Бях я пуснала с код 10% намаление.
Днес звъннах, за да помоля да махнем розовата рокля и коланчето и на тяхно място да сложим дългия розов панталон.
Представете си изненадата ми, когато влезнах в профила, за да проверя дали сме се разбрали правилно с момичето и какво да видя? Махнали кода ми и го пуснали на редовна цена поръчката ми.
ИЗБЕСНЯХ!!!!!!!!!!!
звъннах и отказах поръчката.
Сериозно ли за 25-30 лв ще ми правят тарикатлъци?!
Крайно разочарована съм от тези селски номера, честно Simple Smile , особено пък, че аз редовно поръчвам и НЕ връщам продукти, а само съм заменяла някои, тъй като не винаги си улучвам размерите при тях. И накрая заслужих това?

Възможно ли е този код да ти е бил еднократен и да е важал само за 1 поръчка?
Виж целия пост
# 432
Тя е поискала корекция в поръчката доколкото разбрах .. некоректно са постъпили!
Виж целия пост
# 433
Според мен за старите неща е трябвало да останат с отстъпката , но другите си ги поръчала на момента и ти ги добавят без отстъпка .
Виж целия пост
# 434
Корекция исках.
Така че пак се брои 1 поръчка и би трябвало кода да остане,а не да шмекеруват и да махат кода на цялата поръчка.

Иначе аз имам първата им карта с 7% отстъпка, но гледам да ползвам винаги , когато ми се удаде възможност за 10%.

Но това беше много грозно, наистина. Разочарована съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия