Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 239
  • 1 215
# 240
Ако става дума за вентилатор-колона за 49.99 лв хич не страдай за липсата му. Не охлажда добре ако не си лепнат за него. Проверено мин. лято с купен от герм. Лидл. Хората не останаха доволни и ни го подариха. Забутахме го в мазето и това лято не е ваден.
Виж целия пост
# 241
Ако толкова ви трябва вентилатор, в К има за 30лв, но според мен и 10 са му много! Онзи ден ММ взе, отворихме го и инструкцията е за друг вентилатор вътре Simple Smile смяхме се че К никога няма да го харесаме и го сглоби по усмотрение и логика... Духа си, но е голям китаец.
Виж целия пост
# 242
И аз успях да взема масажор. За мое учудване имаше над 30 бройки.
Виж целия пост
# 243
Момичета има ли рикота в постоянния асортимент? Вчера търсих и нямаше в нашия Лидъл.
Виж целия пост
# 244
При нас имаше място точно за 30 бройки масажори (учудих се, очаквах да са им отделили по-малко място), към 8,00 ч липсваха 4-5 бройки...
Дезодорантът с кокос ми мирише върховно!🥰 Имах поръчки да купувам и други неща за други хора, та не можах да взема повече бройки...
Няма рикота в ПА. Има в Т-маркет, мисля и в Кауфланд.
Виж целия пост
# 245
А тази ютия има ли я при вас ? По спомен, и цената е нагоре
Виж целия пост
# 246
Тази ютия не беше ли 34.99лв? Може и да греша, но за толкова си спомням да съм я виждала.
За нея нищо не мога да кажа, такава нямам! Ако ММ ме чете, да знае - има ютия в Лидл, която нямаме!
Виж целия пост
# 247
При нас я няма туристическата ютия.
Виж целия пост
# 248
Някой търсеше дезодорант с кокос в София, ако правилно съм запомнила. Сутринта на "Алабин" имаше 2 бр.
Благодарение на темата този път гледах по-внимателно ориенталските подправки и си взех рас-ел-ханут. Да видим дали ще ми хареса повече от моята си импровизация по темата Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Аз се отчитам с малинки,боровинки , шоколади от малките с купона , 2 чанти ( имаше особено голям интерес при нас ..та се бутах с 2 баби днес ,че бяха окупирали коша;) ). Иначе , чета инструкцията вкъщи и пише - карабинер ....търся,гледам, бре такова нещо в чантата- банан няма. Викам на ММ ,хайде напът за работа да ме метнеш..да търся такъв с карабинер...еми  такова нещо на банана ,няма Wink Wink . Тамън излезнах, звъни майка ми - ходи вземи на баща ти една такава чанта ...хайде пак обратно. На черните ,класическите ,обаче го открих ( карабинера де) - метален,стабилен- за него се закача коланчето и може да се отвърти ,за да се прихванат и циповете. На сивата има една джаджавка ,като за ключодържател - та това е  "карабинерът " Wink Wink Нищо де - обясних на бабите поне ,къде да си слагат картите ,да не им ги "източат" Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 250
Това е карабинерът

Зашит е за презрамката и двата водача на ципа трябва да се изтикат до него, за да може да се заключат и закачат с него.
Виж целия пост
# 251
подарявам
Скрит текст:

Виж целия пост
# 252
1. Да,отговорила си ми, но с насмешка.
2. Казвам, че на мен ми е странно как се мрънка, но ето, че за теб не е странно. Така, че визирах в случая, че за мен не е странно да ми хрумват такива неща, а за теб явно е. Не знам кой чете явно през редовете.
3. Няма и да четеш, защото няма да пиша повече по въпроса. Аз също бях изненадана да вляза в една от любимите ми теми и да видя, че някой ми е отговорил по такъв начин на съвсем нормален въпрос.
Ако проследиш постовете ми назад почти винаги се включвам, когато имам да кажа/ похваля/ споделя опит
или попитам  за нещо, а не колкото да се намирам на приказка.
Това е от мен, няма да коментирам повече.
Виж целия пост
# 253
Напълно очаквано е да е написано така, че да се чудим кое ще е намалено и кое не на 50%. Идеята е да си привлекат клиентите , ако ще и само 1 сладолед да дадат на 50%. Ако направят 50% на цялата сметка ще ги призная просто! Ама с тия цени дето са ги изпраскали на всичко едва ли клиента им е най- мил и гледат неговото благо.
Виж целия пост
# 254
Напълно очаквано е да е написано така, че да се чудим кое ще е намалено и кое не на 50%. Идеята е да си привлекат клиентите , ако ще и само 1 сладолед да дадат на 50%. Ако направят 50% на цялата сметка ще ги призная просто! Ама с тия цени дето са ги изпраскали на всичко едва ли клиента им е най- мил и гледат неговото благо.

Искат да ни привлекат, да.
Ето аз 2-3 седмици не бях стъпвала в Лидл, защото в К. ми е по-удобно и евтино. А и беше зарибявка с колелото на К. да въртя (не че съм спечелила кой знае какво).
Колелото сега го няма обаче и вече не ме блазни да ходя в К.
Та от 3 пазарувания в Лидл днес и вчера - и трите пъти от скреча имам награда - вода за 1 ст, белгийските гофрети минус 30% и минус 1 лв отстъпка при покупка над 15.
И сега ще ме карат пак да идвам.!!! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия