2АЕГ "Томас Джеферсън" - Тема 3

  • 71 731
  • 775
# 150
Здравейте, някой знае ли нещо кога госпожа Манашян ще се върне на училище. Толкова бяхме доволни вкъщи, че ни се падна тя, но е болна от много време и я заместват Кунчева и Тофик. Детето се оплаква, че нищо не разбира, особено Кунчева дано не ни се падне някоя година тя.
Виж целия пост
# 151
Много странно, Соня Кунчева преподава на дъщеря ми втора година вече - от 8 клас и тя много харесва тази учителка - и обяснения, и поведение. Всъщност математиката й стана любима покрай нея, преди това определено не беше от любимите предмети и няма някакъв афинитет към нея. Тя се надява да й остане учител. Г-жа Тофик е влизала 2-3 пъти по заместване и от нейните обяснения не беше разбрала много.
Виж целия пост
# 152
Какво да кажа, хубаво е, че има родители, които харесват Кунчева, за да продължи да води на вас и да не води на нас. Съжалявам, но за мен да препишеш на дъската решените задачи в учебника не е добро преподаване. Така мисля аз, може и да съм в грешка.
Виж целия пост
# 153
О, аз дори не съм разпитвала как точно преподава, просто дъщеря ми спомена, че преподава хубаво и че я харесва като отношение към децата и покрай нея хареса математиката, искаше дори да ходи на олимпиада за мое огромно учудване, но закъсня да се запише.
Успех на вас! Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Здравейте!
Някой има ли представа какви са тези двойки по история при Михов? Нещата сякаш излизат извън контрол последните седмици. Дава неясни домашни, последното от които дори не го е проверил и съответно е написал двойка, защото бил дал след него друго и не било вече актуално - та по този повод нашаткал тройка и още една двойка....що за неадекватно поведение? Някой имал ли е разговор с този преподавател да сподели впечатления?
Виж целия пост
# 155
Навремето още трябваше да се “оттегли”, но явно още преподава.
Туристическата агенция, която предлага на учениците екскурзии, също е с негово участие.
Виж целия пост
# 156
Ох, с риск да се повторя, но и за г-н Михов имам много положителни отзиви от дъщеря ми, а и аз много харесах поведението му на РС и начинът, по който говореше за децата. Даже гледах едно негово участие по тв и на мен лично ми хареса позицията му и въобще самият учител - изглежда мислещ човек от "старата" школа. Не съм забелязала да ощетява деца, определено изисква учене обаче, проверете с Вашето дете дали наистина си е спазило сроковете и може да се свържете с него за изясняване на случая.
Виж целия пост
# 157
И дъщеря ми харесваше Михов. Не съм чувала за ощетяване на децата.
Виж целия пост
# 158
Доста съм озадачена от прочетеното.
Извън факта, че Михов беше и мой преподавател навремето във 2 АЕГ, и то един от най-интересните и задълбочено фокусирани върху материята учители,  в момента ситуацията се повтаря и при дъщеря ми и нейните съученици.
Децата са наистина мотивирани и влагат душа и сърце в този предмет.
Съжалявам, но за мене лично проблеми с Михов могат да произлизат единствено от системно неглижиране на предмета история.
Виж целия пост
# 159
И да постна все пак това видео с г-н Михов, лично аз съм щастлива, че детето ми има такъв преподавател, харизматичен, със самочувствие и възгледи, които споделям:
https://bnt.bg/bg/a/patriotizmat-i-pametta-ot-upotrebite-do-nats … onalnoto-chuvstvo
Дано са повече преподавателите като него във 2 АЕГ.
Виж целия пост
# 160
И да постна все пак това видео с г-н Михов, лично аз съм щастлива, че детето ми има такъв преподавател, харизматичен, със самочувствие и възгледи, които споделям:
https://bnt.bg/bg/a/patriotizmat-i-pametta-ot-upotrebite-do-nats … onalnoto-chuvstvo
Дано са повече преподавателите като него във 2 АЕГ.
Много благодаря за видеото! Добих представата, която ми беше нужна и за съжаление опасенията ми за помпозен стил и трудно разбираем изказ се потвърдиха. Ако бях ученик и трябваше да си водя записки от това изказване доста щях да се затрудня...
Виж целия пост
# 161
Привет, на английски ли преподава господина? И изобщо историята на английски ли се преподава?
Виж целия пост
# 162
Привет, на английски ли преподава господина? И изобщо историята на английски ли се преподава?
И на двата езика преподава. Има 2 учебника - на български и на английски, но той не използва нито един, а води нещо като лекции като на студенти. Не се пишат планове, а всеки си записва каквото успее да  чуе и разбере....
При изпитването не зачита особено наученото от учебника, а държи на това, което е говорил по време на часа. Изказът му е такъв, обаче, че е трудно да бъде разбран, систематизиран и записан в тетрадките от по-голямата част от учениците.
Виж целия пост
# 163
И да постна все пак това видео с г-н Михов, лично аз съм щастлива, че детето ми има такъв преподавател, харизматичен, със самочувствие и възгледи, които споделям:
https://bnt.bg/bg/a/patriotizmat-i-pametta-ot-upotrebite-do-nats … onalnoto-chuvstvo
Дано са повече преподавателите като него във 2 АЕГ.
Много благодаря за видеото! Добих представата, която ми беше нужна и за съжаление опасенията ми за помпозен стил и трудно разбираем изказ се потвърдиха. Ако бях ученик и трябваше да си водя записки от това изказване доста щях да се затрудня...
На мен ми се струва съвсем разбираем изказа, да не подценяваме децата, все пак са в 9 клас, а и с тях вероятно той говори по малко по-различен начин. Дъщеря ми поне не среща затруднение при разбиране и записване. Поговорете с детето - може би някакъв допълнителен ресурс от рода на “Уча се” може да помогне.
Виж целия пост
# 164
Не се пишат планове, а всеки си записва каквото успее да  чуе и разбере....
E, какви планове да се пишат в гимназията? Изказът му би трябвало да е съвсем разбираем за гимназисти, особено от такива в елитно училище. Поне випускът на дъщеря ми не е имал проблем с разбирането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия