“Подкрепа за съфорумка и двете ѝ прекрасни деца - midnightStar, тук сме!“

  • 105 434
  • 833
# 810
Мид Hug
Виж целия пост
# 811
Ех, Мид...
Виж целия пост
# 812
Мид, светло да е на душата на Павел! Той живее чрез децата си, в техните очички ще го търсиш.
Прегръщам те❤
Виж целия пост
# 813
Мид, прегръдка и от мен за теб и децата!
Виж целия пост
# 814
Прегръдка и от мен, за теб и децата, мид!
 Светло му е на душата на Павел, сигурна съм!
Виж целия пост
# 815
Мид, прегръдки и от мен!🤗
Виж целия пост
# 816
Благодаря ❤️🙏
Виж целия пост
# 817
Светла му памет. Кураж за теб.
Виж целия пост
# 818
Бог да прости Павел! Наистина, кога минаха три години...На теб, Мид, от сърце желая здраве и сили, за да отгледаш дечицата! Тук сме, с вас ме Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 819
Мид, прегръдки!
Виж целия пост
# 820
Мид, прегръщам те!
И теб и децата!
Светло да му е на Павел!
Виж целия пост
# 821
HeartFlowers Four Leaf CloverHeart
Виж целия пост
# 822
Мир на душата на Павел!
Мила Мид, на теб и децата желая здраве и сила, да вървите заедно напред.
Сигурна съм,че Павел ви закриля!
Виж целия пост
# 823
Мид, прегръщам те ❤️
Мир на душата му 🙏
Виж целия пост
# 824
Мид, прегръщам те!!!
Да почива в мир Павел!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия