Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 198
  • 1 215
# 180
Кварталния филиал отваря всеки ден в 9:30, но сме в мол, сигурно затова. Joy
Но сме свикнали де.
Виж целия пост
# 181
Пловдив "Тракия" -7:30.
Виж целия пост
# 182
Моля дамите от Пловдив да се включат. Този филиал на главната ли се пада или е  в съседна  успоредна уличка.
Виж целия пост
# 183
Моля дамите от Пловдив да се включат. Този филиал на главната ли се пада или е  в съседна  успоредна уличка.

Този филиал е в Тракия до homemax
Виж целия пост
# 184
Даниела, в центъра няма филиали. Всички Лидл са далеч от главната улица.
Тази карта е грешна, която гледаш.
Отвори през Лидл+ картата, ще ти излязат всички магазини.
Виж целия пост
# 185
Ето разположението на магазините за Плодвив.
Виж целия пост
# 186
Благодаря на всички 🙂
Виж целия пост
# 187
В колко отваря при вас Лидл? Тук са променили от 7:30 на 8 и бях неприятно изненадана. Разбираемо ако е зима и променят на по-късен час , а то посред лято. Disappointed Relieved


И при нас е така. Чудя се днес защо няма хора/нали ходя от дъжд на вятър/ към 7 и половина, а те отваряли в 8 Rage Въобще не ме интересува че затварят късно.

......

Ще се поправят. Лидл на "Алабин" в началото беше от 7:30, после го направиха от 8:00. Всяка сутрин виждах чакащи хора пред вратата. Аз (и явно не само аз) не съм висяла да ги чакам да отключат - Билата на "Славянска" също ми е удобна Stuck Out Tongue Winking Eye В един момент си върнаха първоначалното работно време.

Едва ли. Поне при нас не го направиха. В нашия квартал Л. и К. ги дели ограда, а втория отваря в 7 часа Wink и вместо да оставят раб.време от 7.30, те го правят на 8...
Виж целия пост
# 188
И на Пещерско шосе отваря в 7,30 ч. До 22 ч, само за неделя май беше 8,00- 21,30 ч или нещо такова...Написано е на ръка, което ми беше по-интересно...🙂 Като че ли не много отдавна са попълнени часовете...
Виж целия пост
# 189
Tо логика за мен няма, ама какво от това... При положение, че слънцето изгрява в 6ч. и е лято/демек горещо... да не е в 7 или 7.30ч. отварянето.
Виж целия пост
# 190
И на Пещерско шосе отваря в 7,30 ч. До 22 ч, само за неделя май беше 8,00- 21,30 ч или нещо такова...Написано е на ръка, което ми беше по-интересно...🙂 Като че ли не много отдавна са попълнени часовете...

Преди десетина дни отваряше в 7 ч. Сигурна съм, защото чаках сутринта преди работа единия ден. Явно отскоро има промяна.
Виж целия пост
# 191
И аз така мисля, защото не пак толкова отдавна се бях впечатлила, че отварят в 7,00 (със сигурност беше след пролетната смяна на работното време).
Виж целия пост
# 192
Наденичките или колбасицата от петък стават ли(на вкус)?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 193
Може ли мнение, дали си заслужава. И дали купата на миксер сама се върти?
Виж целия пост
# 194
И при нас са го променили работното време от 7.30 на 8.00, за лятото не намирам логика на тази промяна. Още един стимул да разредя посещенията. На мен ми беше удобно рано сутрин преди работа, на хладно и без народ. Простотия след простотия правят напоследък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия