Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 571
  • 744
# 210
Т.е..искаш да кажеш, че си запазила и платила продукт - бельо -  без хигиенна лепенка, за да не правиш проблеми, но ги разправяш по форумите..., Което също е ок, защото тази хигиенна лепенка не е голяма гаранция за каквото и да е... Просто нещо не ми се вързва...а и си има си преглед и тест. Последния път момичето от Спиди така де каже ме понасили да си отворя пратката, въпреки че и казах, че не се притеснявам, защото мога да я върна по-всяко време. Технически грешки стават, на всички ни се случват в работата, но аз лично не вярвам Алеса да се циганят за един бански без хигиенна лепенка.
Прави разлика между разправяне по форумите  и опит. Не съм имала време да я отворя, което е моя отговорност и затова не съм настоявал за връщане! Та, това е недоразумение, което не само на мен се се случило. Трябвя ли още да ти обеснявам, за да не ти е съмнително, че всякаш си част от собствениците, с такова съмнение и лично засягане задълбаваш.
Виж целия пост
# 211
Т.е..искаш да кажеш, че си запазила и платила продукт - бельо -  без хигиенна лепенка, за да не правиш проблеми, но ги разправяш по форумите..., Което също е ок, защото тази хигиенна лепенка не е голяма гаранция за каквото и да е... Просто нещо не ми се вързва...а и си има си преглед и тест. Последния път момичето от Спиди така де каже ме понасили да си отворя пратката, въпреки че и казах, че не се притеснявам, защото мога да я върна по-всяко време. Технически грешки стават, на всички ни се случват в работата, но аз лично не вярвам Алеса да се циганят за един бански без хигиенна лепенка.
Прави разлика между разправяне по форумите  и опит. Не съм имала време да я отворя, което е моя отговорност и затова не съм настоявал за връщане! Та, това е недоразумение, което не само на мен се се случило. Трябвя ли още да ти обеснявам, за да не ти е съмнително, че всякаш си част от собствениците, с такова съмнение и лично засягане задълбаваш.

Ами аз имам опит с две долнички на бански, които си дойдоха нормално и всичко си беше окей, затова питам...

А и не съм част от фирмата, споко! Ако бях, нямаше да си губя времето, за да пиша по форуми. Просто искрено се кефя на мацките, затова следя групата.
Виж целия пост
# 212
Трябва да питаш дали може да го върнеш , не е малко пари . Щом има един без лепенка , може и още да има , щом са с етикет си ги изпращат . Вероятно може и без лепенка да се върне .
Виж целия пост
# 213
От чисто любопитство проверих дали има още някоя недоволна дама от тениската "Richer than your man" и какво да видя - изтрили са ми коментара в сайта и са оставили само положителните. Така не се прави. Тениската ми е най-слабата покупка от "Алеса" - след първото пране почнаха да стърчат конци, а златистите букви да се изтриват (за което признавам, че аз имам вина - пуснах я в сушилня). Твърде стегнато стои по тялото и материята няма нищо общо с тази на други техни тениски. https://alessa.bg/richer-than-your-man-t-shirt-cheren?current_category=t-shirts
Та мисълта ми е да не вярвате на всичко , което четете в сайта им.

По принцип съм фен на марката и имам доста техни неща, сега чакам поръчка на топ с новия шарен принт с Позитано и тюлена пола.
Виж целия пост
# 214
А ти в коментара си обясни ли, че не си следвала инструкциите, и че си я пуснала в сушилня? (Защото, ако не си го написала, твоят коментар би бил подвеждащ за мен). От чисто любопитство питам, не се заяждам...

P.S. Аз съм страшна палачорка, но дрехите, на  които държа, не бих ги пуснала в сушилня за нищо на света!
Виж целия пост
# 215
Лично аз много обръщам внимание на етикета какво пише - на какви градуси се изпира и т.н. Понякога пера опрелени дрехи и на ръка, колкото и да не ми се иска.

Между другото днес получих промо код с - 30% намаление, който важи 48 часа и реших да се възползвам като поръчах тази рокля https://alessa.bg/beat-the-best-bodycon-roklya-nude?current_category=dresses , да видим като пристигне и премеря как ще ми стои. Sweat Smile
Виж целия пост
# 216
Аз не знаех, че пращат кодове за чак 30%. По какъв повод?
Виж целия пост
# 217
Общо поръчките ми не са кой знае колко - около 5-6. И все по вайбър са ми изпращали, че новата колекция е примерно на няколко часа разстояние, а в случаят като сега изпратиха кода, който бил активен само за съответния профил. Мисля че имах още един подобен случай такъв, но по старата хронология не я пазя.

Цитат на: Море link=topic=1458461.msg44970508#msg44970508
date=1656365075
Аз не знаех, че пращат кодове за чак 30%. По какъв повод?
Виж целия пост
# 218
От чисто любопитство проверих дали има още някоя недоволна дама от тениската "Richer than your man" и какво да видя - изтрили са ми коментара в сайта и са оставили само положителните. Така не се прави. Тениската ми е най-слабата покупка от "Алеса" - след първото пране почнаха да стърчат конци, а златистите букви да се изтриват (за което признавам, че аз имам вина - пуснах я в сушилня). Твърде стегнато стои по тялото и материята няма нищо общо с тази на други техни тениски. https://alessa.bg/richer-than-your-man-t-shirt-cheren?current_category=t-shirts
Та мисълта ми е да не вярвате на всичко , което четете в сайта им.

По принцип съм фен на марката и имам доста техни неща, сега чакам поръчка на топ с новия шарен принт с Позитано и тюлена пола.

И аз съм недоволна от същата тениска. Толкова време я гледах и накрая когато си я взех.... Надписа се напука още на първото носене 😡 Отвратително просто..... Тениска за 50 лв на боклука
Виж целия пост
# 219
От чисто любопитство проверих дали има още някоя недоволна дама от тениската "Richer than your man" и какво да видя - изтрили са ми коментара в сайта и са оставили само положителните. Така не се прави. Тениската ми е най-слабата покупка от "Алеса" - след първото пране почнаха да стърчат конци, а златистите букви да се изтриват (за което признавам, че аз имам вина - пуснах я в сушилня). Твърде стегнато стои по тялото и материята няма нищо общо с тази на други техни тениски. https://alessa.bg/richer-than-your-man-t-shirt-cheren?current_category=t-shirts
Та мисълта ми е да не вярвате на всичко , което четете в сайта им.

По принцип съм фен на марката и имам доста техни неща, сега чакам поръчка на топ с новия шарен принт с Позитано и тюлена пола.

Лошите коментари по принцип да знаете,че си ги виждате само вие.Иначе сега са трили голяма  част и от положителните заради обновяване,но имайте предвид,че никой друг не е видял този ваш коментар. Опитайте като влезнете от чужд профил.На 90% няма да си го видите,ако при следващ път оставите по-лош коментар.Поне така беше с мен с един такъв коментар на тяхна дреха.
Получавала съм преправяни грозно дрехи  ,дрехи бед някой аксесоар и т.н. Просто всичко се случва.Това с  грозното преправяне за да не се изхвърли дрехата беше върхът. Естествено те са ме компненсирали с някакви 20-30 лв . Не са оставали назад. Все пак съм останала клиент  по моя преценка.То недоволство винаги има и навсякъде. На Авин комплектчето ми дойде цялото в конци,та и те не са богове.Алеса доста повече се стараят.
За 30% код нео  ме съмнява.На определени артикули ли е ?Бихте ли показали ?
Виж целия пост
# 220
Я , кажи без какви аксесоари са били и какво им е било преправяно ?
Виж целия пост
# 221
Аз имам richer than your man и много си я харесвам именно, защото е стегната и много си я нося. Но е факт, че златистия надпис взе да се лющи. Не съм я пускала в сушилня никога.
Виж целия пост
# 222
Я , кажи без какви аксесоари са били и какво им е било преправяно ?

Изцепки имам и знам ужасно много,но нямам намерение да съм на разпит. Написах мнение и не съм длъжна  да давам обяснение точно какво се е случвало и да се разкривам по форумите.
Виж целия пост
# 223

Така изглежда и важи за всички артикули.
За 30% код нео  ме съмнява.На определени артикули ли е ?Бихте ли показали ?
Виж целия пост
# 224
Егати кефа, а на нас с Мораното не щат да ни направят отстъпка за дефектните дрехи. 😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия