Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 300
Те преди да са пуснали тези цени в Гърция и Румъния са проучили конкурентни там брандове какви стоки и на какви цени продават и са се позиционирали идентично с нишата им тук. Което ме навява на мисълта, колко пък им е по-висок стандарта на живот на хората там в сравнение с нас, хайде в Гърция заплатите не са никак ниски, ама Румъния??!
Смятайте като приемем еврото и тук, каква цифромания ще стане всичко😅
Виж целия пост
# 301
В Румъния минималната заплата мисля , че е по-висока от нашата , около 1000лв някъде .
Виж целия пост
# 302
Аз много харесвам Румъния. Там заплатите са много по-високи от нашите, храната им е изключително качествена . Там сме плащали за хотел , четири пъти по-ниска цена от тук на вечер, за апартамент 😁 . Яке, естествена кожа за 90 лв намалено имам… , тук хубавите бяха около и над 300 лв тогава. И не по темата, но посетихме при едно от ходенето до Румъния, Дино парк. Уникално място, не само за деца, а и за нас…. Там моят мъж запали цигара и веднага дойде охраната да му направи забележка, въпреки че мястото е колкото едно село 😃
Виж целия пост
# 303
Аз съм била в крайова и Букурещ и може би Румъния е една от малкото страни, които грам не ми харесват и тотално ме потискат. Но в Трансилвания е друго там са унгарци повече, стандарта е друг, всичко е по приятно.

Не им е толкова различен стандарта в Гърция и Румъния от тук. Но нека видим как ще се развият там, нека са усоешни
Виж целия пост
# 304
За Гърция мога да споделя, че техните брандове наистина са много зле. И от към качество и от към цена някои са в пъти по-високи. Също така са изключително некоректни. Няма гръцки магазин, който да ти възстанови сумата ако върнеш дадена дреха.. Не връщат пари и това е... Можеш единствено да направиш замяна. Колко пъти са ме цакали така, та една от причините да не купувам от тях беше тази. Открих Алеса още докато бях там и даже не можех да повярвам, че в БГ връщат пари 😆
Отделно размерите им са супер уголемени... Почти всички фирми започват да шият от С, а ако има ХС той отговаря на нашата С-ка. + това шият със адски евтини материи и са твърде посредствени.... Въобще на гръцкия пазар няма някакво кой знае какво разнообразие, даже никакво бих казала.Та нищо чудно Алесите да се харесат там 🤔
И все пак си мисля, че ще имат проблеми с размерите, на Алеса са твърде мънички номерата 🤭
Виж целия пост
# 305
И все пак си мисля, че ще имат проблеми с размерите, на Алеса са твърде мънички номерата 🤭
Трътлести са гъркините викаш. 🙈🙊😂
Виж целия пост
# 306
И все пак си мисля, че ще имат проблеми с размерите, на Алеса са твърде мънички номерата 🤭
Трътлести са гъркините викаш. 🙈🙊😂
Като се замисля абсурд с техните S и XS да пробият там 😂😂😂
Виж целия пост
# 307
Здравейте и от мен. Simple Smile Бих искала да се консултирам с по-вещите от вас (тъй като аз съм клиентка на Алесите от скоро) за едно зимно якенце, в което направо съм се влюбила, но не мога да се реша да поръчам, и аз не знам защо. Предполагам го отдавам на факта, че в сайта са одобрени предимно позитивните отзиви, а със сигурност дрехите си имат и недостатъци (поне някои от тях, доколкото прочетох и тук). Та, става въпрос за това яке, оставям и линк:
https://alessa.bg/alessa-luxury-zimno-yake-s-podvizhen-topl-khas … ry=winter-jackets

Ако някой има такова или подобно яке, бих се радвала да сподели впечатленията си! Simple Smile
Благодаря предварително на всяка една от вас! ♥
Виж целия пост
# 308
Със сигурност е хубаво якето , взимай че сигурно като стане есен  , ще поскъпне .Или , ако не ти хареса ще го върнеш .
Виж целия пост
# 309
Привет дами. Не съм била клиент на Алесса досега. Моделите, които предлагат се различават от стила, който нося, но долната рокля много ми допадна и в двете разцветки (планувам да закупя и двете) :



И аз като Кристина по - горе бих се радвала да споделите мнения и наблюдения за роклята, ако я имате.

Само да добавя, че моите мерки ме са като вашите тук, точно Animal See No Evil. Висока съм 163см, с правоъгълна структура на тялото и килограмите са ми 58-60. На по-ниски килограми не изглеждам добре въобще.
Виж целия пост
# 310
E , моля ти се супер са ти мерките . Предполагам че роклята е много хубава , даже не и се чуди , а направо поръчвай , кой размер носиш ?
Виж целия пост
# 311
E , моля ти се супер са ти мерките . Предполагам че роклята е много хубава , даже не и се чуди , а направо поръчвай , кой размер носиш ?

Нормално М, или 36ти размер. Ще поръчам 😁. Искам да имам две такива в гардероба си. Елегантни и изчистени са. Кроиката много ми харесва.
Виж целия пост
# 312
Обаче , тази червената колко е по-скъпа от другата .

Тук Мая изглежда с по-дебели крака .
Виж целия пост
# 313
Обаче , тази червената колко е по-скъпа от другата .

Тук Мая изглежда с по-дебели крака .

И това го видях, но мозъка ми реши да го игнорира, макар и да не намирам голяма разлика в роклите.
Виж целия пост
# 314
Обаче , тази червената колко е по-скъпа от другата .

Тук Мая изглежда с по-дебели крака .

И това го видях, но мозъка ми реши да го игнорира, макар и да не намирам голяма разлика в роклите.
Ем чи как не намираш?! Не видиш ли че тази е от "новата колекция" 😂🥴
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия