Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 176
  • 1 215
# 75
Подправките и без това са за да подправят ястието, ползват се пестеливо, иначе може да стане неприятно. Както обичайно балансът е задължителен, затова и сме им фенове. Simple Smile
Останалото отново е въпрос на вкус... ето на нас пък например много ни харесва Рас ел Ханута.  Харесват ни всичките, много обичаме подправките, без тях не бих могла да готвя.   Например всекидневната  ни закуска (мюслито) подправям с 4 - канела, сух джинджифил,  кардамон и индийско орехче (или мейс) - тези четири много ползвам и за сладкиши - страхотно (бледа дума по наше мнение)  става.
Виж целия пост
# 76

Този маслинен микс струва ли си? И къде би трябвало да стои, за първи път го виждам? Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Стои при бурканите с маслини и консервите. Взех за проба днес, но не съм го отворила още.
За чедър от килограмовия така и не се вредих - нямаше при нас още в средата на седмицата...
Виж целия пост
# 78
чедър от кг има в София, в Изток и Студенстки град, цели кашони.
аз търся късите панталони за мъже, има ли ги някъде останали?
Виж целия пост
# 79
...
аз търся късите панталони за мъже, има ли ги някъде останали?
Тези от днес ли? Те са трикотажни, като домашен  анцуг.
Преди час имаше 3 цвята(сиви, т.сини и т.зелени)  и всички № в Лидл "Лозенец" на бул. "Черни Връх" 47.
Виж целия пост
# 80

аз търся късите панталони за мъже, има ли ги някъде останали?
 
В Младост 2 имаше някакви като срязани от дълго трикотажно долнище, ако това се търси. Май 12 лв струваха.
ММ възмутено ги отказа още на снимка в брошурата.
Виж целия пост
# 81
тези:
https://www.lidl.bg/p/svej-moden-polah/majki-bermudi/p71835

в изток имаше само два броя сиви, размер М, на мен ми трябват хл или л.
явно съм уцелила единствения магазин в които липсват Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Някой видя ли изтривалките? Как са на живо? Пъха ли се в пералнята туй чудо? Котки, кучета, сови, такива едни.
Виж целия пост
# 83
Ето я едната, на мен много ми хареса, но не съм сигурна, че ще я сложа пред входната врата да се цапа. По-скоро пред банята.
Като дебел мокет са. Пише, че се перат.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 84
Мдаа... мокетени изтривалки  определно не са за пред външна врата, по мое мнение.


Миналата година взех на ММ такива, меки са и приятни иначе, но на него не му беше удбно клякането с тях, та ги върнах.
Виж целия пост
# 85
Ваичка, много добре изглежда. Хич не ми трябва за пред входната врата, не стават за там, наистина. Дано и другите са така симпатични. Не съм ходила в Лидл с месеци.
Виж целия пост
# 86
Grimozo, и другите бяха толкова симпатични. При нас нямаше никакъв интерес към тях. То нямаше и почти никой в магазина наобед.
Виж целия пост
# 87
Ако някой е минал през магазина на  ул."Вихрен"  в София ,може ли да ми кажете, ако сте обърнали внимание тази везна дали е налична
Скрит текст:
Благодаря!
Виж целия пост
# 88
За “Вихрен” - не мога да кажа, но в Младост 2 имаше много везни.
И късите панталони видях, но сега виждам какъв размер е търсен, не им гледах там номерацията, а вече не съм в магазина.
Виж целия пост
# 89
Лидл вече ми стават и много жалки. От скреч карта ми се пада някакъв печен чипс на Лейс намален от 3,59 на 2,59 лв. Ако все пак ви се яде тази седмица в К. е 1,79.
Млякото с ориз го помня 0.79ст без промоция, с промоция на 49ст...
СЕГА Е 1.50 WTF..лидл ги е напекло слънцето
Нектарини 1.99кг много добри..да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия