АПРИЛСКИ БЕБЧЕТА 2023

  • 62 204
  • 622
# 210
Аз съм назад още. Едва 6г.с седмица. На 13.09 имам час при моя гинеколог във Варна и се надявам да чуем сърчицето. Ще водя и мъжо с мен. Дали ще има проблем да влезе?
Аз пък друго се чудя. Почнахте Ли да си купувате дрехи? Аз през лятото качих май доста килограми и от както съм бременна съм се застояла и ми утеснява всичко Cry но пък още нямам чак така разлика и се чудя какво да купувам Sad
Виж целия пост
# 211
 Клиниката е частна, със здравната каса въобще не мисля да се занимавам, ще си говоря там с лекарите за всички нужни последващи изследвания, които биха били полезни, но ако някоя от вас е например е сега с 2-ро бебче на път и знае какво следва, моля за малко разяснение 😔 Благодаря предварително.

Какво точно имаш предвид? Колко често се ходи на преглед ли? Или кога са БХС и морфологиите?  При нормално протичаща бременност се ходи по един път на месец, иначе според състоянието може и по- често. В осми и девети месец се ходи по- често, но има време до тогава. Около 12 седмица се прави БХС ( или някои го наричат първа фетална морфология) и обикновено се ходи при специалист по фетална морфология, а не при следящия АГ (понякога следящият е и такъв специалист). Фолиева киселина се пие поне до 12 седмица, след това обикновено се минава на повече витамини.
Виж целия пост
# 212
Аз съм назад още. Едва 6г.с седмица. На 13.09 имам час при моя гинеколог във Варна и се надявам да чуем сърчицето. Ще водя и мъжо с мен. Дали ще има проблем да влезе?
Аз пък друго се чудя. Почнахте Ли да си купувате дрехи? Аз през лятото качих май доста килограми и от както съм бременна съм се застояла и ми утеснява всичко Cry но пък още нямам чак така разлика и се чудя какво да купувам Sad
Не мисля, че ще е проблем да влезе с теб Simple Smile
Аз единственото нещо за бременни, което съм купила до момента е един клин, на адидас и го поръчах от абаут ю, доволна съм, че ми е много удобен и обмислям да поръчам още 1-2 😅 Иначе от както видях двете чертички, блузи, които си харесах си купих 1 размер нагоре, но не са за бременни 😆 Даже днес щяхме да ходим до някой мол уж да си търся дънки за бременни… Мен ме е налегнала друга мисъл повече май - колички, обзавеждане, легло…… даже името мисля 2 дни, макар че е още много много рано, ама… женска му работа
Виж целия пост
# 213
Аз съм назад още. Едва 6г.с седмица. На 13.09 имам час при моя гинеколог във Варна и се надявам да чуем сърчицето. Ще водя и мъжо с мен. Дали ще има проблем да влезе?
Аз пък друго се чудя. Почнахте Ли да си купувате дрехи? Аз през лятото качих май доста килограми и от както съм бременна съм се застояла и ми утеснява всичко Cry но пък още нямам чак така разлика и се чудя какво да купувам Sad
Не мисля, че ще е проблем да влезе с теб Simple Smile
Аз единственото нещо за бременни, което съм купила до момента е един клин, на адидас и го поръчах от абаут ю, доволна съм, че ми е много удобен и обмислям да поръчам още 1-2 😅 Иначе от както видях двете чертички, блузи, които си харесах си купих 1 размер нагоре, но не са за бременни 😆 Даже днес щяхме да ходим до някой мол уж да си търся дънки за бременни… Мен ме е налегнала друга мисъл повече май - колички, обзавеждане, легло…… даже името мисля 2 дни, макар че е още много много рано, ама… женска му работа
О да. Името е измислено. И вече измислих леглото, искам да купувам дрешки, но мъжо каза да изчакаме поне докато научим пола. Joy  още първата седмица като научих и се почнА избиране и търсене.
и аз мислех за дънки за бременни, но днес съм толкова умряла и отпаднала. Ту жега, ту ме тресе студ. Кошмар е Cry
Виж целия пост
# 214
Аз съм назад още. Едва 6г.с седмица. На 13.09 имам час при моя гинеколог във Варна и се надявам да чуем сърчицето. Ще водя и мъжо с мен. Дали ще има проблем да влезе?
Аз пък друго се чудя. Почнахте Ли да си купувате дрехи? Аз през лятото качих май доста килограми и от както съм бременна съм се застояла и ми утеснява всичко Cry но пък още нямам чак така разлика и се чудя какво да купувам Sad
Не мисля, че ще е проблем да влезе с теб Simple Smile
Аз единственото нещо за бременни, което съм купила до момента е един клин, на адидас и го поръчах от абаут ю, доволна съм, че ми е много удобен и обмислям да поръчам още 1-2 😅 Иначе от както видях двете чертички, блузи, които си харесах си купих 1 размер нагоре, но не са за бременни 😆 Даже днес щяхме да ходим до някой мол уж да си търся дънки за бременни… Мен ме е налегнала друга мисъл повече май - колички, обзавеждане, легло…… даже името мисля 2 дни, макар че е още много много рано, ама… женска му работа
О да. Името е измислено. И вече измислих леглото, искам да купувам дрешки, но мъжо каза да изчакаме поне докато научим пола. Joy  още първата седмица като научих и се почнА избиране и търсене.
и аз мислех за дънки за бременни, но днес съм толкова умряла и отпаднала. Ту жега, ту ме тресе студ. Кошмар е Cry

На мен много ми се иска сега в края на месеца живот и здраве като съм застъпила 3-тия да вземат да ме изненадат и да ми кажат и пола 😅 Което е почти невъзможно, ама се надам тайно 😁🫠 А дънки за бременни от къде избирате? Онлайн не ми се иска, аз съм фен на онлайн пазаруването, ама сега като всичко опира до комфорта… ми се иска да меря. Някой да препоръча магазин? Или марка, нещо от което са доволни вече били мами?
Виж целия пост
# 215
Миналият път купувах дънки от H&M, удобни бяха, и едни от Lidl но не ми харесаха, клиновете им също не бяха сполучливи.
Виж целия пост
# 216
Аз може би ще заложа на Oysho и Reserved. По принцип ги харесвам и нося, надявам се да са сполучливи мама дрехите им Simple Smile но още не смея да купувам, защото се притеснявам, че ще стана слон и ще са ми малки.
Виж целия пост
# 217
Здравейте момичета Simple Smile Включвам се чак сега, защото сравнително скоро ви открих. Моят термин също е 06.04. Надявам се скоро да се присъединя и към фейсбук групата.
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност! ❤️
Виж целия пост
# 218
Здравейте и от мен.
Аз също се включвам малко по-късно. Моят термин за момента е на 8.04. Скоро е часът ми за ранна фетална морфология, за който доста се притеснявам.
Вече казахме за щастливата новина на най-близките си и с нетърпение чакам да вляза в 4ти месец, за да се успокоя допълнително.
Относно работа, аз лично съм от вкъщи и смятам да работя, докато мога.
В момента доста се чудя при кой акушер генеколог да се запиша, тъй като лекарката, при която ходя не изражда и допълнително не работи със здравна каса (въпреки че смятам да плащам за допълнителни неща и дори може и да родя в частна клиника), та малко се обезсмисля сякаш. Вие как избрахте своите? От препоръки на познати или чрез проучване?
Пожелавам лека бременност на всички!
Виж целия пост
# 219
Здравейте бъдещи мами! И аз се включвам към групата на априлските бебчета, дай Боже! 🙏 Термимът ми трябва да е някъде около 20-21 април. Направих първия преглед при АГ, чух сърчицето на малкото. Желая на всички лека бременност! 🤗
Виж целия пост
# 220
Здравейте, момичета, късно ви откривам Simple Smile, при мен 2ра бременност, термин 26.04. На 03.10. съм на преглед при д-р Евгения Георгиева в АГ Варна и ще пускам пренатален тест Prenatal test, accr. Illumina Inc. Регистрация ще правим на 10.10.
Виж целия пост
# 221
Здравейте на всички момичета, присъединявам се и аз, въпреки че все пак е още рано, но с надеждата, че всичко ще бъде наред. Втора бременност ми е, но този път ин витро,което прави притесненията още по-големи. Терминът ми е 21.04, 9та седмица съм. Вече чухме пулс и засега всичко е наред. БХС и пренатални тестове няма да правя, тъй като имаме ПИД на ембриона и всичко там е нормално. Успех на всички ни ❤️🍀.
Виж целия пост
# 222
Добре дошли, момичета! Желая ви лека бременност!!! ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 223
Здравейте!Съвсем плахо се включвам тук след спонтанен аборт миналия октомври.Надявам се да си остана тук .С вълнение чета всяка история !
Здравей и добре дошла!  Май всички до момента сме плахи тук...... само с тестче 😉Трябва да вярваме, че всичко ще е наред! Кога се очертава да ти е термина? ❤

Здравейте и аз се включвам плахо ,защотото имам мъртво раждане 2020г седми месец... Чистене два пъти ... И много мъки и хапчета.. И сега чудото стана ,но ми е доста лошо а тези бледи ,черти на теста са като мойте успех по късен период стават по наситени ! Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Мили мами, вие имате ли леееко коремче вече 😳 Моят всякаш е доста подут, надали е от бебока още, обаче ако вървя с такива темпове… живот и здраве до 9-тия ще съм огромна 😳
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия