Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли да съхранявате храна в неръждаеми съдове?
Какви са вашите мнения за съдовете от неръждаема стомана от Силистра?
Може ли да препоръчате емайлиран чугунен тиган?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли да съхранявате храна в неръждаеми съдове?
-
Какви са вашите мнения за съдовете от неръждаема стомана от Силистра?
-
Може ли да препоръчате емайлиран чугунен тиган?
-
Какви са вашите мнения за съдовете на Solingen?
-
Какво мислите за тиганите Hexclad, които Гордън Рамзи рекламира?
Лично аз за тенджери предпочитам емайлиран чугун и не бих дала толкова пари за неръждаема стомана. Имам две стоманени икейски (стари модели от серията 365+) и една малка касерола на Bergner с дъна тип сандвич, които ползвам, общо взето, само за варене (паста, картофи, яйца). Същата работа вършат като скъпите тенджери. Манджите и супите ги готвя в чугун. Разбира се, това си е въпрос на предпочитания. Ако готвите всичко в стомана, WMF са хубав ъпгрейд.

Сега ще ходя да ги видя пак...


