Термин март 2023 ❤️💙

  • 45 481
  • 743
# 195

Много е добре. Да продължава така! 🍀
Виж целия пост
# 196
Аз да кажа .. мина прегледа сега от 14:00ч. Този път ме гледаха с вагинален ехограф и се видя сърчице. Ембрионът е 0.73см и отговаря на 6+4. Успокоих се. Явно това 1.44см е било сака.
Виж целия пост
# 197
Страхотно,аз нямам търпение вече за утре. Аз съм с последна менструация 30-ти май,почти сме с един термин,дано всичко е наред. От 1.4 мм да видим колко е станал.

Това с размерите в тези ранни седмици е много относително явно,само може да се шашне човек. На мен в 6-та седмица и няколко дни двамата ми сина бяха по 4-5 мм и ми казаха,че си отговарят.
Виж целия пост
# 198
Страхотно,аз нямам търпение вече за утре. Аз съм с последна менструация 30-ти май,почти сме с един термин,дано всичко е наред. От 1.4 мм да видим колко е станал.

Това с размерите в тези ранни седмици е много относително явно,само може да се шашне човек. На мен в 6-та седмица и няколко дни двамата ми сина бяха по 4-5 мм и ми казаха,че си отговарят.
Аз също съм с последна менструация 30.05.🤗
момичета, нуждая се от малко помощ. Искам да попитам, колко месеца назад се връщат за изчисляване на майчинството? До 01.07.22г съм осигурявана на МРЗ, от 01.07.22г ме осигуряват на 2000лв. Терминът ми е на 06.03.23г, колко се очертава приблизително майчинството?
И другият ми въпрос е свързан болничните-ако изляза болничен в края на третия месец, това ще има ли някакво влияние, върху сумата, след това?
Благодаря предварително, на отзовалите се!
П.п четох в темата майчинство счетоводно...но не разбрах нищо..
Виж целия пост
# 199
Страхотно,аз нямам търпение вече за утре. Аз съм с последна менструация 30-ти май,почти сме с един термин,дано всичко е наред. От 1.4 мм да видим колко е станал.

Това с размерите в тези ранни седмици е много относително явно,само може да се шашне човек. На мен в 6-та седмица и няколко дни двамата ми сина бяха по 4-5 мм и ми казаха,че си отговарят.

Хей и аз съм с последна М на 30 май. Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Момичета,аз съм в 6г.с,но симптомите ми изчезнаха нацяло преди 2 дви-нито гърдите вече ме болят,нито се умарям ,много се притеснявам,вие постоянно ли усещате нещо?
Виж целия пост
# 201
Момичета,аз съм в 6г.с,но симптомите ми изчезнаха нацяло преди 2 дви-нито гърдите вече ме болят,нито се умарям ,много се притеснявам,вие постоянно ли усещате нещо?
При мен има дни, в които сякаш нямам симптоми, но имам доста умора всекидневно и виене на свят.
Понякога и болка долу.
Виж целия пост
# 202
Момичета,аз съм в 6г.с,но симптомите ми изчезнаха нацяло преди 2 дви-нито гърдите вече ме болят,нито се умарям ,много се притеснявам,вие постоянно ли усещате нещо?
Аз се чувствам отпаднала, постоянно ми се лежи.. а когато доловя някоя миризма на готвене или пържене е страшно, не мога място да си намеря, но не повръщам-само гадене.
Виж целия пост
# 203
Страхотно,аз нямам търпение вече за утре. Аз съм с последна менструация 30-ти май,почти сме с един термин,дано всичко е наред. От 1.4 мм да видим колко е станал.

Това с размерите в тези ранни седмици е много относително явно,само може да се шашне човек. На мен в 6-та седмица и няколко дни двамата ми сина бяха по 4-5 мм и ми казаха,че си отговарят.

Хей и аз съм с последна М на 30 май. Simple Smile

Вече сме много,не мога да запомня всички. Гледам в анкетата са гласували 30 човека,а май са писали по-малко,но им загубих бройката. 😀
Виж целия пост
# 204
Момичета,аз съм в 6г.с,но симптомите ми изчезнаха нацяло преди 2 дви-нито гърдите вече ме болят,нито се умарям ,много се притеснявам,вие постоянно ли усещате нещо?
И аз днес нямам почти никакви симптоми. Явно е на приливи и отливи.
Виж целия пост
# 205
Аз също съм с последна менструация 30.05.🤗
момичета, нуждая се от малко помощ. Искам да попитам, колко месеца назад се връщат за изчисляване на майчинството? До 01.07.22г съм осигурявана на МРЗ, от 01.07.22г ме осигуряват на 2000лв. Терминът ми е на 06.03.23г, колко се очертава приблизително майчинството?
 За майчинството има калкулатор в сайта на НОИ за изчисляване на прогнозен размер на майчинството,но трябва да имаш ПИК. Сега проверих,преди по спомен не беше с пик. За болничните,не съм сигурна,но не би трябвало да има отражение върху сумата.
Виж целия пост
# 206
Благодаря 😊
Виж целия пост
# 207
Ако имате ПИК код от НОИ може да си изчислите майчинството. Гледат се 24 месеца назад. Незнам обаче как стои въпроса ако се излезе в болничен, осигуровките са върху основната заплата, не би следвало да има разлика. Нека да се произнесе някой разбиращ.
Виж целия пост
# 208
Момичета, как овладявате гаденето? При мен не се издържа, не повръщам слава Богу, но е почти денонощно, от кисела храна ми стана малко по-добре, но не винаги. Не мога да ям постоянно..Чувствам се много зле, а съм едва в 6г.с. Намерих едни хомеопатични хапченца “Антиметил” дават ги за бременни по 2 на ден, но наистина едва овладявам положението..Ако имате съвети ще се радвам да споделите…
Виж целия пост
# 209
Момичета, как овладявате гаденето? При мен не се издържа, не повръщам слава Богу, но е почти денонощно, от кисела храна ми стана малко по-добре, но не винаги. Не мога да ям постоянно..Чувствам се много зле, а съм едва в 6г.с. Намерих едни хомеопатични хапченца “Антиметил” дават ги за бременни по 2 на ден, но наистина едва овладявам положението..Ако имате съвети ще се радвам да споделите…

Аз съвети нямам,но имам съчувствие,по цял ден ми се гади много,ям насила и едва си пия хапчетата. 😀 Купих си вомитусхил,но не ми помага,утре ще питам АГ за нещо друго,даже свалям кг и вече се плаша. 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия