Nalsi, според мен да го пратиш към Варна, виж момичетата дали са свободни.



Наистина нямам търпение вече да си избера най-сетне някой от моите пъзели и да си го наредя просто защото така съм решила
Наистина от известно време така се получи, че все редя нещо защото така се е наложило и в един момент просто почнах да жадувам сама да си избера какво да редя.
Делиш, умножаваш и...всички ще дойдете с приблизително еднаква цифра 

Бих се радвала да се запиша за него, ако решиш да го пуснеш да пътува 

Някак си ми се иска да подредя така нещата, но не мога да намеря нищо подходящо за сега. Принципно, е осъществимо във OneNote, но ми се искаше да държа това нещо на телефона. Ако някой се сеща за нещо подходящо, приемам съвети 
Ще взема да го послушам, ама според мен, само ще се излагам


Записвам се 
Сега ще разгледам това приложение
Знаех си, че трябва да питам тук 

Ох, сигурно е още по-забавно
Ама и да има, аз нямам с кого да редя
Само аз съм чалната на тема пъзели от обкръжението ми
А описанието ти, как протече състезанието е забавно
) Аз 10000% ще бъда тъй на предстояща Пъзелмания.

Препоръчани теми