Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 75
забелвам едно кенче на втората си по любимост пейка

Виж целия пост
# 76
Забелването ней проблем. Друго има.
Виж целия пост
# 77
нямам проблем аз с нищо

Виж целия пост
# 78
Добро утро в петък!
Виж целия пост
# 79
Дица Simple Smile

Виж целия пост
# 80
Дайс бе! Що ме кълнеш в мое отсъствие, бирено си ми е шкембето Rage
Пънчи, тичай към летището, след час и половина ще съм там Grinning
Виж целия пост
# 81
Пънчи, иззе функцията на Братан и ни е купил замИк.
Виж целия пост
# 82
Пфф, розав ни ща
Виж целия пост
# 83
А и дърветата нещо... Thinking
Виж целия пост
# 84
Дисни уби всичко децко в мен - нема бира Sad
Виж целия пост
# 85
И пари искат за тоз кич. Ме фанат за пастичките. Stuck Out Tongue
Ви покана у моя нов замък. Че и арбалети, и лъкове имаме.
Виж целия пост
# 86
Кат сте толкоз притенцЬОзни, нема имате ни замък, ни нищо.

Норче, ти няма ли да си идваш вече?
Следващия уикенд строй се, преброй се, спам среща?
Виж целия пост
# 87
и цветът, и вкусът са по-гадни от тези на вълчата козина

Виж целия пост
# 88
Уж си идвам, но засега с час закъснение ми е самолета и чакаме вътре от 30-40 минути. Лошото е че съм заобиколена от около тригодишни - едното ме рита отзад и много ме дразни, другото ме рита отстрани, но по се трае, обаче и пищи. Трето е отпред, качило се е право и се взира в мен. В добавка има поне още десет, които пищят, едно поне се е наакало. Абе, с една дума, мразя деца и не искам изобщо
Виж целия пост
# 89
Аа, ще се сетиш 😂

Хайде, лек път! И много спящи в самолета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия