Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 571
  • 744
# 450
Много хубави неща са пуснали , аз харесах роклите , но може да изчакам да са налични и тогава да поръчам , дали ще са изчерпани дотогава ?
Виж целия пост
# 451
Само на мен ли изобщо не ми харесва новата рокля...особено на снимките на Majestic garden принта на Мая дори ѝ стои супер странно, представям си на мен как ще ми стои...
Виж целия пост
# 452
На мен с Позитано принта ми харесва , но ще изчакам сигурно .
Виж целия пост
# 453
Роклите ми харесаха, ама освен на плажа или по морето не съм сигурна дали стават - това е същото, което ме отказа от чантите с новите принтове. Интересно ми е колко сантиметра са дълги роклите. От банските им ми харесват бикините с ниската талия, ръфълс горнището и целите бански с принтовете. Другите с къдричките изглеждат много добре на снимка, но като се намокрят май няма да е така.
Виж целия пост
# 454

ОФ аз се замислям дали да не откажа гащеризона и да взема друго с този принт. Мисля си, че ще прави дупето плоско и някакви обезформя тялото. И ако е много свободен изгорях 🤦‍♀️ Някоя от вас да го е поръчала? Освен Диди, която също го отказа 🤔
Виж целия пост
# 455
Аз поради същата причина го отказах. И на ревюто така седяха и сега на снимките като го гледам... Е и заради материята и затова, че е само дреха за плаж също де, но основно кройката усещам, че не е моята.
Виж целия пост
# 456
Просто започвам да се чувствам неудобно всеки път или коригирам или отказвам нещо. Не знам дали няма да ми направят проблем, вече не знам за кой пореден път ще отказвам 😆
Виж целия пост
# 457
Винаги можеш да откажеш нещо , няма значение . Аз постоянно отказвам неща и връщам .
Тази ruffles рокля с надписите не ми изглежда като скъпа рокля .
Виж целия пост
# 458
Направи ми впечатление нещо.Бях добавила стари бански   в количката ,застояли година,че и две. Хоп днес увеличени с новите цени. Много некоректно от тяхна страна за пореден път да вдигат цени и то на позастояла стока. Здраве да е ,ще си намеря бански  от друг сайт. Разочарованието си остава.В крайна сметка  лафа с баницата  си важи.
Виж целия пост
# 459
Кой бански си хареса ?
Това лято няма какво да си поръчам , да видим за другата колекция дали ще ми хареса нещо .
Няма модели като за мен .
Поръчахте ли си нещо от новите неща ?
Виж целия пост
# 460
Аз като оставя нещо в количката до няколко часа получавам съобщение, че дрешките ми се пазят за малко, или нещо от сорта беше.... В смисъл няма гаранция, че това са точно същите бройки, които биха пратили миналата година.
Виж целия пост
# 461
Дългите панталони са били 67 лв с намалението , когато са пуснали Хавана Тропикана принта . Не знам преди колко време е било .
Виж целия пост
# 462
Поръчах си топа с едно рамо с принт Paradise in Positano,много ми хареса на снимките. Ще дойде след 1-2 седмици сигурно и ще пиша как е.
Виж целия пост
# 463
Кой бански си хареса ?
Това лято няма какво да си поръчам , да видим за другата колекция дали ще ми хареса нещо .
Няма модели като за мен .
Поръчахте ли си нещо от новите неща ?

От новата лятна колекция, лично аз си поръчах топа с дантела Позитано и същият панталон. Днес чакам роклята в зеления принт и панталона. Поръчах си и роклята с дателите с колибрито, както и снощи бански с колибри - висока талия и кроп топа към него.
Виж целия пост
# 464
И аз си го поръчах , реших първо че е бански .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия