Спам тема(Лежерно - отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.22г.

  • 13 774
  • 497
# 105
Поваля снощи, ама не разхлади.
Шоколад да искате у нас - всякакъв вид и форми. Ама ще уважим празника сепак Wink.
Сега първо да пием по кафе и после всичко останало. Броени дни, бързо минават, един куп задачи има да се отмятат.
Виж целия пост
# 106
Янчее, у Пловдивъ ли си? Grinning
Виж целия пост
# 107
Да. Simple Smile
Виж целия пост
# 108

куга е копоня?
Виж целия пост
# 109
Ку додити с Холдънът и другити - ше стане копон. Joy
Виж целия пост
# 110
И аз туй питам Grinning
Виж целия пост
# 111
Янче, казувай коги ще ни вземеш на гости Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
Мчи заповядайте, де Wink
Утре всички се сбираме, цялата фамилия. Бабиното злато набързо ще ме вкара във форма, има да търча след него. Не мога да се оплача, тази година се виждахме често. И сега ще сме пълна къща, включвам и кучето, и котаракът. Grinning
Виж целия пост
# 113
Видях се токущо с един колега от студентските гадини ... не се бил прибирал от 17г., докат изпием 3 бири жена му изльока 5 ... па смее ли се прибере тоа серсем Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Ма ти на кого ше броиш бирите, м? :Ф:
Виж целия пост
# 115
Ячка ли е жаната му?
Ей, тва стрелците сте баси сметкаджиите хаха.
Виж целия пост
# 116
Явен сексизъм е това!

Имам си вече и Хари Потър гривна със златния снич и Доби , та мога да мирясам, ама къде е Ариа да оцени Confused
Виж целия пост
# 117
Виж целия пост
# 118
а можеше да се разхожда с детето а те да го вземат за куче и да се окаже че е дете нали и много смешничко щеше да е
Виж целия пост
# 119
Как
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия