Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 525
Пънчене, опуснал си таралежа. :>
Виж целия пост
# 526
Добро утро!
Виж целия пост
# 527
Чиърз ви Simple Smile

Виж целия пост
# 528
Инче, дай предложение за някое хапче за стомах?
Явно от едното хапче, дето пия, ми се разказа играта на стомахчето .

Ти къде пиеш, е? Ко прайш там?

Норче, как си, мило?
Виж целия пост
# 529
По-добре е, още трудно стъпвам, но вече почти се вижда, че имам кокалче Grinning
Тамън мисля дали да пия бира и после да ям или обратното, обаче Бени се е гушнал и не смея да мръдна
Виж целия пост
# 530
Време си е за бира.
Обаче на мен снощи повечко ми дойдоха и днес мисля бяло винце, или ена мастичка за коремчето Sweat Smile . Обаче хич не обичам мастика.
Виж целия пост
# 531
Значиии аз всичко лекувам с абсент и давам сто процента гаранция, че повлиява всичко от корем до любовна мъка
Виж целия пост
# 532
Мастъра в екшън Simple Smile

Виж целия пост
# 533
Аз ще ода на плажа, да се топна у водата.
Виж целия пост
# 534
Норче, разчетоха ли ти снимката?
Виж целия пост
# 535
Не, понеделник евентуално, благодаря, че питаш! Но съм доста по-добре, даже шавам от време на време.

Размина ми се бирата, че се натъпках с диня Cry
Виж целия пост
# 536
Върнах се от плажа. Водата чудесна! После имаше биричка и картофки! Любимо! Heart Eyes
Виж целия пост
# 537
От мен едни хрупкави червеноперки от днешния улов:

Чудни. Ма много горещо беше днес по язовирите, направо се омаломощихме от тая жега. На единия нямаше място игла да фърлиш, на другия намерихме място, ама голяма жега.
Виж целия пост
# 538





А от мен това Wink.
Наздраве!
Виж целия пост
# 539
Оха, Ян, купон на макс е при вас.
От мен още малко язовирна флора и фауна - жабета, некви патки, водни кончета, като разбира се, най красивите от тях не ме удостоиха с честта да ги документирам:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия