Егоист в секса

  • 21 726
  • 484
# 360
Получава им се, таратанци...
Нали ви виждаме, на опашка ви се редят жени, жени, жени....
Виж целия пост
# 361
Само до ви кажа, на мъжете, че жена, която си е легнала с вас на първа среща го е искала ,обикновено без да очаква нищо.
Иначе нямате шанс.
Виж целия пост
# 362
Като жена ли го казваш, Джер?

Искаме кавалерството и даваме всичко останало. Често и без него.

Иначе, защо жени ще си плащат поканата и манджата? Ми, няма.
Аз понеже не предразполагам мъжете за своеволия и са винаги кавалери, мога да лъсна като 100 %- това жена. Иначе, мога да бъда 100 %- тов дзвер.
О не аз съм кавалер като отношение Bowtie  (всмисъл дори и към тебе, какво ли не измисли да ме наричаш, поне веднъж да съм ти отговорил Wink ) , ама оня ден за пръв път на опашката ме пропуснаха три човека и все от женски пол, така, че тази еманципация ми харесва. Smiley
Виж целия пост
# 363
Ми те като са те видели такова мъничко...
Виж целия пост
# 364
На опашката у Фантастико ли, Джер?
Виж целия пост
# 365
О, правиш опити. Отговаряш мявчейки.
Отчитам опитите, но си като пале сред вълци. Женски.
Виж целия пост
# 366
Два пъти съм имала желание да пусна мъже преди мен с по-малко покупки, и двата пъти с широка усмивка ми отказаха...
Таааа, Джерами, ти възползва ли се?!
Виж целия пост
# 367
Ами аз като един кавалер съм научен да се съобразявам с желанията на жените. Rolling Eyes Една жена като иска нещо (в случая иска да ме пусне пред нея), защо да е възползване? Thinking
На опашката у Фантастико ли, Джер?
Не това беше в к-то, но и в л-то и във ф-то се е случвало (във ф-то верно жената беше малко по-високичка, тъй че аида в оня случай може и да е била права Smile ).
Виж целия пост
# 368
Моят опит и разбиране с мъжете е, че на среща, като те поканят на ресторант, кино,  те плащат.
Скоро бях приятно изненадана на такава среща.
Мъжът каза, че отива до тоалетната и, като се върна каза" Хайде да тръгваме "
Беше оправил сметката пътьом. Което ми направи много добро впечатление.
Обикновено мъжете усещат каква жена стои срещу тях ,но и много мизерници има де, дето цепят стотинката. Такива у лево.
Виж целия пост
# 369
Включвам се пак аз с прословутото море. Ами, не, за мен не е нормално вечерта преди отпътуването да ми поиска 100лв. за гориво, при положение че е краят на месеца. Дори да изключим факта с края на месеца, нека не изключваме факта, че демонстративно пред мен си развя 3 стотачки, и се изсмя, а аз само се засмях неудобно, но разбрах колко съм била наивна. 😃 Не смятам за мъжко да каниш жена по абсолютно своя приумица и инициатива и да я накараш освен да плати частта от пътя, да си плаща и нейното в ресторанта. Защото това беше следващата изцепка - подаде ми сметката и ми изчисли парите, като дори и бакшиш не остави. Накрая ме помоли(докато караше колата) да му видя в портмонето колко пари му оставали , “защото му били заети ръцете”, а там видях моите прословути 2х50лв.и ми стана много обидно. Просто от самата картинка. Жалко е. Когато си инициативен, си инициативен. Да не говорим предишните пъти колко пъти съм плащала аз по заведения общата сметка, а съм била почти на нулата, но го правех само заради това да избегна грозната картинка с всички тези делби. Благодаря! Радвам се, че се отървах от този “кавалер” , но разбира се , по други причини.
Виж целия пост
# 370
За всеки случай, не се съгласявам на покана, ако нямам пари да покрия моята част от морето или ресторанта и предлагам да го направя, но обикновено получавам отказ. Въобще, като чета, аз май на някакви щедри съм попадала предимно. Била съм на много първи Тиндър срещи и не се намери един да се навие аз да си платя... А са били примерно 20-30+ първи срещи на заведения с храна, наргиле бар, бар. По- разумно - пестеливите канеха на кафе. Не знам дали важи за първа среща само, въпрос на чест ли е, какво е. За по-натам не мога да кажа, че рядко се е стигало до по-нататъшни срещи, предимно по взаимно нежелание или само по мое.
Иначе за морето... Не бих се чувствала купена, ако някое проекто-гадже плати. То кога, ако не в началото, в периода на ухажване. После, ако се зажените, вече като са предимно общи парите не е същото. Приемам такива жестове като вид ухажване, щом човека има възможност и желание. Ако е в границите на нормата де, не да ми купува всички дрехи, чанти, парфюми и т.н - това вече би ме накарало да се чувствам неудобно.
Ако ме поканят и предложат/се съглаят аз да платя - ще ми стане малко неприятно. Не е мъжко някак си. Като не можеш - не каниш, да ме заведе на пикник или да гледаме залеза от някое готино място, примерно, има много начини да накараш жена да се чувства специална и не за всички трябват много пари.
Виж целия пост
# 371
В заключение - егоистът си е такъв във всичко и навсякъде, и в ресторанта, и в кафето, и в секса..
Виж целия пост
# 372
Включвам се пак аз с прословутото море. Ами, не, за мен не е нормално вечерта преди отпътуването да ми поиска 100лв. за гориво, при положение че е краят на месеца. Дори да изключим факта с края на месеца, нека не изключваме факта, че демонстративно пред мен си развя 3 стотачки, и се изсмя, а аз само се засмях неудобно, но разбрах колко съм била наивна. 😃 Не смятам за мъжко да каниш жена по абсолютно своя приумица и инициатива и да я накараш освен да плати частта от пътя, да си плаща и нейното в ресторанта. Защото това беше следващата изцепка - подаде ми сметката и ми изчисли парите, като дори и бакшиш не остави. Накрая ме помоли(докато караше колата) да му видя в портмонето колко пари му оставали , “защото му били заети ръцете”, а там видях моите прословути 2х50лв.и ми стана много обидно. Просто от самата картинка. Жалко е. Когато си инициативен, си инициативен. Да не говорим предишните пъти колко пъти съм плащала аз по заведения общата сметка, а съм била почти на нулата, но го правех само заради това да избегна грозната картинка с всички тези делби. Благодаря! Радвам се, че се отървах от този “кавалер” , но разбира се , по други причини.

А защо не си го разкарала веднага?
Запитай се. Нещо в теб не е както трябва да търпиш такова нещо.
Дано си научила урока си?
Виж целия пост
# 373
Включвам се пак аз с прословутото море. Ами, не, за мен не е нормално вечерта преди отпътуването да ми поиска 100лв. за гориво, при положение че е краят на месеца. Дори да изключим факта с края на месеца, нека не изключваме факта, че демонстративно пред мен си развя 3 стотачки, и се изсмя, а аз само се засмях неудобно, но разбрах колко съм била наивна. 😃 Не смятам за мъжко да каниш жена по абсолютно своя приумица и инициатива и да я накараш освен да плати частта от пътя, да си плаща и нейното в ресторанта. Защото това беше следващата изцепка - подаде ми сметката и ми изчисли парите, като дори и бакшиш не остави. Накрая ме помоли(докато караше колата) да му видя в портмонето колко пари му оставали , “защото му били заети ръцете”, а там видях моите прословути 2х50лв.и ми стана много обидно. Просто от самата картинка. Жалко е. Когато си инициативен, си инициативен. Да не говорим предишните пъти колко пъти съм плащала аз по заведения общата сметка, а съм била почти на нулата, но го правех само заради това да избегна грозната картинка с всички тези делби. Благодаря! Радвам се, че се отървах от този “кавалер” , но разбира се , по други причини.

А защо не си го разкарала веднага?
Запитай се. Нещо в теб не е както трябва да търпиш такова нещо.
Дано си научила урока си?

Късно го научих, на мен пък ми се привиждаше някаква “връзка”, която далеч не беше такава. Научих го по по-трудния начин, имах безброй доказателства, ама аз… като кон с капаци. Радвам се, че все пак прекратих.
Виж целия пост
# 374
Момичета, научете се да казвате не, бе.
Сигурно и аз бих си глътнала граматиката, но ще му кажа - ти каниш, ти черпиш.

Казвала съм и друг път, точно преди карантината се събираме класа от основното. Чудесна вечер в ресторант, отивяме в пияно бар - три жени и осем мъже.
Тече си вечерта, брат ми се оказва там.
Идва сметката и се пускат едни фенерчета, почват едни сметки, едно чудо.
Аз съм пила малка бутилка вино за 14 лв, двете мацки по един коктейл за 10.
Оказва се, че трябва да платим 20 лв върху капарото, което аз съм оставила от 200 лв.
Брат ми ме видя колко съм бясна, хвърли им парите за нашата сметка и им вика - абе, лешпери, осем мъже нямат 30 кинта за три жени и трябва да въртите една с 200 лв, щото нямате пари и за вас си ли?
До стотинка да си дадете парите, аз ще ви оправя бакшиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия