Велико Търново-тема 47

  • 74 996
  • 764
# 180
Благодаря, silvi_7878! Не го бях чувала този лекар, а има възможност да се запази час през superdoc -голямо улеснение.
Виж целия пост
# 181
Виждали ли сте някъде да продават ароматни пръчици? Но от наистина миришещите 😅 търся си и поставка за тях, намирам онлайн, но не ми се чакат доставки
Виж целия пост
# 182
Идеи за празнуване на РД на 12- годишни тийнове, само момчета, ноември месец?
Единствено измислих кино в Мол а и почерпка после в Бианко.
За Шоколад не знам дали не са големи вече.
Блокирах.
Имаше някаква стая за игри под полицията, и там не иска.
Чувала съм за пейнтбол, ама къде е, как е..
Виж целия пост
# 183
Виждали ли сте някъде да продават ароматни пръчици? Но от наистина миришещите 😅 търся си и поставка за тях, намирам онлайн, но не ми се чакат доставки
Скоро моя колежка ми хвали и показва тези от парфюмите в началото на Кауфланд. Каза че са хубави и трайни. Те мисля имат парфюмерия и някъде по Васил Левски, но не съм сигурна същата фирма ли е.
Виж целия пост
# 184
Чувала съм за пейнтбол, ама къде е, как е..
https://www.facebook.com/xland.bg
Виж целия пост
# 185
Здравейте,
Интересува ме има ли и къде се намира магазин за хубави не много скъпи зимни якета и/или козметика  в Търново? Благодаря!!
Виж целия пост
# 186
Може ли препоръка за бюджетен класически масаж?
Виж целия пост
# 187
Здравейте,
Интересува ме има ли и къде се намира магазин за хубави не много скъпи зимни якета и/или козметика  в Търново? Благодаря!!
ами за мен Лили и ДМ са магазини са най-добър избор за козметика - има и евтини продукти, има и по-скъпи. Якета бюджетни има в Пепко,Кик...
Виж целия пост
# 188
Дами, актуален телефон на д-р Трендафилов(кардиолога)  може ли да споделите?
Виж целия пост
# 189
088 233 6399
Този съм си записала, но мисля, че е в кабинета и обикновено вдига сестрата.
Виж целия пост
# 190
Откъде купувате качествени боти и ботуши естествена кожа? И има ли някъде магазин за вносна козметика? Издирвам една френска маска за коса.
Виж целия пост
# 191
Откъде купувате качествени боти и ботуши естествена кожа? И има ли някъде магазин за вносна козметика? Издирвам една френска маска за коса.

Онлайн или като пазарувам в София, но тук може да погледнеш в магазин Ара, Джани или един който се пада първи след бившия железен мост.
Коя е маската, българската козметика едва ли заема повече от 15% на пазара.
Виж целия пост
# 192
Маската е на Franck Provosk, тази с карите. Че пък и онлайн навсякъде е изчерпана. Ще проверя магазините. Благодаря 🙏🏻🤗 към някоя добра козметичка можете ли да ме насочите? За почистване на лице става дума.. Да държи на хигиената и наистина да си разбира от работата 😇
Виж целия пост
# 193
Някой може ли да помогне с координати на д-р Костуркова (очен лекар) – телефон или къде преглежда? В нета ми излизат някакви телефони, които явно не са актуални.
Виж целия пост
# 194
Нямам координати, но последно преглеждаше на втория етаж в поликлиниката. Както са закуските, коридорчето наляво.
Също и в магазина за очила, оптиката, на ъгъла, срещу уличката, където е училище Диел, евентуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия