Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 510
Да съ оплача, на сички и на Рейчето по-специално: ного глад мъ гони тия 2 дни, бре, ужас. Grinning Убачи, Рейче, не хрупам моркови кат теби. Joy Плюскам плодове. За хубуу или за лошо, шъ видим. Grinning

Купих си нова форма за кекс, вчера правих, стана хубав. Мм! Grinning

Янче, свършиха ли ви празниците? Или събота и неделя е кулминацията?
Виж целия пост
# 511

Купих си нова форма за кекс, вчера правих, стана хубав. Мм! Grinning


Дилдо Бегинс я кръсти нали Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Госпожоо, пък Пънчи ми предизвиква смях, от който имам мускулна треска, щото преди 2 деня си морих корема. Госпожо, издърпайте му ушите. Joy
Виж целия пост
# 513
Ще ме влачат таа вечер на Камен Донев .....да видим ко мъ очаква.....

А, мен ми се оди на бар. Знаете Ко съ прави там, нали?

Инче, минах и аз на плодове, че тия моркови веке не са ми вкусни.хъхъхъ
Виж целия пост
# 514
Аз пих сок от моркови. Към пицата. Rolling Eyes
Рейче, и аз искам на някое представление на Камен Донев, но в София все няма билети. Гледах го веднъж в провинцията и веднъж не знам как се вредихме с колежка за НДК, не помня колко време предварително.
Виж целия пост
# 515

А, мен ми се оди на бар. Знаете Ко съ прави там, нали?


Нямам идея, разкажи ... не съм стъпвал на бар от 1986 Simple Smile
Виж целия пост
# 516
После вика, че аз съм бабка. :>
Виж целия пост
# 517

А, мен ми се оди на бар. Знаете Ко съ прави там, нали?


Нямам идея, разкажи ... не съм стъпвал на бар от 1986 Simple Smile
И си приготви тефтер, да си водиш белеШки. Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Янче, свършиха ли ви празниците? Или събота и неделя е кулминацията?
За коя кулминация питаш по-точно, Инче? Grinning
Виж целия пост
# 519
В неделя вечерта е кулминацията Stuck Out Tongue Winking Eye.
Закриването е също така зрелищно, както и откриването на фиестата.
Церемонията се извършва на салове в реката. Естествено, завършва с фойерверки.
Скрит текст:
Ако ви е интересно, мога да изровя снимки и да разкажа накратко. Фиестата се провежда от 1978 година.
Виж целия пост
# 520
С удоволствие бих те прочела, Янче. И бих се насладила на снимковия репортаж.
Виж целия пост
# 521
Янчето е отворена книга Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Пак спити. Пък аз работя. И ям, че от фчера през нощта съм гладна. Joy Станах на ясно, синьо небе, след час вече имами облачета по него. Мъ ней валяло скоро, де. Wink
Виж целия пост
# 523
Спях, ама съседите ми правят ремонт е страашно! Опитват се да бутнат входа.
А се прибрах в 3 и ми се щеше да поспя повече.


Един ежко, дето не обича фъстъчки.
Виж целия пост
# 524
Янче, свършиха ли ви празниците? Или събота и неделя е кулминацията?
За коя кулминация питаш по-точно, Инче? Grinning

Тва ми напомня на оня виц: Един минава през непознато село и пита случаен минувач:
- Имате ли някоя атракция във вашето село?
- Имахме една ама се омъжи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия