Ей тоя е много красив също
https://www.cobblehillpuzzles.com/Bastin-Bouquet-p/80353.htm
и този
https://www.cobblehillpuzzles.com/After-the-Rain-p/80369.htm
Това с гласуването е яко
ама няма ли как всички да участваме ...
ама няма ли как всички да участваме ...

Ама моята галерия ще бъде мнохо по-скромна от твоята
Имам няколко пъзела, които не са от Озон, ще трябва да ги търся и да ги снимам
Благодаря ти, че посъветва програмката




един за дребната, два за състезанията с Бухтичка и тези
Добре че имаме сделка с половинката, до 100лв на месец за пъзели, за сега се вмъквам и само се подхилква като види какво правя. Факт е, че започвам и аз да трупам тук там, даже синчето ме издаде, че съм му прибрала два в гардероба...
а и днес гледах болната му дъщеря (не че не е моя, но е голям киселяк като е болна))... Вчера пристигнаха и амебите в спиди. Няма да ги бавя обаче, уикенда не сме тук, но другата седмица предавам щафетата , R_Dew ако искаш даже понеделник ще ти дам единят, а след това ще разменим





Препоръчани теми