АПРИЛСКИ БЕБЧЕТА 2023

  • 62 207
  • 622
# 225
Аз забелязах, че вече имам, но си личи само като съм легнала по гръб. Сякаш матката ми подпира. При жени, за които не е първа бременност, е нормално да се вижда от по-рано.
Виж целия пост
# 226
Мойто се издува повече следобяд и вечер. Сутрин все едно нямам. Иначе дънките не ги закопчвам напълно, че леко ми пристяга. Но  за околните не си личи според мен.
Виж целия пост
# 227
Аз имах коремче преди да забременея,а сега е по-голямо, таа... не знам от подуване ли е или какво,но съм така от самото начало,а сега съм.вече в 10г.с
Виж целия пост
# 228
И аз сутрин нямам корем, а следобяда се появява 😂, но с него и дискомфорта, затова гледам да върша повече неща до 3-4 часа макс, че после ми се лежи и ме мързи и хем съм гладна, хем ми се гади…
Виж целия пост
# 229
Здравейте ,присъединявам се с очакаван термин по дебелите книги 04.04 ,но с нередовен цикъл ще се коригира .
На 04.10 съм на БХС ,трета бременност ми е . Баткото е на 7,5г ,а малката кака е на 1,5г . От около месец вече ту ми се гади само ,ту повръщам денонощно (като последните два дни) и не мога да намеря лек 😩
С малката кака повръщах до 7м активно ,надевам се да не ме държи този път толкова ☺
Пуснах заявка за ФБ Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Мамчета,бихте ли казали как се казва ФБ групата,за да се присъединя и аз Blush
Виж целия пост
# 231
423 се казва.
Мамчета,бихте ли казали как се казва ФБ групата,за да се присъединя и аз Blush
Виж целия пост
# 232
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad
Виж целия пост
# 233
Мамчета,бихте ли казали как се казва ФБ групата,за да се присъединя и аз Blush

https://www.facebook.com/groups/757613018691855/?ref=share
Виж целия пост
# 234
И аз сутрин нямам корем, а следобяда се появява 😂, но с него и дискомфорта, затова гледам да върша повече неща до 3-4 часа макс, че после ми се лежи и ме мързи и хем съм гладна, хем ми се гади…
Виж целия пост
# 235
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad

Аз съм така в 11г.с  ,само че ставането ми до преди ден беше свързано с тичане до тоалетната денонощно. За сега овладявам тежкото повръщане с едни хапченца ,дано скоро ги махна и си приключи от само себе си .
Виж целия пост
# 236
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad

Аз и 15 мин не мога да ходя. Направо ми е зор. Като кача стълбите до 2-рия етаж и нямам въздух направо. С нормално телосложение съм, не е да кажеш от килограмите… Станала съм и по-мудна, чак си се ядосвам сама на себе си, защото съм доста припрян човек, никога не съм била така. Спя до към 9:30 сутрин, а в 12 на обяд вече ми се спи. Вчера откарах до 4 следобед, едвам станах… и това е от седмица някъде, в момента съм в 11-та г.с.
Виж целия пост
# 237
И аз като теб се ядосвам и по принцип съм бързак, защото неща, които правех преди за 30 мин, сега ги правя за 1,30 минути…😂Явно ще трябва да забавим малко, добре че идва есен и зима, та поне ще си полежим без угризения, живот и здраве.
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad

Аз и 15 мин не мога да ходя. Направо ми е зор. Като кача стълбите до 2-рия етаж и нямам въздух направо. С нормално телосложение съм, не е да кажеш от килограмите… Станала съм и по-мудна, чак си се ядосвам сама на себе си, защото съм доста припрян човек, никога не съм била така. Спя до към 9:30 сутрин, а в 12 на обяд вече ми се спи. Вчера откарах до 4 следобед, едвам станах… и това е от седмица някъде, в момента съм в 11-та г.с.
Виж целия пост
# 238
И аз като теб се ядосвам и по принцип съм бързак, защото неща, които правех преди за 30 мин, сега ги правя за 1,30 минути…😂Явно ще трябва да забавим малко, добре че идва есен и зима, та поне ще си полежим без угризения, живот и здраве.
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad

Аз и 15 мин не мога да ходя. Направо ми е зор. Като кача стълбите до 2-рия етаж и нямам въздух направо. С нормално телосложение съм, не е да кажеш от килограмите… Станала съм и по-мудна, чак си се ядосвам сама на себе си, защото съм доста припрян човек, никога не съм била така. Спя до към 9:30 сутрин, а в 12 на обяд вече ми се спи. Вчера откарах до 4 следобед, едвам станах… и това е от седмица някъде, в момента съм в 11-та г.с.

Мен тази мисъл ме крепи, че поне в големите месеци ще е зима, че ако трябваше да бременея в най-голямата жега…. Щях да откача тотално. Да не говорим, че онзи ден едвам издържах в офиса на ток, нищо че всеки ден нося, и то висок 10 см, започнаха да ми се подуват и краката 😩 А е рано уж още, ама уви. И докторката ми се скара даже, да махам токовете 🥲 И се ядосах, че и на работа вече започна да става доста напрегнато, и си пуснах болничен и мисля да го продължавам до края живот и здраве. Вадим кецовете и клиновете и така 😁
Виж целия пост
# 239


И аз като теб се ядосвам и по принцип съм бързак, защото неща, които правех преди за 30 мин, сега ги правя за 1,30 минути…😂Явно ще трябва да забавим малко, добре че идва есен и зима, та поне ще си полежим без угризения, живот и здраве.
Мамчета има ли някоя от вас която,постоянно и се лежи като ходи малко повече пр. 15мин и да получава като топли вълни и задух ? Първи триместър 3 месец почти Sad

Аз и 15 мин не мога да ходя. Направо ми е зор. Като кача стълбите до 2-рия етаж и нямам въздух направо. С нормално телосложение съм, не е да кажеш от килограмите… Станала съм и по-мудна, чак си се ядосвам сама на себе си, защото съм доста припрян човек, никога не съм била така. Спя до към 9:30 сутрин, а в 12 на обяд вече ми се спи. Вчера откарах до 4 следобед, едвам станах… и това е от седмица някъде, в момента съм в 11-та г.с.

Мен тази мисъл ме крепи, че поне в големите месеци ще е зима, че ако трябваше да бременея в най-голямата жега…. Щях да откача тотално. Да не говорим, че онзи ден едвам издържах в офиса на ток, нищо че всеки ден нося, и то висок 10 см, започнаха да ми се подуват и краката 😩 А е рано уж още, ама уви. И докторката ми се скара даже, да махам токовете 🥲 И се ядосах, че и на работа вече започна да става доста напрегнато, и си пуснах болничен и мисля да го продължавам до края живот и здраве. Вадим кецовете и клиновете и така 😁


По принцип открих,че едната оричина е топлината .. Теглото ми е нормално и всички казват ,че до октомври най късно трябва да съм по добре ,но незнам. .. Само лежим и ядем на сила за сега.. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия