Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 056
  • 900
# 210
Здравейте ,

Какво ще кажете за руските емайлирани съдове.Харесах ена тенджера и визуално и като цена , но дали си заслужава.От четене в групата разбрах , че хубави са Riess, но са доста скупи.
Искам да ви попитам и за чугунена тенджета.Кой според вас литраж е най-удачен да взема.Имам голяма тенджера Цептер  и сега се чудя дали да взема Kela, но много се чудя коя е по добре 3,8 л или 2,5.Коя спред вас е по- практична .Хляб в коя е по-добре да се прави?
руската:
https://drebisimo.com/tendzheri-i-kaseroli/5818-20-sm-emajlirana … cvetka-peony.html

кела:
https://www.malltohome.bg/product/kela-chugunena-tendjera-s-kapa … -o-26-sm-chervena
може ли да се ползва в съдомиялна и фурна
Виж целия пост
# 211
Здравейте ,

Какво ще кажете за руските емайлирани съдове.Харесах ена тенджера и визуално и като цена , но дали си заслужава.От четене в групата разбрах , че хубави са Riess, но са доста скупи.
Искам да ви попитам и за чугунена тенджета.Кой според вас литраж е най-удачен да взема.Имам голяма тенджера Цептер  и сега се чудя дали да взема Kela, но много се чудя коя е по добре 3,8 л или 2,5.Коя спред вас е по- практична .Хляб в коя е по-добре да се прави?
руската:
https://drebisimo.com/tendzheri-i-kaseroli/5818-20-sm-emajlirana … cvetka-peony.html

кела:
https://www.malltohome.bg/product/kela-chugunena-tendjera-s-kapa … -o-26-sm-chervena
може ли да се ползва в съдомиялна и фурна
Имам на Кела същата 24 см, по спомен 4 л. В нея съм пекла чудесен хляб. На мен ми е идеален този размер.
Виж целия пост
# 212
Търся някакъв индукционен тиган с незалепващо покритие, който да използвам само за палачинки, омлети, яйца на очи...Имам два хубави от неръждаема стомана, но там не ми се получават. Чугунен не ми е опция, тъй като имам проблем с ръката и не мога да вдигам тежко. Какво мислите за този от Амазон с 0% PFOA, кадмий и олово?
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08GQ2LHK3/ref=ox_sc_saved_image_3 … AXO9Z3101H0&psc=1
Виж целия пост
# 213
Ние си купихме за палачинки и омлети на Тефал, по-новите стават за индукция. Знам, че не е най-здравословното, но така и децата си ги правят сами и е улеснение за мен. Взехме го с точки от тукашния Кауфланд и струваше ~25евро.
Виж целия пост
# 214
Каква печка трябва да имаш, за да ползвате 25см тиган? Поради този факт ще се насоча към амер. тип палачинки.
Виж целия пост
# 215
Какво му е специалното на 25 см тиган, че да трябва специален котлон?
Виж целия пост
# 216
Здравейте, изчетох тема и половина, научих доста неща, четох и в Интернет, научих още неща, но и някои въпроси възникнаха.

Искам да подменя тиганите и тенджерите вкъщи:

1. Трябва ми тиган за ежедневтно правене на яйца и понякога палачинки - тук се спрях на Тефал, знам че е с тефлон и прекрасно знам, че е вреден, но ако тиганът не е с наранена повърхност не би трябвало да има проблем. И все пак, честно казано не видях коя е алтернативата на тефлоновия, който е специално за яйца и палачинки (тоест да не залепва).

2. За приготвяне на место и други неща се спрях на Lodge, като тук колебанията ми са само дали да е емайлиран или не, но май ще е суров чугун.

3. Тенджери - тук май най-доброто решение са керамичните тенджери на Emilie Henry - https://emilehenry.bg/emile-henry-keramichna-tendzhera-s-kapak-r … cherven-html.html , на тази съм се спрял. Като алтернативата май е емайлирана стомана, бих се радвал на няколко мнения и за двете, всичко ли може да се готви в керамичната и отнема ли повече време?

4. Тави - тук май най-добре е стъклена ?

Керамични котлони.
Виж целия пост
# 217
За кой път да пиша, че има незалепващи титани без тефлон?
Италианската серия Bio Cook Oil
Като капак май са по- евтини от скапания тефал.
Но всеки решава дали да даде пари, за да се трови.
Виж целия пост
# 218
При керамичните тенджери ме притеснява, че лесно мога да ги счупя, нараня.
А какъв ти плота - керамичен или индукционен? При индукционен трябва да е стоманена или чугунена тенджерата.
Ние ползваме стоманени и чугунени тенджери, много съм доволна.
Тави ползвам стъклени, емайлирани, една на Хром-Силистра.
Виж целия пост
# 219
За кой път да пиша, че има незалепващи титани без тефлон?
Италианската серия Bio Cook Oil
Като капак май са по- евтини от скапания тефал.
Но всеки решава дали да даде пари, за да се трови.
Това,което срещнах в интернет за това покритие не може да ме убеди в полезността му и липсата на вредни вещества.Би ли посочила източник с  по-подробно обяснение на технологията на полагане и свойствата на покритието.Просто ми е интересно.Най подробното описание е това:

5 слоя
1) покритие от маслиново масло и минерални частици-с какво са споени?
2) междинно незалепващо водно покритие-интересно откритие
3) покритие с висока термична устойчивост
4) алуминиева основа с висока термична проводимост
5) двойно топлоустойчиво външно покритие-от какъв материал и дебелина и дали става за индукция?

• Използвани материали са със 100% европейски произход-това не дава гаранция за качество
• Сертификация за произход и качество-къде може да да се видят сертификатите?
• Гарантиран натурален произход-?(т.1 и т.2), който предлага решение на потребителите, ориенирани към здравословния и екологичен начин на живот
• Удобен и лесен за поддържане и употреба

За мен това е поредния маркетингов трик.
Виж целия пост
# 220
Със сигурност въпросните тигани НЕ стават за индукция. Може да е рекламен трик, но поне няма тефлон - който е вреден при нагряване и без нараняване на покритието).
Виж целия пост
# 221
Което не изключва други вредни вещества.Както при всички(или почти всички)"модерни" покрития.
Виж целия пост
# 222
И аз след много четене от последния ми коментар се отказах напълно от тефлоновия, но бих се радвал на мнения по останалите точки, Благодаря.

Керамични котлони.
Виж целия пост
# 223
Какво ви е мнението за тези новите съдове на Tupperware Ултра Про, които са изработени от течен, кристален полимер ? Дали е безвредно това нещо?
Виж целия пост
# 224
Аз не знам черпаци и лъжици за готвене спадат ли към тази тема? Моите им се изпочупиха дръжките от топлината и ще трябва да купувам. Обаче не знам по какъв критерий да ги търся. Може ли да препоръчате  нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия