📦 Бюти кутии от чужбина - Тема №6

  • 17 947
  • 260
# 180
Здравейте, може ли някой , който поръчва My little box от Германия да ми обясни как става? Мога ли да въведа адрес на фирма, която доставя пратки от Германия до България? При месечен абонамент възможно ли е предварително плащане с карта?
Виж целия пост
# 181
Аз съм поръчвала от тях с Габиели , нямах проблеми. Имах и абонамент с карта Revolut , пак нямаше проблем.
Виж целия пост
# 182
Не виждам куфарчето в add ones 🤔
Виж целия пост
# 183
За кое куфарче става въпрос?
Нищо не си харесах от адд онс, има обаче голям избор на продукти на Корес.
Виж целия пост
# 184
Cats са отворени от днес. Това си избрах.
В крайна сметка взех ултра сладките десертни чинии х2.
Спрея за коса ще дам на дъщеря ми,тя ползва такива редовно.

Виж целия пост
# 185
Аз избрах това. За 1 още не съм 100% сигурна, може да го сменя.
Виж целия пост
# 186
Не виждам куфарчето в add ones 🤔
За това с Led огледалото в boost
Пишеше no shopping restrictions обаче, явно има и е пуснато само за Америка.
Даже не се ядосвам, спестиха ми някой лев.... А аз порядъчно се олях.
В кат. 1 имам купа, чанта и молив и червило
В кат.2 имам шише, раница и шапка
В кат 3 имам помада за вежди
В кат. 4 гелът за мускулни болки
В кат 5 интимен гел
В кат 6. Шампоан и балсам
Добавки - серум за вежди и dr. Brant синята основа за грим, това ще ми бъде 3та опаковка от нея, харесва ми.
Виж целия пост
# 187
Ама ти верно си се оляла.. Smiley
Виж целия пост
# 188
Ама ти верно си се оляла.. Smiley
Пропуснах една кутия, та наваксвам 😂
Виж целия пост
# 189
И двете сте избрали шампоана и балсама.
Споделете мнения.
Аз избрах спиралата в тази категория,но се чудя дали не сбърках.
Виж целия пост
# 190

Мога да дам отзив за тези.
Балсамът е гъст, по скоро като маска и ми харесва, но от шампоана ме сърби скалпа.

Ако пуснат този душ гел - не. Мирише на вкисната краставица. Това е единствения продукт на Korres който не ми допада до този момент. Бамбук и краставица е аромата.
Виж целия пост
# 191
Mystery box от Глосибокс,за 11,90 паунда с доставка,което никак не е зле.Палитрата е много хубава
Виж целия пост
# 192
Здравейте,ето я и кутията на Birchbox UK за януари

Виж целия пост
# 193
Честити кутии,да си ползвате със здраве продуктите.

Моята пролетна FabFitFun кутия пристигна днес.
Много се радвам на десертните чинийки.Поръчах си допълнителен сет,за да станат 8  и да са достатъчно на бройка при посрещане на гости.
Мини парфюма-олио е с приятен ягодово сладникъв аромат. Не е точно моето,но дъщеря ми обожава всичко "ягодово" и й го дадох.
Спрей я за коса ползвах преди малко след баня.
Другите неща са спирала и дуо руж и хайлайтър,които едва ли ще ползвам в следващата година. Може би ще ги подаря на някой или ще ги тествам от любопитство.Много хвалят спиралата.
Душ гела на Корес ще го ползвам скоро и с удоволствие.Много харесвам продуктите за тяло на марката.

Виж целия пост
# 194
Здравейте,аз си прекратих абонамента за Birchbox,чакам още февруарската кутия.Реших да се абонирам за ok beauty box.Просто ми писна в Birchbox да виждам едни и същи продукти,все едно изчистват складови наличности.Нищо ново и вълнуващо.
Новата ми кутия е в куриер,но искам да ви покажа снимка от нета,подарък към абонамента ми има зеления серум на figs and rouge.
Поднових си пак Бърчбокс,но си направих друг профил,понеже кожата ми стана суха,да видим какво ще пращат сега!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия