Пъзели 44

  • 26 085
  • 750
# 435
Писах на Медчо пух. Надявам се да може да го поеме, защото тази седмица трябва да го изпратя на някой. После аз заминавам.
Ако никой не ти пише преди да тръгнеш, може да се вмъкна аз. Не съм в списъка, но нали така и така е във Варна Relaxed Това само ако никой от списъка не ти пише.
Виж целия пост
# 436
Писах на Медчо пух. Надявам се да може да го поеме, защото тази седмица трябва да го изпратя на някой. После аз заминавам.
Ако никой не ти пише преди да тръгнеш, може да се вмъкна аз. Не съм в списъка, но нали така и така е във Варна Relaxed Това само ако никой от списъка не ти пише.
Пиши й на лични ако не види тук.
Виж целия пост
# 437
Смятате ли да участвате в Соло пъзелманията?
Аз се замислям, но май ще ме е срам да се излагам. Не че съм толкова добра, а и бърза, но като видях 500 части и ваучер за-25% до март, се поблазних 😆

Ето ви кода от предната Пъзелмания за 25%:

PZLMANIA22
 
*Кодът важи еднократно за потребител до края на 2022 г. при покупка на пъзели от ozone.bg, които не са в промоция.

При мене в любими са 285, но ме дразни факта, че като изтрия пъзел от списъка ме връща от началото на списъка.
Виж целия пост
# 438
Аз не мога да преживея това как се преминава от един списък към друг - в 21-ви век как може най-големия онлайн магазин за забавления (и не само) да ползва толкова смотана система... умът ми не го побира. Аз имам три списъка с Любими - за пъзели до 1000 части, за пъзели над 1000 и за Книги отделно. За да добавя в един ден по нещо в трите списъка, трябва да ги редактирам като изоглавена, и както отбеляза Бухтичка преди време, всеки път ме е шубе да не затрия някой списък. А е въпрос на елементарна доразработка да се напише такава опция в сайта, не е да кажеш нещо топлата вода да откриваме Sad
Виж целия пост
# 439
Тези списъци с Любими и мен ме дразнят ужасно.Не смея  да редактирам,от страх да не затрия нещо,а разчистването им е адска мъка,защото това връщане в началото на списъка е много изнервящо.
Аз симисля,че вероятно сегашните намалени пъзели,ще запазят процентите си на намаление и просто на 9-ти ще добавят още пъзели,които не са участвали в тази промоция.
Ще помисля и аз,до петък,дали да поръчам нещо или да чакам 9-ти
Vese,пъзела с птиците ми е мечта,толкова ме е яд,че го изпуснах.Дано го заредят отново
Това от мен,малко,но в момента няма  време за повече
-само 100ч,страхотно качество.Нищо общо с пъзелите им от 500ч,примерно
Виж целия пост
# 440
Пъзел Galison от 1000 части - Цветен рай
Виж целия пост
# 441
Angel_baby88, страхотен е този пъзел! Как ти се видя като качество? Аз имам няколко от марката, но още не съм ги редила. Харесах и други, но заради негативни коментари за марката не смея да ги сложа в Любими, че да не взема да се излъжа на някое намаление. Grinning
Виж целия пост
# 442
И мен ме вбесява списъка им, а и имам книги, пъзели, игри и играчки. Не съм си играла да правя отделни списъци, понякога, ако ми е извънредно скучно, сядам на компютъра и разчиствам.
А какво има на 9ти(или 5ти, както писаха някои), простете за невежеството 0🤪
Виж целия пост
# 443
Готова съм , Весе, да ти го предам утре Hug

Уникално красив, бъцкав, но си заслужава
Vox, много благодаря Flowers Sunflower Flowers Bouquet Flowers Cherry Blossom
За списъка им не ми се коментира, но имам около 150, количката от няколко дни само промени търпи, да видя с какво ще финализирам, но надявам се на 9-ти да не ме съблазнят отново.
За СолоМанията аз съм по-скоро пас, че тогава ни е средата на двуседмичната отпуска, отделно и пуснатите предварително пъзели ме дразни, но да наближи, може и да размисля Grinning
Виж целия пост
# 444
Г-жа Шантал, на 5-ти изтича (уж) сегашното намаление, а на 9-ти, по информация на нашата Мис Таен агент (Bella69), започва следващото.
Виж целия пост
# 445
Щом white duckling е от Варна мисля, че е най - добре да го дам на нея. Така ще спестим малко куриери, а и не вярвам някой да има нещо против Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Отговорих и на лични, но ще кажа и тук - мога да взема винарната. Но няма проблем и да не е веднага, а да мине и през white duckling.
Виж целия пост
# 447
Днес взех "Зарзавата", с което завършва митарстването на този пъзел. И се запознах с Горещо-то лято и нейната 7-годишна прекрасница. Пу-пу, хубави дечица растат сред нас.
Виж целия пост
# 448
От вчера нареден, но имам си премеждия тук, та не стигах до форума да ви го покажа

Прекрасен пъзел, доста ме затрудни, но много му се радвах.
Касторлънд 1500 части, "Mountain Hideaway".

Прощавайте за снимките, все някакви нечетливи ги правя, ръцете още не се оправиха напълно.

А тази соло пъзелмания, за какво става въпрос? Аз съм много назад с информацията.
Виж целия пост
# 449
Красота. Такива и аз много харесвам, къщичка, природа, водичка... Няколко на Касторланд с 1500 части съм сложла в любими, но още се въздържам, заради размера на парченцата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия