Пазаруване от answear.bg - Тема 2

  • 82 357
  • 871
# 750
И при мен излиза така, но не ми позвошява опцията дори и срещу 50 ст.
Виж целия пост
# 751
Това пише в сайта им, би трябвало да е актуална информация.
Виж целия пост
# 752
Сега пак го проиграх и наистина ако е доставка до офис на Спиди, плащането с наложен платеж е неактивно.

Явно от скоро има промени, защото последния път като поръчах, свободно можех да избера как да платя, а доставката беше до офис на Спиди.
Виж целия пост
# 753
Изберете доставка до адрес и запаметете адреса на офис  на Спиди, така става.
Виж целия пост
# 754
Поръчайте до адрес с наложен платеж, а след това пренасочете до офис.
Виж целия пост
# 755
Поръчайте до адрес с наложен платеж, а след това пренасочете до офис.
Да, точно това щях да кажа и аз, но в случай че някой не го е разбрал - По принцип, когато очаквам пратка от Спиди винаги ми идва имейл вечерта преди доставката и ако я пренасоча веднага, идва на по-следващия ден 😁 Не знам каква им е логиката.. За това вече, като си ми дойде смс-а сутринта и пратката ми е в града, чак тогава пренасочвам!
Виж целия пост
# 756
Пробвах да видя на мен какво ми излиза
Виж целия пост
# 757
Леле, на всички ни излизат различни неща! Laughing
При мен няма никакво значение какъв адрес задам, домашен или офис на куриер, за плащане имам активна опция само онлайн с карта..
Виж целия пост
# 758
Леле, на всички ни излизат различни неща! Laughing
При мен няма никакво значение какъв адрес задам, домашен или офис на куриер, за плащане имам активна опция само онлайн с карта..
Явно са го “ъпдейтнали” тези дни и още не им е както трябва системата 😁
Виж целия пост
# 759
Момичета, бърз въпрос. Дрехите Answer Lab, (тяхната марка) отговарят ли си на размера?
Виж целия пост
# 760
Според мен да, но имам само две ризи. Бях поръчала още две, но ми бяха леко овърсайз (но такъв е моделът). В описанията има точни мерки за даден размер, ориентирай се по тях.
Виж целия пост
# 761
Аз имам пола и рокля-отговарят си според мен. А на Веро Мода?
Виж целия пост
# 762
Когато промених на изпращане до адрес със Спиди ми даде опция за плащане при получаване на стойност 0,50 лв.
Виж целия пост
# 763
За мен са уголемени.Поръчах яке С размер огромно дойде,и една риза също.Дано не ви подведа.Но за мен са уголемеи.Нося С размер аз.
Виж целия пост
# 764
За мен са уголемени.Поръчах яке С размер огромно дойде,и една риза също.Дано не ви подведа.Но за мен са уголемеи.Нося С размер аз.
Това за Веро мода,нали ? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия