Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 190
  • 1 215
# 135
Може или малко да са заредили или хич. Последния път в гръцката седмица търсих нещо като фъстъковка с кашу ама нямаше, а по брошура ги имаше.
Виж целия пост
# 136
Нашият филиал не е много голям, а често пазаруват и цветнокожи, тъмнокожи (доста чужденци всъщност виждам) и, предполагам, че и затова така добре върви търговията с екзотичните подправки и стоки...🙂
Гръцките подправки ги имаше още при нас, видях ги. Да не би да са сменили опаковките на другите и вече да не са светлосини?
Виж целия пост
# 137
Нашият филиал не е много голям, а често пазаруват и цветнокожи, тъмнокожи (доста чужденци всъщност виждам) и, предполагам, че и затова така добре върви търговията с екзотичните подправки и стоки...🙂
Гръцките подправки ги имаше още при нас, видях ги. Да не би да са сменили опаковките на другите и вече да не са светлосини?

Едва ли са свършили. Никой не се впечатлява от тях.
Има цял рафт, на последния регал/последен ред горе са,  след кус-куса.
Опаковките са в стила на ориенталските продукти и изглеждат така:
Виж целия пост
# 138
Освен да са в някакъв кашон и да не се виждат особено...
Виж целия пост
# 139
Долче , в кашонче са и са смесени , има от всички видове в него. Във филиала в който аз ходя , бяха след зеленчуците и преди витрините с месо. Предполагам подредбата е различна във филиалите.
Виж целия пост
# 140
Мерси, пак ще гледам.🙂 Обикновено успявам да взема джинджифил, от него винаги изостава по много. Интересните свършват бързичко.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, да Ви споделя моят опит. Закупих детската кухня, но чак след около 6-7 месеца я подарихме на дъщеря ми. Имаше липсваща вратичка на фурната и звук и светлина липсваше на устройството за микровълнова. Писах в контактната им форма. След няколко дни ми се обади една жена от офиса им в София - представител. Не от магазинната мрежа пресинал. От там ми даде мейл на който да изпратя документи и снимка тъй като имало разлика в моделите и да си напиша къде да ги доставят. Каза че ще предаде на  колегите в Германия случая. След няма и 20 дни ми доставиха на личният адрес чисто нови части с безплатна доставка.
Така че ако имате липси към нещо което сте закупили, пишете в контактната форма, ако е вече липсващ в магазинната мрежа, а искате даденият продукт да е ваш Simple Smile

Flushed
ЗА ножицата- има включен заряден кабел, USB -без адаптер обаче.

Благодаря,  сега се успокоих и прочетох внимателно на кутията.  Има кабел, но няма адаптер в комплекта. Иначе върши чудесна работа, пробвах да подрежа една туя. Справи се отлично. Ще ползвам адаптера за телефона, показателите са същите. Добре е , че не хукнах веднага да връщам артикула!:smile:
Виж целия пост
# 142
Подправките са в едно малко кашонче, едва забележими между другите артикули.
Виж целия пост
# 143
В нашия филиал бяха в две кашончета, едно върху друго, в това отдолу специално беше Рас ел Ханут. И таджин не съм пробвала, но там май на първо място беше в състава кориандър (като се сетя за заблудата ми в пресния му листен вариант, когато ентусиазирано взех “магданоз” и не четох етикет 😅), пък него го недолюбвам. В тази не го усещам особено, затова ми хареса.
Виж целия пост
# 144
Феникс, този кориандър (сухият) не се усеща като пресният.😃 По друг начин мирише.
Виж целия пост
# 145
Смлян само не съм вземала, на зърна купувах, никак не ми допадна пак.
Виж целия пост
# 146
Момичета, влизам да споделя,че получих алергична реакция от маската за лице на Лидъл за зряла кожа. Цялата съм червена и пареща. Не знам ще мога ли да изляза тази вечер, а трябва.Бясна съм им!
Виж целия пост
# 147
Момичета, влизам да споделя,че получих алергична реакция от маската за лице на Лидъл за зряла кожа. Цялата съм червена и пареща. Не знам ще мога ли да изляза тази вечер, а трябва.Бясна съм им!
Пийте и се намажете с алергозан, не са скъпи, но вършат работа.
Аз пък трябваше да ида на театър с подобен ефект на лицето, от трици за измиване.
Виж целия пост
# 148
Ползвам 2-3 маски на Cien. Много смело ги нанасям. Засега маските не са ми  създавали проблем.
Хм. Трябва да внимавам.
Виж целия пост
# 149
За съжаление винаги има първи път, когато се разбира, че имаш алергия към дадена съставка... От там нататък четеш съдържанието на продуктите на всякакви фирми, но първия път си е лошо изживяване :/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия