Кралски работи и клюки - август 2022

  • 49 449
  • 501
# 345
Страхотни и Мери и Фреди и Софчето 😉.

Виждам че няма качени снимки на дечицата на Маделин.
Не сме ги виждали до сега, това лято, тримата сладури.
Адриен има разкошна коса ❤️

Виж целия пост
# 346
Сетът на Мери:
https://www.instagram.com/p/ChdWaU0vGz1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ние имаме традиционно състезание по ветроходство в края на годината Сидни-Хобарт.
София с Юлиан:
https://www.instagram.com/p/ChdX3i_vhq5/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Жалко, че снимката не е в по-близал план. Много хубаво дете е.
Виж целия пост
# 347
Мери и Катрин с едни и същи очила:

Още един вариант на двуцветните обувки:
Виж целия пост
# 348
Различни са очилата и са грозни и двата чифта. Предполагам тези сини стъкла са подходящи за отраженията ма водата, но хич не ми харесват.
Виж целия пост
# 349
Три дами с една марка рокля. И трите варианта са много хубави.

Излизат снимки от годежа.
Тази много ми харесва.

Раджва при дипломирането си.
Виж целия пост
# 350
Имам чувството, че вече има корекции, като гледам снимката от дипломирането.
Виж целия пост
# 351
В Арабския свят са характерни големите носове, нещо като отличителен белег за там, така че... разбирамо е, малко жени с възможности остават с естествените си носища!
Виж целия пост
# 352
На дипломирането изглежда със скоби или брекети. В профил носът й изглежда прав, но си е дългичък и като понаведе глава, още повече се засилва това усещане. Честно казано, на мен ми изглежда по-скоро европейски тип, отколкото арабски.
Виж целия пост
# 353
Не виждам корекции аз. Различен ъгъл на заснемане, различна светлина.
Замазана снимката, няма място за сравнение с професионалните от годежа.
Пък и там е с 3-4 години по малка.
И на мен не ми прилича на арабка.
Виж Рания си беше с типичните черти и нея я разбирам, защо коригира носа.
Виж целия пост
# 354
На мен ми харесва. Дано не посегне към скалпела.
Виж целия пост
# 355
Кейт, Шарлот, Луи и детегледачката на летището вчера. Пътували са към Балморал с комерсиален полет.


Виж целия пост
# 356
Софчето на сватба:
Виж целия пост
# 357
В ръчичка по двама Grinning
Харесва ми колко са обикновени в ежедневието си - няма превземки, няма частни полети, няма затворено половин летище, няма 3 джипа охрана.
Кейт, Шарлот, Луи и детегледачката на летището вчера. Пътували са към Балморал с комерсиален полет.



Виж целия пост
# 358
С много хубава рокля се е пременила Софка.
Виж целия пост
# 359
Меган от зуум видео. Все още има само скрийншотове, дано скоро излезе и цялото видео.

Адски много ме кефи с къдрава коса, дано по- често се показва така 🥰 И я подмладява, тази жена е на 41, а изглежда като на 25 😭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия