Пъзели 44

  • 26 085
  • 750
# 495
Ето ви кода от предната Пъзелмания за 25%:

PZLMANIA22
 
*Кодът важи еднократно за потребител до края на 2022 г. при покупка на пъзели от ozone.bg, които не са в промоция.
Благодаря за споделения код, на деня се възползвах и днес получих така желаните Гибсъни.
Скрит текст:

Към момента повече поръчвам отколкото редя, но сортерите са ми заети с частичките на този двухиляден Зозовил, който заради размера се налага да редя на неудобно за мен място и бавно се получава.
Виж целия пост
# 496
Бухтичка, впечатляващ списък. Видях, че си ме записала под пъзела с кафето вън и вътре. Аз го купих от някоя промоция, така че можеш да ме махнеш.
Виж целия пост
# 497
vox, ох този пъзел с мишока на Гибсън е Heart Eyes Heart Eyes Heart
Виж целия пост
# 498

Подарък от мама, купен благотворително:)
Виж целия пост
# 499
Между другото направих списъка си Joy докарах го до 97 бройки, ама хем съм под 100, хем не съвсем,  има три кутии с повече от един в комплекта Laughing

Дайте един номер от 1-97. Редя първият написан. Да видим какво ще се падне.

След 🌻 разбира се, получих го от съпруга на Happy eyes . Тези съпрузи правят всичко да зарадват половинките, точно така трябва.
Виж целия пост
# 500

Дайте един номер от 1-97. Редя първият написан. Да видим какво ще се падне.


№ 21 Wink
Виж целия пост
# 501
Vox,  е като светкавица, благодаря.

Виж целия пост
# 502
Ей, много е бърза vox Satisfied Добър избор Grinning

Викам си днес да взема да питам Озон кога ще ги заредят най-сетне Кобъл хил и Enjoy. Сметнах, че с имейл ще ми опънат нервите една идея по-малко и пиша да питам дали очакват зареждане. Получавам завоалиран отговор без отговор Satisfied Стремяли се да предлагат всички модели, които имат възможност. Ако съм търсела нещо конкретно да им пратя линкове. Добре, избирам си по един нов пъзел от двете марки и алелуя, очаквали наличност от Кобъл Хил другия месец. Толкова ли беше трудно от първия път да ми го каже Rolling Eyes За Enjoy обаче не, та не е ясно дали само този пъзел или изобщо няма да зареждат. Аз все си мисля, че ще е хубаво да си направим една разходка до Букурещ другия месец...
Виж целия пост
# 503
Vese.Vese, дано да си настроена на такава вълна и да го редиш с кеф! Hug
Иначе картинката е право в десятката откъм сезон, ако има значение за теб...но аз например сега не бих редила с удоволствие зимна картина.Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Весе, голяма красота ти се е паднала! И аз така ще направя, списък и вие избирате, много е забавно!
Бухти, хайде сега не с лошо, покажи кой е Кобълът, който ще заредят.

Сега се сещам, тук нямаме никой от Бургас, защо така тези хора не редят пъзели!
Виж целия пост
# 505
Vox, Този, от миналата година ми е на сърце и ей на, сега му дойде времето. Пък и морски, морски, може да ми се отвори парашута за още едно море.
Виж целия пост
# 506
Е кой да е, аз китките съм си харесала и чакам от доста време Grinning
https://www.cobblehillpuzzles.com/Extravaganza-p/80351.htm
Виж целия пост
# 507
Аз бих с удоволствие редила сега нещо на Коледна тематика, обожавам такива пъзели, но вече съм с температура, лежа и разцъквам програмка, която ми посъветва Бухтичка. Ще въведа ред аз в пъзелите ми Simple Smile

Това с номерата е наистина забавно Simple Smile Vese.Vese, много красив пъзел ти се падна Simple Smile Heart
Виж целия пост
# 508
Ауууууу Бухтичка как не те беше срам, харесах сииииии.
Виж целия пост
# 509
Asmegin, дано не те мъчи много и да мине бързо Hug
А като си направиш галерията може да я споделиш и тук, аз обичам да разглеждам и чужди пъзели Smiley Има опция за share и трябва да ти даде линк, който да може да виждаме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия