Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 540
Джасте, утре последно ще е. Имам намерение да пообиколя още. След това ще прехвърля снимките, че отдавна надхвърлиха хилядарката. Подбирам и си правя албум във фейса (снимки и клипове). Ама наистина е купон - 24 часа нонстоп.
Виж целия пост
# 541
Ами, така де , като е хубаво да го има на снимка.
Реа, твоите къде са ?
Виж целия пост
# 542
Ами, така де , като е хубаво да го има на снимка.
Реа, твоите къде са ?
Имам Норче, имам ама на туй нящу! То мЪ впечатли доста, забравих да снимам друго.

Виж целия пост
# 543
Е от целия плаж и море, кофата за боклук ли си хареса Grinning
Виж целия пост
# 544
В едното ъгълче се вижда малко море... Joy
Виж целия пост
# 545
Без да искам посрещнах изгрева сутринта Simple Smile

Скрит текст:




Виж целия пост
# 546




Котешки истории от мен.
Бебето плачеше самичко. Ходих да взема пауч да го нахраня, добре, че взех два. Много мили писанки... Бебето ми легна в сърцето ❤️❤️
Виж целия пост
# 547
Заснела съм произведение на изкуството!:joy:
Виж целия пост
# 548
Обаче толкова ли е голям, че чак и стълбичка има? Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Исе Heart Eyes

Много е хубаво бебето, жалко че Дебеланка не иска компания.
Аз освен да ви покажа един пазител на изпраните гащи и един сънен гигант

Виж целия пост
# 550
Да, Янче огромен е! От известно време има нови кофи у Варната, но такива не бях виждала!
Виж целия пост
# 551
Дано поне редовно ги събират. Че не ми се мисли как ще "ухаят"... Особено такива грамадни.
Виж целия пост
# 552
Ох, дано, че нашия кмет напоследък нещо се излага. Покрил се е като старите пари и ни звук, ни стон. Подочух аз нещо, че май е сгафил някъде нещо и сега не се показва много. Ама града страда от това. Сметоизвозването особено много.

Днес Джастев ми купи уок тиган, да ми готвел миди, като част от подаръка ми за рд. И миди зехме. Grinning

Пп Много сладки котковци, и домашни, и улични. И един красив изгрев видях.
Виж целия пост
# 553
Ами, Джасте, дай някоя снимка на Мая, да й се порадваме Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Мини, давам веднага, но напоследък позата "чердже" и е любима и нямам нови фотоси, защото основно се търкаля като гоченце поради жегите:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия