Велико Търново-тема 47

  • 75 007
  • 764
# 165
Някой знае ли дали е жив бай Вълко от Калтинец, Горна Оряховица?  Търся добър чакръкчия в региона.
Като добра алтернатива- Мартин Добрев, боуен терапевет, ВТ.
Виж целия пост
# 166
Детски психолог може ли да ми препоръчате?
Виж целия пост
# 167
Посетихме Yanitsa Ruseva kitchen и останахме много доволни. Благодаря за препоръката Simple Smile
Здравейте, препоръчайте ми хубав ресторант:)
Напоследък сме фенове на ресторанта в хан "Хаджи Николи" / на Самоводската чаршия/, който беше затворен за ремонт доста време, и един нов, на мястото на бар Максимус , до Лино бара, Yanitsa Ruseva kitchen
Виж целия пост
# 168
Знаете ли д-р Чернева ортодонтката утре от колко е на работа, че ни е спешно? Отлепи ни се телта на брекетите.
Виж целия пост
# 169
Знаете ли д-р Чернева ортодонтката утре от колко е на работа, че ни е спешно? Отлепи ни се телта на брекетите.

Би трябвало да е сутринта от 9 часа. При мен се е отлепяла телта и я закрепям с восък за брекета.
Виж целия пост
# 170
За сряда знам, че е следобед, но не знам от колко часа.
Виж целия пост
# 171
За сряда знам, че е следобед, но не знам от колко часа.

Ако е следобед е от 3 часа, пробвайте да звъннете сутринта, сестрата ще ви каже.
Виж целия пост
# 172
Разбрах, че утре е от 13ч.
Предния й график не е актуален.
Виж целия пост
# 173
Търся за познати заведение с жива музика, но да не бъдело в града, а в околията. Ако има и хотел, къща за гости наблизо ще е идеално. Нищо не се сещам. Без Арбанаси.
6 възрастни и 2 деца.
Някое ханче нямаше ли наблизо с музика?
Виж целия пост
# 174
Търся за познати заведение с жива музика, но да не бъдело в града, а в околията. Ако има и хотел, къща за гости наблизо ще е идеално. Нищо не се сещам. Без Арбанаси.
6 възрастни и 2 деца.
Някое ханче нямаше ли наблизо с музика?
Механи "Чуруковец" и "Бабенец". Извън Горна Оряховица са.
Виж целия пост
# 175
Мерси, ще ги погледна.
Виж целия пост
# 176
В Горна Оряховица, в комплекс "Джевана" има и хотел. Може и за там да погледнеш.

Редактирам: Не знам дали е изпълнено изискването за "жива" музика.

И допълвам: Четох добри отзиви за странноприемница "При Пешо" в Лясковец. Има и хотелска част. Впрочем, в Лясковец може да има и други подобни, сещам се за "Светицата", но не съм запозната дали работи през есенно-зимния сезон. Също и не съм сигурна дали и къде точно има жива музика.
Виж целия пост
# 177
Здравейте!
Търся сервиз за откриване на проблема и поправка на лаптоп.
Спешно!
В четвъртък трябва да изпратя презентация,а в събота имам изпит.
Хубава и спокойна нощ!
Виж целия пост
# 178
didka-moni, едва сега виждам съобщението. Ако не е късно  - ползвала съм услугите на Диком компютри - ул. „Пейо К. Яворов“ 34 и съм доволна.

Аз, от своя страна, искам да помоля за коордианати на специалист/и в и около ВТ - образна диагностика (по-конкретно ехограф). Д-р Мирчева ми беше първи избор, но работи с много ограничено работно време и свободни часове има едва за началото на ноември.
Виж целия пост
# 179
didka-moni, едва сега виждам съобщението. Ако не е късно  - ползвала съм услугите на Диком компютри - ул. „Пейо К. Яворов“ 34 и съм доволна.

Аз, от своя страна, искам да помоля за коордианати на специалист/и в и около ВТ - образна диагностика (по-конкретно ехограф). Д-р Мирчева ми беше първи избор, но работи с много ограничено работно време и свободни часове има едва за началото на ноември.
Ние сме доволни от д-р Вашков в болницата. Има чудесна апаратура
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия