Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 193
  • 1 215
# 165
Аз веднъж да взема от старите тампони за грим и бам- смениха ги Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Соул, надявам се да ги пробвам скоро! Имам още доста, но вероятно ще надделее любопитството ми😃
Виж целия пост
# 167
Ако има от старите при нас, ще взема няколко пакета. Не искам нови.
Виж целия пост
# 168
Соул, харесвах старите (макар някои тук да се оплакваха от тях), но се надявам и новите да са ок...🤔
Виж целия пост
# 169
Добро утро! Grinning Блутуут слушалките на Силвъркрест пускани ли са преди и ако да, доволни ли сте?
Виж целия пост
# 170
И аз харесвах тампоните за грим, но като изтъняха последния път... не чак толкова. Интересно ми е новите как ще са - толкова или и още по -тънки (ако е възможно де).
Виж целия пост
# 171
Ако не могат да ги изтънят, ще ги направят с по-малък диаметър и пак ще спестят Simple Smile
Виж целия пост
# 172
При нас е пълно със стария модел, от новия няма и следа.
Виж целия пост
# 173
В колко отваря при вас Лидл? Тук са променили от 7:30 на 8 и бях неприятно изненадана. Разбираемо ако е зима и променят на по-късен час , а то посред лято. Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 174
Сега погледнах филиала в Бургас, в който ходя аз отваря в 8,30ч., а в неделя в 9.00ч., изумяват ме с това работно време.
Виж целия пост
# 175
Различно е работното време по филалите.
И при нас е от 8ч, така беше и зимата, а за кратко пролетта беше от 7.30ч. Поне затвярането е в 22, не като зимата в 21.30ч.
Виж целия пост
# 176
И в Младост 2 почват в 8 ч.
Виж целия пост
# 177
В колко отваря при вас Лидл? Тук са променили от 7:30 на 8 и бях неприятно изненадана. Разбираемо ако е зима и променят на по-късен час , а то посред лято. Disappointed Relieved

Ще се поправят. Лидл на "Алабин" в началото беше от 7:30, после го направиха от 8:00. Всяка сутрин виждах чакащи хора пред вратата. Аз (и явно не само аз) не съм висяла да ги чакам да отключат - Билата на "Славянска" също ми е удобна Stuck Out Tongue Winking Eye В един момент си върнаха първоначалното работно време.
Виж целия пост
# 178
В колко отваря при вас Лидл? Тук са променили от 7:30 на 8 и бях неприятно изненадана. Разбираемо ако е зима и променят на по-късен час , а то посред лято. Disappointed Relieved

Различните филиали са с различно работно време. Мисля, че зимния сезон също сменят работното време. Филиалите, които аз посещават сега отварят от 7.00ч. Зимата отваря ха от 8.00ч.
Виж целия пост
# 179
За неделя е странно , да- да почват в 9!! при условие че събота и неделя има много клиенти. Явно са преценили, че така ги устройва. Но Кауфланд например отварят в 7.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия