Тренировки в домашни условия - 117

  • 47 052
  • 751
# 105
Здравейте! Препоръчайте ми ефективни упражнения за бедра. От около година правя по около 150-200 клека на ден и пак не мога да ги харесам. И вода май задържам там. Ако има и някакъв тип домашен уред точно за крака, бих си купила, на не знам към какво да се насоча. Всеки път ме питат какво правя за ръце, тъй като са ми мускулести и оформени, а аз за тях нищо не правя, че иначе ще стана като Арнолд. Ама краката искам да оформя....

Започни програма на Каролин- Епик 1, 2, 3, и не се занимавай с глупости.
Ще станеш като Арнолд точно никога. На 15 години ли си?
Виж целия пост
# 106
Здравейте! Препоръчайте ми ефективни упражнения за бедра. От около година правя по около 150-200 клека на ден и пак не мога да ги харесам. И вода май задържам там. Ако има и някакъв тип домашен уред точно за крака, бих си купила, на не знам към какво да се насоча. Всеки път ме питат какво правя за ръце, тъй като са ми мускулести и оформени, а аз за тях нищо не правя, че иначе ще стана като Арнолд. Ама краката искам да оформя....

Започни програма на Каролин- Епик 1, 2, 3, и не се занимавай с глупости.
Ще станеш като Арнолд точно никога. На 15 години ли си?
На 40 съм, защо? Нещо смешно ли видя във въпроса ми, не разбрах? Просто искам да наблегна на крака, не на ръце, какво толкова попитах?
За справка ето това е ръката ми
Скрит текст:
Виж целия пост
# 107
Благодаря за новата тема!

Агент, прекрасни гледки!

Sharpy, прекрасно оформена ръка!

Моята ваканция в Гърция засега приключи - отчитам бягане, плуване, падъл борд, 2 йоги и 2 силови от MBF тренировките за път. Сега една седмица съм в БГ - днес бягах, вероятно тази седмица ще е бягане и йога. След това 3 седмици вкъщи се изкушавам да пробвам Каролин ... Наскоро казвах, че ми идва прекалено интензивна, но сега като съм отпочинала ми се иска да я пробвам.
Виж целия пост
# 108

На 40 съм, защо? Нещо смешно ли видя във въпроса ми, не разбрах? Просто искам да наблегна на крака, не на ръце, какво толкова попитах?
За справка ето това е ръката ми
Скрит текст:

Защото е невъзможно жена да заприлича на Арнолд без сериозна хормонална суплементация, да не говорим колко протеин трябва да изядеш в повече.

Съвсем добре си е ръката ти. За крака без мускули - леко кардио, йога, глад, пречиствания, плодуване, Пилатес, скука. Никакво голямо тичане, там се качва мускул в бедрата.
Виж целия пост
# 109
Sharpy, аз не разбрах дали искаш да чистиш мазнини от краката или само да ги стегнеш. 150-200 клека дори и всеки ден няма да са достатъчни, защото тялото свиква. Трябва си комбинация от различни упражнения. Дез, хубаво ти е казала за Епиците на Каролин. Ако искаш по кратки, можеш да видиш Iron и Fuel програмите.

Аз два дни отчитам лежане на плажа 🍦😂😂
Виж целия пост
# 110
Dez, какво имаш предвид под"голямо тичане"? И аз нещо ги боря краката и мазнини имам и мисля следващите седмици да наблегна на тичане, преди добре ми се отразяваше
Виж целия пост
# 111
След първият ми каяк по река,една седмица ръцете и пред мишниците ми бяха ЛЕЖ, особено на едната ръка.....няма нищо общо с гребният тренажор като техника,категорично...Но интересно в това за краката,че няма място за застопоряване ,то това си е в основата на баланса и опорна точка за навигация  ...надуваем ли е каяка?
Съвсем обикновен рентал, пластмасов...




Но нямам мускулна тази сутрин нито на раменете, нито на гърба, направо съм горда, дори магнезий не пих, но пък ме болят тазобедрените...
Виж целия пост
# 112
Аз два дни отчитам лежане на плажа 🍦😂😂

Същото отчитам, разкош ❤
Другата седмица приключвам FUEL, като ще и вмъкна и две от неделните интензивни кардио тренировки, които пропуснах, за да си знам, че съм направила пълната програма.
За после не знам - може би ще повторя IRON плюс редовно тичане или ще направя някои от кратките серии като калистениката, тази с пудовките или Beast mode, която миналото лято страшно много ми хареса.
Виж целия пост
# 113
Sharpy, аз не разбрах дали искаш да чистиш мазнини от краката или само да ги стегнеш. 150-200 клека дори и всеки ден няма да са достатъчни, защото тялото свиква. Трябва си комбинация от различни упражнения. Дез, хубаво ти е казала за Епиците на Каролин. Ако искаш по кратки, можеш да видиш Iron и Fuel програмите.
По-скоро да ги стегна повече. На пипане имам изразен мускул /твърди са ми/, обаче отгоре кожата си се подрусва и това много ме изнервя, особено вътрешната част. С ръцете и корема нямам такъв проблем. Корема бързо стягам, з ръце нищо конкретно не правя, оформени са ми от сигурно 20 години. Не пия никакви хормонални добавки и никога не съм пила подобни. Пия единствено хапче за сърце /за пулс/, тъй като имам отскоро проблем след изкаран Ковид и витамини Б комплекс. Затов попитах и ако има някакъв уред за тази част, бих разгледала да си купя. Някакви степери гледах, но не знам какви са, що са. Не разбирам грам от уреди, във фитнес съм стъпвала 2 пъти в живота си.
Sharpy, прекрасно оформена ръка!
Благодаря! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 114
Sharpy, доколкото разбирам искаш някакви упражнения само за вътрешно бедро. Аз лично обаче съм на мнение, че е по-добре краката да се тренират комплексно. За уред в къщи не мога да помогна.
Виж целия пост
# 115
Днес FUEL 25 бая пот се хвърли Simple Smile онзи ден не си ползвах постелката що ли и аз нямам отговор и познайте имам яко ожулени лакти от килима:) повече няма да я повторя тая грешка.Усмихнат ден на всички.
Виж целия пост
# 116
Dez, какво имаш предвид под"голямо тичане"? И аз нещо ги боря краката и мазнини имам и мисля следващите седмици да наблегна на тичане, преди добре ми се отразяваше

Седмичен километраж над 80км, и тичане от което се огладнява повече. Мускул имам.
...
Едит: не е правило, всъщност. Някои тичат по 100км, и са супер тънки, без мускул. Сетих се в последствие.
Не знам, всеки да се спасява сам. Joy
Виж целия пост
# 117
Шарпи, през ноември ставам на 47 и доскоро имах сносни крака. Сега пак са слаби, но кожата се "свлича" и като цяло изглеждат без тонус. Правя упражнения за предно бедро, вътрешна част, задна част. Само клек не е ок.
Клякам с пудовка, правя напада с гирички, ритници с тежести и ластиците, пилатес за вътрешното бедро и мъртва тяга за задна верига.
Виж целия пост
# 118
А за тонуса на кожата какво правите?
Виж целия пост
# 119
Вода, яйца, колаген. Сух масаж с четка и самомасаж с масла. Но кожата ми е суха, а аз непостоянна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия