Пазаруване от Amazon - тема №102

  • 78 781
  • 815
# 105
На мен от Амазон ми направиха подобен етикет, но ми казаха аз да платя пратката а те ще ми възстановят парите. От Спиди искат друг вид етикет. Според мен Спиди няма да ви направят товарителница за безплатно връщане с този етикет.


Виж целия пост
# 106
Благодаря за ботите Ecco!
Поръчах и тези маратонки Puma, мисля, че са на добра цена - 29 номер, 18 евро:
https://www.amazon.de/gp/product/B07S9S4QWH/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

Имай предвид, че Пумите са леко умалени.
Виж целия пост
# 107
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B082YRLVMB/ref=ox_sc_act_t … R8XB7XF&psc=1

Мъжки боксерки Sloggi на 9,99 и 11,44 евро.
Виж целия пост
# 108
Получих следните неща:
Чанта lacoste ,от склада за 90€ я взех.
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B07MB6G8CM?psc=1&ref=ppx_ … &isTryState=0

Това яке за детето, страхотно топло изглежда,  дебела подплата, качулка. Чудно е. Малко умалено в размерите според мен. Поръчах му 142 и му е ок, а той е едва па 4.5г
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B08VWFJCBY?psc=1&ref=ppx_ … _mob_b_asin_title

Това яке Геокс. Харесва  ми, изглежда много топло. За около 40€ го взех.
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B08SWM7P4N?psc=1&ref=ppx_ … _mob_b_asin_title
Виж целия пост
# 109
Прегледах темата за превозвачите от Англия, но предвид слабата активност там ще питам тук. Поръчах до Габиели от Амазон, трябва ли да им пращам фактурата на поръчката или само заявявам пратката при тях?
Виж целия пост
# 110
Не, няма нужда да пращате фактура. Вече и пратките не описвам.
Виж целия пост
# 111
Момичета, оглеждам за фотоепилатор. Ако някой случайно попадне, пишете.
Виж целия пост
# 112
Здравейте,  искам да купя един телефон от amazon.de но никъде не виждам да пише за гаранция. Отдавна съм купувала от там техника и имаше срок за гаранция. Може ли някой да съдейства
https://www.amazon.de/-/en/Smartphone-Headphones-without-Contrac … p;sr=8-2&th=1
Виж целия пост
# 113
Здравейте,  искам да купя един телефон от amazon.de но никъде не виждам да пише за гаранция. Отдавна съм купувала от там техника и имаше срок за гаранция. Може ли някой да съдейства
https://www.amazon.de/-/en/Smartphone-Headphones-without-Contrac … p;sr=8-2&th=1
2 година е гаранцията.
Виж целия пост
# 114
Някакъв код от немския сайт, купуване на гост карта може да е?
Виж целия пост
# 115
Някакъв код от немския сайт, купуване на гост карта може да е?
Виж от тук какви персонални кодове и отстъпки имаш. amazon.de/meine-angebote 
На мен не ми излиза нищо.
Виж целия пост
# 116
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08V9FRJRR/ref=ox_sc_act_t … R8XB7XF&psc=1
biomecanincs, 32 номер за 22 евро
Виж целия пост
# 117
Някой знае ли на каква стойност трябва да е пакет, за да не мине през митница? И колко време отнема приблизително? Дали с превозвач или директно да се изпрати е по-добре?
Виж целия пост
# 118
Някой знае ли на каква стойност трябва да е пакет, за да не мине през митница? И колко време отнема приблизително? Дали с превозвач или директно да се изпрати е по-добре?
За коя митница става дума и от къде идва пакета ? По принцип ако е за България и е извън ЕС всичко се обмитява вече няма минимална стойност над която да се плаща ДДС за мито зависи от стоката и от държава от която пристга но над 150 евро нагоре.
Виж целия пост
# 119
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08ZJFZ5YF?smid=A1XNUK272IMHFS&th=1
тестове за корона,по 1,30 Е
няма безплатна доставка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия