Пъзели 44

  • 26 085
  • 750
# 480
Весе, тази идея е супер яка, може и аз да си спретна подобен списък. Много се радвам, че ти е харесал Гибсъна, на мен ми беше много лесен.

Nalsi, според мен да го пратиш към Варна, виж момичетата дали са свободни.
Виж целия пост
# 481
Евето, пъзелът с дантелите е Страхотен!!! За мен обаче ще е труден и едва ли ще мога да го наредя.
Дървените пъзели са при мен. Започнах с морското дъно и за сега върви много бавно, но ми е страхотно удоволствие да го редя с тези форми. Благодаря на Бухтички за възможността! Heart Eyes
Ще гледам да ги наредя и предам на следващия.
 На 20-ти ще заминавам на море, така че няма да имам възможност да  редя от пътуващите и ме пропускайте в списъците.  Като се върна, ще се включа пак.
Виж целия пост
# 482
Интересна идея, но аз пък съм точно обратното JoyJoyJoy Наистина нямам търпение вече да си избера най-сетне някой от моите пъзели и да си го наредя просто защото така съм решила Satisfied Наистина от известно време така се получи, че все редя нещо защото така се е наложило и в един момент просто почнах да жадувам сама да си избера какво да редя.

Приемам залози, според вас колко пъзела ще наредя тази година?
Виж целия пост
# 483
Приемам залози, според вас колко пъзела ще наредя тази година?
Един от много пъзели Bluebird, които имаш.
Виж целия пост
# 484
Бухтичка, ама ти първо кажи колко си наредила досега да се ориентираме горе долу.
И на мен Дантеленото момиче ми се струва твърде сложно за скромните ми възможности.
Виж целия пост
# 485
Ама то е само 500 части, колко да е сложно Flushed

Бухтичка, ама ти първо кажи колко си наредила досега да се ориентираме горе долу.
То така няма ли да е твърде лесно Satisfied Делиш, умножаваш и...всички ще дойдете с приблизително еднаква цифра Satisfied

chelyadinka, да, определено се надявам скоро да стигна до Блудърд, в плановете ми са, да видим дали ще се осъществят Satisfied
Виж целия пост
# 486
Ох, каква съм блейка, сега разбрах каква е идеята с пътуващи пъзели. Благодаря на ToniShu за разяснения Simple Smile
Надявам се нямате нищо против, записах се за пъзелите Simple Smile
emjay, извинявай, чак сега загрях, какво имаше предвид с пътуващ пъзел за Северното сияние Simple Smile Бих се радвала да се запиша за него, ако решиш да го пуснеш да пътува Simple Smile

Добавих го в списъка. Който има желание - да се записва.
Виж целия пост
# 487
Тук има някакъв конкурс за най-труден и мъчителен Пътуващ пъзел. Joy
Моля пускайте и някой по-лесничък!
Виж целия пост
# 488
emjay, благодаря! Отивам да се записвам.

Много ми се реди нещо, но няма да мога в следващите дни, ако ще имам толкова силни реакции след ваксината, както първия път. Направо си мислех, че пак съм болна и умирам. Стискайте палци да минат по-бързо, че днес ме боднаха с втора игла.

Аз търся някакво приложение, за да подредя пъзелите, понеже нямам никакъв спомен, какви имам (ако искате смейте се, но дори не помня относно повечето пъзели, дали съм ги редила). Пустият пост-ковид и проблеми с паметта. Та си мислех, че би било готино да разделя пъзелите на няколко списъка, например, до 1000 части, до 2000 части и над 2000 части. Да се добави снимка, названието на пъзела, производител, дата, кога е подреден, снимка на подредения пъзел, и, евентуално, оценка. Пък и хубаво е да се добавят и снимките, например, евентуално ще редя от пътуващите пъзели, това си е спомен Simple Smile Някак си ми се иска да подредя така нещата, но не мога да намеря нищо подходящо за сега. Принципно, е осъществимо във OneNote, но ми се искаше да държа това нещо на телефона. Ако някой се сеща за нещо подходящо, приемам съвети Simple Smile

Съпругът ми ме окуражава да се включа в Пъзелмания. То е ясно, че няма да се вредя някъде, но ей тъй, за емоция, както и NalSi Simple Smile Ще взема да го послушам, ама според мен, само ще се излагам Joy
Виж целия пост
# 489
Бухтичка, моите пъзели са разпръснати на 7 места из къщи. И вече направо ги забравих. Забелязвам как си избирам само от тези, които са пред очите ми. А мисля ще ми е забавно като е на принципа на томбола, хем всички пъзелчета ще имат шанс да се доредят.

Asmegin, аз направо си започнах един списъка Word документ на телефона с подредените, много е опростено, но така ми е по-лесно и подръка. Номер, производител, бр. части, име на пъзела, снимка нареден, от къде купен, подарен, и накрая продаден, запазен или разменен. За сега съм до средата с около 70 , но трябва време да му отделя.
Записвай се за Пъзел мания, ще ти е забавно, а ако не пробваш няма как да знаеш как ще се представиш.
Виж целия пост
# 490
Относно излагацията ето как протече моето второ участие на пъзелмания (тогава беше само по двойки) - https://bg-mam.ma/p/1377252/43695061

Иначе всичко, което искаш може да се постигне в Airtbale, има приложение и безплатните функции като цяло не са малко.
Скрит текст:

Всичко подлежи на промяна и можеш да си сложиш каквито полета искаш.
Ето я и моята таблица - https://airtable.com/shrYvNOHRcHWDXRXH
Тук са всички накуп, но съм си направила отделни галерии по марки или наредени за тази година.
Ако искаш да започнеш може да пробваш тази заготовка, аз тръгнах от нея и после си добавих и махнах полета както ми харесва - https://www.cloudberries.co.uk/puzzle-tracker/
Виж целия пост
# 491
Vese.Vese, права си, ако не пробвам, няма как да разбера въобще Simple Smile Записвам се Simple Smile
Идеята със списъка и да избира някой пъзел за редене е супер!!!

Бухтичка, благодаря ти много за съвет! Simple Smile Сега ще разгледам това приложение Simple Smile Знаех си, че трябва да питам тук Simple Smile
И уааауууу, каква колекция само !!! Heart Heart Eyes
Имало е Пъзелмания по двойки? Simple Smile Ох, сигурно е още по-забавно Simple Smile Ама и да има, аз нямам с кого да редя Sad Само аз съм чалната на тема пъзели от обкръжението ми Sad А описанието ти, как протече състезанието е забавно Simple Smile) Аз 10000% ще бъда тъй на предстояща Пъзелмания. Joy
Виж целия пост
# 492
Тя беше само по двойки досега пъзелмания и се реди пъзел от 1000 части.
Аз участвах първия път с дъщеря ми защото имаше желание - провал. Втория път реших да пробвам с мъжа ми - още по-голям провал.

Третия път си казах, че няма смисъл така и тръгнах да търся редящ човек. Ще пропусна дългите обяснения, но така се получи, че до края търсих и все пак намерих. Завършихме втори в квалификацията.
Та с роднина/приятел става за забавление, ако искаш резултат търсиш човек, който реди. Между другото докато си търсех съотборник точно от Шумен намерих една желаеща, нищо не пречи да потърсиш в социалните мрежи и да се окомплектовате с някого Simple Smile
Виж целия пост
# 493
chelyadinka, да, определено се надявам скоро да стигна до Блудърд, в плановете ми са, да видим дали ще се осъществят Satisfied
Препоръчвам да започнете с този на Bluebird, само 1000 части и има много детайли = лесно се реди.
(Bluebird Life is an Open Book Paris)
Виж целия пост
# 494
На мен би ми било по-забавно да участвам по двойки, но с непознат не си го представям. Двамата с мъжа ми редим, общо хоби ни е. Знаем си кой какво обича да реди, къде обича да застане, пък и докато не се сдъвчем 2-3 пъти, не става. И в този ред на мисли май няма да е добре да редим пред камера 😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия