Спам тема(Лежерно - отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.22г.

  • 13 774
  • 497
# 120
Вчера беше деня на шоколада, днес петъчните мъже ще са сладки.
За вас, да се подсладите и специално в изпълнение поръчката на Дайсчето:
Виж целия пост
# 121
този горе лево съм го виждал и преди. що повтаряш мужове
Виж целия пост
# 122
Пу за мен средния с черешката!
Виж целия пост
# 123
Щото повторението е майка на знанието, в случая на насладата. Ен джой, лейди Холд и не мрън.
Виж целия пост
# 124
Тъй, тортата на първата картинка е много хубава. Тоя би трябвало да внимава да не падне някой косъм върху нея, че ще е кофти. Confounded
Виж целия пост
# 125
на мужете не им фърчат като женска коса уе
Виж целия пост
# 126
Дан съ карати, зимам ги сичките. Сладко не ям напоследък, обаче те имат нужда от тренировки. Да поддържат тез тела.

Кафепия, луднах. Петъчно в офиса кипи ужас. Иде ми даинсталирам складовата и да водя всичко в тефтер.
Виж целия пост
# 127
ша им изготвиш ли една тренировъчна програма
Виж целия пост
# 128
Групова.
Виж целия пост
# 129
малко мрастническо ми се струва това но аз какво ли ръзбирам
Виж целия пост
# 130
Виж в книгите кво пише.
Виж целия пост
# 131
Жегите не прощават.
Виж целия пост
# 132
И аз тоз с черешката харесах, ама те всичките стават, кво им е?
Мусака ям, от вчера вечерта три пъти, отиде ми всяка диета, ма по-хубава не съм правила Heart
Виж целия пост
# 133
мисля че от едно залитане веднъжка тялото не го отчита. от тва което съм чел
Виж целия пост
# 134
Как едно? Повече от половин тава ме чака вкъщи Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия