И така най-сетне имам малка дупка, в която мога да си избера лично аз какво да редя
Реших, че е време да пробвам Фалкон най-сетне. Имам 4 и ги качих всичките, ще видим дали ще ги наредя баш сега. Отворих единия в началото малко ми заприличаха частите на Шмид или Black Sea, но в следващия момент като почнаха да ми минават през ръцете усетих "восъчното" усещане, чисто Джъмбо си е, аз не виждам разлика с техните, които редих последно. Знам, че си е тяхна марка, просто някъде сякаш бях чела във времето, че има разлика в качеството, може и да се бъркам. Но поне последните ми Джъмбота са идентични с този Фалкон. За щастие не е разлитен като Cloudberries. Та сглобката е супер, восъчното е странно, но не ми пречи, дразни ме единствено това, че парчетата много свободно си влизат на чужди места 
Йоана, честита да си и много щастлива на патерици

Happy eyes, ще чакам да кажеш кога си на линия да редим и с кой пъзел точно

А пъзела го бях докарала до рамка и подпис, като Мона Лиза (и още малко) и нито да го разваля, нито да го задържа за една седмица. Така, че си плюх на ръцете и го завърших до вечерта. Пак да повторя, че много ми хареса. А това, че беше разделен на два плика, много улесни реденето. 

