Егоист в секса

  • 21 724
  • 484
# 405
В конкретния случай мъжа е контрацептив, какъв секс?
Виж целия пост
# 406
Сексът е за удоволствие, не за отплата…
Ужс, какви работи се пишат…
Виж целия пост
# 407
Целта на еманципацията беше да изравни жените и мъжете. Тоест жените да станат силни, самостоятелни и красиви като мъжете. Обаче понеже това е доста висока цел и би се наложило да минат хилядолетия за да се постигне целта се наложи мъжете да свалят летвата. Обаче те се уляха и я свалиха хептен ниско. И сега имаме слаби мъже и не толкова слаби жени, чат пат някой самостоятелен от двете страни, красиви жени и още по-красиви мъже.
На ви еманципация.
Днеска го прочетох
Скрит текст:
Зрелищен екшън се е разразил в Костенец. Пияна жена е набила мъжа си и порязала един от пръстите на лявата му ръка. След това го издраскала с нокти по врата.

Семейният скандал е възникнал около 20.30 часа в четвъртък, съобщиха от ОД на МВР – София.

На мястото са изпратени полицаи. Дори в тяхно присъствие афектираната съпруга продължила със словесните нападки и желание за саморазправа.

Задържана е за срок до 24 часа. Съставени са протоколи за предупреждение по ЗМВР. По случая е регистрирана преписка.
Тъй че и на мъжете не ни е лесно.Sweat Smile
Виж целия пост
# 408
Това ми стана смешно: Жените искали да станат красиви като мъжете!😄😄😄😄😄😄😄😄😄
Красивият пол винаги е бил женският, по природа е така!
По-скоро мъжете сега искат да станат красиви като жените!

Оххх, като бях в Люксембург, чакам си аз реда на рецепция в един хотел да се настаня. Пред мен двама млади ъъъъ типчета, ама облечени с тесни дънки, широки ризи, разноцветни коси( лилаво-синкаво-зеленикаво оранжеви) и двамата с обеци и накрая чувам едно женско и едно мъжко име… Загледах се кое е момчето и кое момичето, ех не разбрах… Няма гърди, няма косми, адамови ябълки, къси коси…
Изглеждаха еднакви😒
Виж целия пост
# 409
Не разбрах, адамови ябълки имаха или нямаха?
Щото както гласи една тайландска народна мъдрост- има ли ябълка, няма слива
Виж целия пост
# 410
...  жена е набила мъжа си и порязала един от пръстите на лявата му ръка. След това го издраскала с нокти по врата.

  Малиии, тая работа не е от нищото Simple Smile  Викате за еманципацията да роним сълзи. Кой ви е дал книжките, къде сте тръгнали вий?
Виж целия пост
# 411
Положението е толкова лошо, че не мога да си представя това да е истина. Ако все пак има жени в подобно (но по-"нормално" и реалистично) положение - какво ги кара да стоят при мъжа? Как може човек да започне взаимоотношения с някого, от самото начало да разбере, че всичко е тотално зле и да остане в тези взаимоотношения?!
Виж целия пост
# 412
Не разбрах, адамови ябълки имаха или нямаха?
Щото както гласи една тайландска народна мъдрост- има ли ябълка, няма слива
😁😁😁 Единият имаше наченки…
Виж целия пост
# 413
Тоест ако има наченки, ще има наченки и на слива ли?
Или тя е почнала да изчезва? Joy
Оф, полудя светът.
Вчера чета, че някаква актриса била обявена за мъж на годината, щото не се считала ни за мъж, ни за жена.
Два-три шамара и знаеш ли как ще и наместя чакрите и пола.
Оф, родителите също са виновни.
Има деца на 3 годинки приказват, че не са момичета, а са момчета.
Това са глупости. Нито е осъзнато, нищо нищо.
Явно се чувства дискриминирано и затова го е приказвало, но нали е модата такава, много родители решават да се съобразяват с малките си келеши.
Виж целия пост
# 414
Децата на около 2-3 години започват да осъзнават половете. Моето също ми задава въпроси по темата кой е момиче и кой е момче. Има и въпроси дали той ще стане момиче като мама или момче като тати. Вече зависи родителите какво ще обясняват.
Пък ако е момче като мама и момиче като тати... Joy там не знам какво обясняват Joy
Виж целия пост
# 415
Това ми стана смешно: Жените искали да станат красиви като мъжете!😄😄😄😄😄😄😄😄😄
Красивият пол винаги е бил женският, по природа е така!
По-скоро мъжете сега искат да станат красиви като жените!

Не съм съгласна, че по природа жените са по-красиви. Това доста изкуствено се налага в последните години. От средно статистическа извадка много повече мъже са с правилни пропорции, черти и хубави коси, дълги мигли. Доста по-малко на брой са такива жени. Повечето прикриват недостатъците си с дрехи, грим, а в последно време и със силикон.

Мъжките птици в природата са много по-атрактивни - за пример пауна, но не е само той в сравнение с женските. Лъвовете имат разкошни гриви за разлика ат лъвиците. И още доста подобни примери. Все пак мъжките се предлагат, а женските избират.
Виж целия пост
# 416
Това ми стана смешно: Жените искали да станат красиви като мъжете!😄😄😄😄😄😄😄😄😄
Красивият пол винаги е бил женският, по природа е така!
По-скоро мъжете сега искат да станат красиви като жените!

Не съм съгласна, че по природа жените са по-красиви. Това доста изкуствено се налага в последните години. От средно статистическа извадка много повече мъже са с правилни пропорции, черти и хубави коси, дълги мигли. Доста по-малко на брой са такива жени. Повечето прикриват недостатъците си с дрехи, грим, а в последно време и със силикон.

Мъжките птици в природата са много по-атрактивни - за пример пауна, но не е само той в сравнение с женските. Лъвовете имат разкошни гриви за разлика ат лъвиците. И още доста подобни примери. Все пак мъжките се предлагат, а женските избират.

Примерите с част от мъжките птици и лъвовете не са адекватни. При щъркелите защо няма полов диморфизъм? А при мечките? А при гарваните, които са на върха на интелекта в птичето царство? А при делфините, дивата свиня и т. н.? Обикновено женските са "невзрачни" при видовете, които са застрашени от хищници, т. е. е необходимо да са незабележими в природата, тъй като на "техните плещи лежи" отглеждането на потомството и съответно оцеляването на вида. Ако бъдат забележими, ще бъдат уловени. Това е логиката на природата. Докато при видовете на върха на хранителната верига нещата стоят различно. С което не казвам, че жените са по-красиви от мъжете. Не казвам и обратното. По-скоро подобни спорове - кой пол е по-красив, ми се виждат абсолютно безсмислени.
Виж целия пост
# 417
Ми лъвът и лъвицата? Thinking
Виж целия пост
# 418
Жените са нежният пол( или бяха:)))
Женският силует е изкушаващ в изкуството…
В маркетинга се използват масово жени за реклами…( не че го одобрявам)
Войни се водят за и заради жени…
Това ми е мнението!:)
Виж целия пост
# 419

Заради това написах "обикновено". Изключения винаги има (макар че и тях можем да ги обясним, ако "задълбаем"), но изключенията не променят правилото. А примери за правилото могат да се дадат още много - слон, алигатори, вълци, чакали, лисици, белоглави лешояди и т. н., и т. н. При видовете, които не са силно застрашени от хищници, женските обикновено не са по-невзрачни от мъжките. Същото правило важи и когато оцеляването на малките не зависи от майчините грижи - жаби, скумрии и т. н. Или иначе казано - обикновено "невзрачната" окраска на женските индивиди е защитна окраска при уязвимите видове, при които оцеляването на потомството пряко зависи от майчините грижи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия