Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 60
Освен всичко съм гладна от няколко дни постоянно хъхъхъх

Опааа дан си бременна Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Пънчи, пристигна ли, за бирата? Grinning

Аз съ напътувах, пих кафе + сладолед и ся чекам за разходка. Хладничко сий тука. На Пирин.






Виж целия пост
# 62
Пънчи, нц!

Имам чувството, че Инчето се не спря да хойка! Хубаво е на Пирин!
Виж целия пост
# 63
Яж, Рейче, животът трябва да е щастлив.
И аз хапнах 2-3 пъти ей тъй от скука...

Пънчо, пристигна ли?
Виж целия пост
# 64
Полетът е довечера ... ша имало буря над градот на юбофта па аз нимом пим, че съм резервирал неква каляска ... фън, да си бееме седеле на Равда Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Ми да беете! Що не седя?
Давай някой да я шофира тая каляска?
Виж целия пост
# 66
Карти чек, паспорти чек, резервации чек, риби чек, бачкане въййй, 6 бири чек ... потефлям дица Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Ааааа, ти затвалиходинафитнеееес... Bulb
Виж целия пост
# 68
Отивам да прибирам Нора, че с тфа нейното хойкане къде ще му излезе края ... питам аз, за един преател Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Начи вземи повече бири, че на шес едва ли ще клъвне Wink
Виж целия пост
# 70
Отивам да прибирам Нора, че с тфа нейното хойкане къде ще му излезе края ... питам аз, за един преател Simple Smile
Остъй я да си почине малко! Най-много едно малко Норенце да се върне с нея, друго кво да стане Joy
Виж целия пост
# 71
Момченце? Innocent
Виж целия пост
# 72
Пфф, не!
Виж целия пост
# 73
момчищата са беля, трябва да им се забелва анатомията кат' на банан
Виж целия пост
# 74
И така цял живот...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия