Велико Търново-тема 47

  • 75 024
  • 764
# 120
Здравейте, момичета, може ли да препоръчате нефролог във Велико Търново? Мой приятел получи бъбречна криза и са му препоръчали д-р Атанасова, но тя била с пълен график. Някой друг от който сте доволни?
Виж целия пост
# 121
Дами, препоръчайте ми добър гримьор.
Виж целия пост
# 122
Гергана Параскова или Анна Лифанова.Гримирът по различен начин, Анна е обрана в грима, докато Гергана е по-драматична.Мен те двете ме правят за поводи.
Виж целия пост
# 123
Гергана ми беше съученичка, още тогава се открояваше с индивидуален почерк. 😉
Виж целия пост
# 124
И от мен глас за Герган. Много е добра и определено слуша насоките на клиентките си.
Виж целия пост
# 125
Здравейте,моят мъж също беше с бъбречна криза,ходи при д-р Дунев,той работи в Плевен,но идва и във Велико Търново.       uote author=ermak. link=topic=1464029.msg45221904#msg45221904 date=1661536448]
Здравейте, момичета, може ли да препоръчате нефролог във Велико Търново? Мой приятел получи бъбречна криза и са му препоръчали д-р Атанасова, но тя била с пълен график. Някой друг от който сте доволни?
[/quote]
Виж целия пост
# 126
Здравейте! Спешно се нуждаем от преглед при д-р Чергиланов! Някой знае ли до кога е в отпуск? Благодаря!
Виж целия пост
# 127
Гергана Параскова или Анна Лифанова.Гримирът по различен начин, Анна е обрана в грима, докато Гергана е по-драматична.Мен те двете ме правят за поводи.
Редактирам се
Сиска,  моля за координати на Анна, Гергана е заета за търсената от мен дата?
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 128
Гени, ще ти пратя утре снимки на вайбър и тогава ще звъннем за час!
Виж целия пост
# 129
Здравейте, някоя има ли представа в "Хляб и приятели" има ли питки без поръчки, тоест да има налични? Или пък ако не там, къде бих могла да открия утре например
Виж целия пост
# 130
Здравейте, някоя има ли представа в "Хляб и приятели" има ли питки без поръчки, тоест да има налични? Или пък ако не там, къде бих могла да открия утре например

Пробвайте "Сладкия кът" на улица П.К. Яворов. Доста са им хубави нещата и според мен са на цената на хляб и приятели, но с доста по-добро качество. За съжаление сега са отпуска и от понеделник ще работят според фейсбук страницата им.
Виж целия пост
# 131
Здравейте, някоя има ли представа в "Хляб и приятели" има ли питки без поръчки, тоест да има налични? Или пък ако не там, къде бих могла да открия утре например

Пробвайте "Сладкия кът" на улица П.К. Яворов. Доста са им хубави нещата и според мен са на цената на хляб и приятели, но с доста по-добро качество. За съжаление сега са отпуска и от понеделник ще работят според фейсбук страницата им.
Те не рабитят до 5ти.
Виж целия пост
# 132
Здравейте, препоръчайте ми хубав ресторант:)
Виж целия пост
# 133
На мен Бианко ми е фаворит. След това е може би АсиТи
Виж целия пост
# 134
Щастливеца ми е фаворит, все още не съм открила нещо с по-добра  кухня и обслужване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия