Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 189
  • 1 215
# 120
От всички тези "полезни" храни с изкуствени подсладители много ми призлява. И вкусът не ми харесва, по-добре някоя качествена захар, отколкото изкуствен подсладител.

Трябва ми сладкарска извара, но новата безумна цена много ме дразни и ще й търся заместител.
Виж целия пост
# 121
Опитах намалените кокосови веган кремчета. Отврат.

На Вемондо ли?
И аз бях взимала пиня колада. Едвам го изядох. Тлъсто, гъсто, мнооого сладко.
Растителни кокосови млека пия и обичам, но това ми е твърде изкуствено и напудрено.

Да, на вемондо. Не беше сладко хич, но вкусът беше отврат. Сгъстена пихтия, бляк. Няма кофти съставки, взех заради кокоса, че мн обичаме. Ми не става.
Та ще се мъчи с домашно мляко.
Виж целия пост
# 122
Здравейте, издирвам едно огледало за баня, което го имаше преди няколко седмици.

Моля ако някой го види в София да ми пише Blush
Виж целия пост
# 123
Отзиви за антицелулитните масажори? Имат ли ефект?
Виж целия пост
# 124
Отзиви за антицелулитните масажори? Имат ли ефект?
Ако прочетеш малко по- назад , ще видиш че вече сме писали за тях
Виж целия пост
# 125
Отидох за вода, лаваца, взех и подправката която похвалихте рас ел ханут, моцарела. Имаше доста от протеина в големите пакети. С тези високи цени, ограничавам глупостите ,които купувам Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Отзив за разпродажбите ... елате да се убедите, че няма нищо интересно, но да не сме капо купете от нас нещо на високи упс редовни цени.
Виж целия пост
# 127
Отзив за разпродажбите ... елате да се убедите, че няма нищо интересно, но да не сме капо купете от нас нещо на високи упс редовни цени.
" Високо качество на ниски цени" Wink
Виж целия пост
# 128
И на мен хареса рас ел ханут , не бях пробвала досега тази подправка.
Виж целия пост
# 129
От всички тези "полезни" храни с изкуствени подсладители много ми призлява. И вкусът не ми харесва, по-добре някоя качествена захар, отколкото изкуствен подсладител.

Трябва ми сладкарска извара, но новата безумна цена много ме дразни и ще й търся заместител.
Свиркай ако намериш нещо аналогично на приемлива цена, че и аз трудно ги преглътнах при последното пазаруване в Лидл. Това остана едно от малкото неща дето купвам само от там ... Да не говорим че си излязох само с кофата извара под мишница, планираните покупки от брошурата пак греда удариха че голямо нямане в тоя магазин.
Виж целия пост
# 130
Много харесвам подправките Рас ел ханут (използвам за фалафели), и Таджин (ориз с пиле и ябълки става невероятен, според съпруга ми, че аз месо не ям Joy).
Виж целия пост
# 131
Къде стоят тези екзотични подправки?! Вчера голямо гледане и търсене ударих, обаче така и не ги видях...🤪
При нас имаше интересни сутиени за кърмене (заглеждах ги за носене вкъщи и/или за спане, че са без банели и изглеждаха удобни) от разпродажбите. Иначе нищо кой знае какво...
Виж целия пост
# 132
В нашия филиал- на рафтовете със седмичнооферираните стоки- срещу хоризонталните хладилници с месото.
Виж целия пост
# 133
Уж гледах там...Имаше кус кус, разни други екзотично неща, но подправките не видях...Най-много при нас да са свършили вече...
Виж целия пост
# 134
Уж гледах там...Имаше кус кус, разни други екзотично неща, но подправките не видях...Най-много при нас да са свършили вече...
Или да не са дошли... ама пък то тук (в темата де) сакън да не похвалим нещо вече,  ако са свършили при вас. Оставям на страна, че може и малко да зареждат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия