Пъзели 44

  • 26 085
  • 750
# 465
Ето го и него, както писах по-горе, страхотен е.
Виж целия пост
# 466
Последната придобивка от ибей. Да видим колко време ще му отнеме да пристигне от Англия.

Виж целия пост
# 467
Ioana, много е готин!
Аз днес си получих последните 2 пъзела от Озон, които взех покрай един подарък за рожден ден и повече не трябва да купувам нищо!
Виж целия пост
# 468
Момичета ще пробвам да го добавя във файла с пътуващите и да го завъртим, Тони ми е писала също.
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1uml3Bjr1zubHzGHzuIK1 … /htmlview?lsrp=1#
Виж целия пост
# 469
Йоана, ще го продаваш ли?
Виж целия пост
# 470
Записах се за девойката с дантелатa, освен след девети да ги намалят тях. Много ми харесват кокичетата и фона на врабчетата Heart Eyes
Добавих от новите Трефл, Галисън само ми се мяркат и ги искам, а на касторленд съм редила няколко и ми харесват. Точно с къща и притурки ни е рамкиран в спалнята.
Виж целия пост
# 471
Ох, каква съм блейка, сега разбрах каква е идеята с пътуващи пъзели. Благодаря на ToniShu за разяснения Simple Smile
Надявам се нямате нищо против, записах се за пъзелите Simple Smile
emjay, извинявай, чак сега загрях, какво имаше предвид с пътуващ пъзел за Северното сияние Simple Smile Бих се радвала да се запиша за него, ако решиш да го пуснеш да пътува Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Обещала съм го на Mimi_Demi. Ако те ще го продава след това, може от нея.
Получих подранил подарък за рождения ми ден
Виж целия пост
# 473
Записах се за дантеленото, но обмислям дали да не го купя, та може и да отпадна по пътя.

Иначе редя един на Колин Томпсън, днес става 5-ти ден и съм точно доникъде Confused Много тъжно, но време не остава изобщо Pensive

А моливите на Мона Лиза накъде са? Отдавна не помня да съм ги виждала, а пък изглежда доста лесен пъзел, все си мислех, че бързичко ще вървят.
Виж целия пост
# 474
Добро утро, моливите са при мен. Аз помолих да ме прескочат, но  никой не беше пожелал да ги вземе и когато се видях с Eleyn да й дам дървените пъзели тя ми го даде . От понеделник ще мога да редя и ще гледам бързо да го предам нататък.
Виж целия пост
# 475
Добро утро, аз напредвам бавно с Италиянската маса, но е удоволствие да се реди, обичам Eurographics.

Аз предлагам да приемем да не се събират повече от два пътуващи в един човек и да не се взимат пътуващи пъзели ако не можеш да ги наредиш в рамките на две седмици. Ако някой не може да се вмести, да се прескача, пък после ще го вземе като е по-свободен.
Виж целия пост
# 476
Аз мисля довечера да подхвана един Трефл спирала. Трябва да намаля малко пъзелите защото моя мъж почна да се кара Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Йоана, много пъти съм го виждала този пъзел с караваната, нищо не трепваше у мен. След твоята снимка се затичах да го добавя в любими, толкова ми хареса.
Виж целия пост
# 478
Готова съм с цветните отражения - 2 часа 2 мин и 48 секунди


Neita, благодаря!
Бих се записала за пъзелмания само заради емоцията. Шансове за класиране нямам Grinning

Кой се след мен? Мога да го изпратя днес или в понеделник, че ще отскоча до Гърция за уикенда

Мона Лиза, и аз сем голям фен на Eurographics. Този пъзел с италианската кухня и аз го заглеждах, но каквато съм пощелива, ще хукна към близката пицария Joy
Виж целия пост
# 479
Gibsons Mermaid street

Мона Лиза , благодаря, не я слушайте, хич не е толкова лесен, с тия храсти и брашляни.
Много ми хареса!
Днес правим размяна с Happy eyes. И аз да наредя кръгъл пъзел, откога им се каня.

Поръчката ми пристигна, ужас и безумие, няма място.
Започнах списък на ненаредените.
После ВИЕ ще ми избирате цифра и ще редя, който пъзел е на нея по списък, че аз купувам, а редя други работи Flushed
Евето, много красив този спиралния, наредих го преди седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия