Пъзели 44

  • 26 085
  • 750
# 525
ХайСпийд, важното е със смях да се будим Wink
За мистериозната кутия бих я препоръчала на всеки който се чуди, няма причина да не се възползвате на макс от старанието на бухтичка. Много приятно и разтоварващо Heart
Виж целия пост
# 526
Аз си цъкам докато чакам някой пътуващ да ме застигне Simple Smile Моторът скоро ще пали към Евето Simple Smile


Утре започвам дантеленото момиче, скоро не съм се вълнувала така за пъзел. Много ми е интересно дали ще ме отчая или все пак ще успея да я наредя мацката Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Дантеленото момиче не е толкова трудно. Аз за една вечер съм го наредила. Аз подхванах Трефл-а, но ще е утре продължението защото ходихме да приберем детето защото се разболя при баба си.
Виж целия пост
# 528
Ludicrous Lighthouse
995 части
Ravensburger



Наредих го Smile Цяла седмица го влача и него, но все не достига времето. И най-сетне да му направя по-прилична снимка. Това е един от първите пъзели, които наредих преди 2 години, купен от ибей, но в учудващо добро състояние. Тогава не ми се събра на килимчето и снимката беше кофти.
Виж целия пост
# 529
Здравейте момичета, една виртуална почерпка от мен по случай рождения ми ден днес.
Виж целия пост
# 530
Йоана, честито! Още много пъзели и време за тях ти желая Simple Smile

Бухтичка, този смяташ ли да го продаваш?
Виж целия пост
# 531
ЧРД, Йоански! Пъзели и пътешествия желaя!
Виж целия пост
# 532
Честит рожден ден,Йоана! Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Честита да си, Йоана! Здраве и радости безчет! Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Честит рожден ден, Йоана! Здраве и живот с прекрасни изживявания!
Приключих слънчогледите, снимка утре.  Пъзелът е чудесен,  благодаря Весе. В понеделник рано пътувам, така че, кой от редичката има възможност да го вземе утре?  Еве, Хепи, Тони?
Виж целия пост
# 535
Честит рожден ден, Йоана. Жива и здрава да си. Много щастие, късмет и да успяваш да отделяш колкото време искаш за любимото си хоби.
Виж целия пост
# 536
Мога да пратя ММ да го вземе утре, ако другите не могат да отреагират (че те са си преди мен) Simple Smile
Виж целия пост
# 537
Тони, ще изчакам до утре към обяд и ако  Евето и Хепи не пишат, ще се разберем с теб. Имам спомен, че и двете редят други пъзели в момента, но те ще си кажат. А няма смисъл да задържам пъзела до другата неделя.
Виж целия пост
# 538
Йоана честит рожден ден, жива и здрава, повече време и пространство за пъзели Simple Smile
Сали утре мога да мина да ги взема и другия уикенд да се видим с Тони да ги предам Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Честит рожден ден, Йоана! Здраве и късмет.
Еве, Тони другата седмица ще се натреса и аз и ще предам каквото имам, тамън ще се запознаем най-накрая Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия