Егоист в секса

  • 21 724
  • 484
# 345
Ако някой те кани някъде, но очаква ти да платиш някаква част, това не е баш покана, и трябва предварително, а не в деня на събитието, да бъде опоменато, че от теб се иска да покриеш еди какво си. Не е проблемът, че разходът е бил поделен, а че се е представило като покана, и после пред почти свършен факт, са поискани пари. Съфорумката можеше да не се съгласи, ако знаеше това условие, но на нея не й е бил даден избор.
Виж целия пост
# 346
Ако някой те кани някъде, но очаква ти да платиш някаква част, това не е баш покана, и трябва предварително, а не в деня на събитието, да бъде опоменато...
Затова като каниш някой на море казваш "Искам да те почерпя едно море за уйкенда, на Албена. Можеш да заповядаш на пясъка, втория чадър в ляво от спасителя". И вече влизате в морето фри оф чарджд.
Виж целия пост
# 347
Имаше тук една девойка, някакъв я беше заграждал месеци, настоявал, канил и тя се беше съгласиила. Уикенд някакъв ходили и като я оставил пред тях, извадил детайлна сметка на направените разходи и й я беше връчил.

За мен най-странни бяха някои потребителки, които намираха нещата за напълно редни.
Учудвам се и аз на някои реакции. Особено на мъжките. Наистина ли някой би връчил сметката калкулирала наполовина? Аз такива мъже не съм срещала. Не сте ли водили жена някъде?
И да, Лъвица! Ако се уговорим да изберем някъде да отидем, да обсъдим разходи е едно, а да поканиш някой конкретно някъде и след това да му връчиш сметката е комично.
Виж целия пост
# 348
Имаше тук една девойка, някакъв я беше заграждал месеци, настоявал, канил и тя се беше съгласиила. Уикенд някакъв ходили и като я оставил пред тях, извадил детайлна сметка на направените разходи и й я беше връчил.

За мен най-странни бяха някои потребителки, които намираха нещата за напълно редни.
Учудвам се и аз на някои реакции. Особено на мъжките. Наистина ли някой би връчил сметката калкулирала наполовина? Аз такива мъже не съм срещала. Не сте ли водили жена някъде?
И да, Лъвица! Ако се уговорим да изберем някъде да отидем, да обсъдим разходи е едно, а да поканиш някой конкретно някъде и след това да му връчиш сметката е комично.
Даже трагично, не толкова комично.
И да, има много такива хора калкулират.
А това, че не си срещала не значи, че няма.
Аз примерно сериен убиец не съм срещала, ама има Joy
Виж целия пост
# 349
Има мъже, които канят жени на срещи, с идеята да правят секс след срещата, но вечерята всеки си плаща каквото е консумирал. Познавам такива индивиди и са ми странни. Интересното е, че жените спят с тях въпреки, че са били поканени на вечеря и са платили своята част.
За мен е неразбираемо - каниш жена на вечеря и няма какво да очакваш от нея. Щом си поканил - плащаш сметката и я изпращаш до тях после.Идеята е да си изкарате добре. Дали ще те покани после в тях или не си е нейна работа. Но да я товариш с въпроси за разходи ?!?!?!? Нали и си я поканил, твоя е идеята ?
Просто хората се комерсиализираха много. Няма ли кирия няма смисъл. Отношението е важно и принципите. Останалото е преходно. Ама иди обеснявай ...
Виж целия пост
# 350
Ооооо, моля ви се, тая история трябва да си я разкажа.

Запознавам се с един момък в Тиндър преди години, десет дни непрекъснат чат, момчето изглежда свястно. Накрая вече стана ясно, че ще се видим. Къде, къде - в парка. В парка и по светло, щото все пак да сме сред хора (не го знам, може и сериен убиец да е), а допълнителният ми мотив беше, че беше буквално самия край на месеца, май 29-о число и бях останала с точно 20 лв. и някакви стотинки до заплата (знаех си, че имам храна в хладилника, не ми беше драма, но кешът беше свършил, и съответно не бях ок с идеята за заведение).

Разходихме се, както и да е, и след някакво време му казвам, че ще си ходя. Той: "не, моля ти се, много искам да те заведа на един ресторант, дето колегите специално ми го похвалиха, щото знам, че обичаш [съответната кухня]". Отказвам любезно, щото знам, че съм с 20 лв. в джоба, но той настоява, че много държи да ме заведе. Е, заведе ме. Очевидно си е представял, че воденето на ресторант означава буквално физически да ми покаже пътя дотам. 🙄 Платих си като поп, че даже оставих и повече за бакшиш от него, и се простих с двайсетте лева, които ми бяха останали до заплата. После много се чудеше защо не пожелах да продължим отношенията си, и ме изкарваше, че съм жената на живота му. Половин година ми звънеше и ми пишеше да сме излизали пак и да сме пробвали отново. Мерси.

И го казвам като жена, която е свикнала да си плаща за своето, щото все съм била в такива връзки и не ми е пречело. Но такова "водене на ресторант" не бяха ме водили. И пак се радвам, че този урок ми струваше само двайсет лева.
Виж целия пост
# 351
Аз пък си спомням преди време излизах с една приятелка, и веднъж мои приятели се срещнали с нейни приятелки, и едната от тях много се възмутила как можела тя да ме черпи, и ме квалифицирала с една нецензурна дума. Laughing
Виж целия пост
# 352
Кино и ваканция не са съпоставими неща. Въпросът е принципен, за еднократно кино ок, ама примерно свикването винаги единия да плаща сметките също не е ок за дългосрочни отношения. Трябва си участие и от двамата, поне според дохода им
Ако приятел ми каже айде да отскочим до морето, няма и да ми хрумне че смята да ми плаща разходите. Отиваме там да си прекараме приятно, аз избирам да се съглася или не на база имам ли средства и време или не. Сега изведнъж ако тоя приятел е мъж, а пък аз съм жена, съответно трябва да очаквам той да ми покрие разходите. Просто не ги разбирам защо жените са натискат да са равни с мъжете.
Виж целия пост
# 353
Аз пък се сещам за един разказ в който дамата прави безкрайни поръчки и кавалерът и отначало мисли как ще изкара с остатъка месеца, а после-дали ще му стигне за сметката. След години се срещат отново, но дамата е неузнаваема, със свръх тегло. Популярен автор, но не помня кой
Иначе по темата-ако някой ми каже "Каня те на кафе, каня те на ресторант", може и да приема, че ще поеме сметката. Ако обсче ме покани на почивка, СПА, екскурзия, и през ум не би ми минало, че "каня те", означава поемам разходите.
Един такъв случай имам, с мъжа ми, преди да ми е мъж, ами странно и леко конфузно ми беше
Виж целия пост
# 354
Абе били сме млади и ние.
Общо взето, ходим по заведения, който има пари, той плаща. Ама това беше в средата и края на 90-те.
Сега пак така ли стоят нещата?! Мислех, че днешните млади мъже са много напред с материала... поне финансово. Гледам ги маркови дрешки, последни модели телефони, коли, фитнеси, добавки и т.н. скъпи притежания и услуги... Нямат 20 лева да платят кафе и фреш или там каквото пие на гаджето ли?!
Виж целия пост
# 355
Има мъже, които канят жени на срещи, с идеята да правят секс... Познавам такива индивиди и са ми странни. Интересното е, че жените спят с тях въпреки, че са били поканени на вечеря и са платили своята част...
Е на такива им викат факири. Фак-и-ри.
На ви еманципация.
Виж целия пост
# 356
Кино и ваканция не са съпоставими неща. Въпросът е принципен, за еднократно кино ок, ама примерно свикването винаги единия да плаща сметките също не е ок за дългосрочни отношения. Трябва си участие и от двамата, поне според дохода им
Ако приятел ми каже айде да отскочим до морето, няма и да ми хрумне че смята да ми плаща разходите. Отиваме там да си прекараме приятно, аз избирам да се съглася или не на база имам ли средства и време или не. Сега изведнъж ако тоя приятел е мъж, а пък аз съм жена, съответно трябва да очаквам той да ми покрие разходите. Просто не ги разбирам защо жените са натискат да са равни с мъжете.
Не, те искат да са равни с мъжете ама само откъм привилегии, но не и откъм отговорности, демек искат кавалерство като отпреди 50 години, ама не щат останалото.
Скрит текст:
  Laughing
Но нещата винаги са свързани, еманципацията върви и с отговорности. Simple Smile
Виж целия пост
# 357
На такива им викам селски тарикати и естествено си остават с излъгани надежди, че ще им се получи.
Виж целия пост
# 358
Е нали според лан7 им се получавало? Thinking
Виж целия пост
# 359
Като жена ли го казваш, Джер?

Искаме кавалерството и даваме всичко останало. Често и без него.

Иначе, защо жени ще си плащат поканата и манджата? Ми, няма.
Аз понеже не предразполагам мъжете за своеволия и са винаги кавалери, мога да лъсна като 100 %- това жена. Иначе, мога да бъда 100 %- тов дзвер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия